Bistro "Bistro!" - Forumska kafana

Ovde otvarajte teme koje ne pripadaju nigdje, ćumurajte o stvarima koje vam padnu na pamet i chatajte do mile volje.

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Bistro "Bistro!" - Forumska kafana

Post Postao/la @ldin » 12 srp 2011, 06:19

mrzim zvuk i mlodiju alarma za buđenje :twisted: <sjetise>
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!


Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bistro "Bistro!" - Forumska kafana

Post Postao/la montana » 12 srp 2011, 09:13

Ma samo kliknes "IGNORE" i okrenes se na drugu stranu... <jelmekotrazio>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bistro "Bistro!" - Forumska kafana

Post Postao/la senad » 12 srp 2011, 15:46

Ja tako klikcem ono "prolongiraj" pa svako jutro zakasnim. <sovim>
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bistro "Bistro!" - Forumska kafana

Post Postao/la rusko » 12 srp 2011, 19:00

Blago vama, ja imam nekog hajvana u psihi koji me svako jutro probudi tacno 5 minuta prije alarma...
slika slika

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bistro "Bistro!" - Forumska kafana

Post Postao/la rusko » 09 kol 2011, 22:14

pitanje... zna li neko gdje se moze kupiti persulfat ili amoniumpersulfat?

treba mi da izbjelim neka krzna prije farbanja...
slika slika


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bistro "Bistro!" - Forumska kafana

Post Postao/la Seha » 09 kol 2011, 23:45

Rokni ih u kadu i zalij varakinom :mrgreen:
slika

Avatar
sajdin
Piskaralo
Postovi:210
Pridružen/a:27 sij 2011, 16:30
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bistro "Bistro!" - Forumska kafana

Post Postao/la sajdin » 10 kol 2011, 00:03

hahaha too šeha kralju to je bosanski stari način...:D
Da bi to učinili, nije važno da li smo "sportski" ili "profesionalci" ... Dovoljno je da budemo ljudi!

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bistro "Bistro!" - Forumska kafana

Post Postao/la rusko » 10 kol 2011, 07:53

Seha je napisao/la:Rokni ih u kadu i zalij varakinom :mrgreen:
probao... ali ne bude ravnomjerno... pa hocu da probam sa mjesavinom hidrogenperoksida, persulfata i amoniaka...
slika slika

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bistro "Bistro!" - Forumska kafana

Post Postao/la zlaja » 28 kol 2011, 23:19

Evo od mene jedna kafanska

Nedjelja,jutro 06 sati zvrči tel. da se budim ,imam dogovor sa vajarom Asimom da šaljemo stećke našem presjedniku u rajvoSa, taman reko obavim to i na pecanje, 6 i 15 zvrči tel. Asim iz neke kafane da idem pit kafu, nemogu ustat boli kičma pa sve nešto polako, 6 i 30 zvrči tel ,Asim se pomjerio kafanu bliže autobuskoj stanici da idem pit kafu, malo opet zvrči telefon -Asim u trećoj kafani i dopizdila mu kafa...Dolazim na autobusku vidim Asima i zvrči mi tel. zove Rile da mi nije natovario ugalj jer je jaka gužva na utovaru, ja i Asim šaljemo stećke po šoferu onda zovem par puta Adija i Adi par puta mene, eto sad sve fino odo na pecanje i dok se vraćam u stan zvrči telefon -zove žena da moram čuvat ovog mlađeg jer ona hoće da pravi pitu,mislim okej preuzmem malog
a on preuzme neku svoju jaranicu i fino -vodi nas na sjatke kifje( to su one kifle sa evrokremom)
slika

Uploaded with ImageShack.us
Ja,Sejo i Adna odemo na te kifje a ja zovem Zoku da idemo pecat čim jedem...zvrči tel-jel Sejo pišo? jest ženo pišo je, zvrči tel- jel mu mokra majica i još par puta jel mu nešto...sjednem u park...zvrči tel Adi je preuzeo stećke...zvrči telefon -komšija jebe nekom majku jer je uzeo sto maraka za ispumpavanje vode iz podruma kad sam ga konačno skontao pođem i ja jebavati toj bagri sve po spisku jer smo platili sve one kgz,ono i dsz takse i račune a oni opet naplaćuju...i tako se fino nadrmamo po tim nekim opć. organima da ni pas sa maslom... u dječjem parkiću prolaze sati a nikad one pite?...kad zvrči tel-haj povedi dijete -gotova pita---uđem -galamim da sam mogo do sad za pohode skuhat a žena za to vrijeme skuhala i punjene paprike-kaže da jedemo ko hajvani a ne ko insani po morala dva jela -oš pitu il paprike- daj pitu!!! I tako ja gutam pitu kad zvrči telefon-Rile se vratio i stao u red-pa će opet nazvat ako uspije natovarit-haj dobro i poklopim...idem na pecanje konačno...do trafike i drina kroz šalter jer je kokuzni dio mjeseca-usitnilo...na vodu kad radnici kraj obale udaraju neki kamen pa sve odjekuje -moram tražit dalje kad zvrči tel. jaran iz Tuzle treba neku žensku iz Žepča a ja im dođem ko neki zajednički faktor...taman završim kad
opet zvrči telefon-ta iz Žepča treba ovog deliju iz Tuzle...još par puta je zvrčo telefon od strane njih dvoje pa je prestao---valjda su nazvali jedno drugo...ugleda ja finu stijenu u pola rijeke -fini brzaci a sa nje ću pecat-silaz niz obalu pun koprive ili ti žare pa polako kroz žaru baletanskim korakom do vode se ožarim samo 4 puta...gazim kroz brzake do one moje stijene te pokvasim ,šorc,gaće , cigare , upaljač i majicu...nema veze idem pecat...Bogami pođe riba da se fino javlja, sedam udaraca u 15 min. ja sretan ko beba...dobro jesam par puta išo otkačit i tako to al meni fino riba radi...
slika

Uploaded with ImageShack.us
Vobleri koje sam nabavio preko jarana sa foruma lovni pravo ali nekako mi onaj rep previše zvrči ko moj telefon a prednja udica mala pa kad riba napadne u većini slučajeva dobije udicu samo u nos...nema veze ...nema veze ni što trava svaki zabačaj blokira varku ...ma sve to ide u staž...
slika

Uploaded with ImageShack.us
Promjenim vobler i riba opet radi jer današnje zahlađenje je odradilo posao...i tako ja pecam kad iz torbe zazvrča telefon i prepade me- haj kući Irfanu se upalilo grlo jer je puna dva dana kupao se u nekavom bazenu sa ledenom vodom i ima temperaturu...fino pustim klenove i nazad ...kroz žaru sam brzo prošao ovaj put i nisam brojao prženja al brat bratu ožarila me jedno desetak puta i noge su crvene ko rakovi...
haj doktoru, kad zvrči telefon-punac će mi dat auto i tako,još par puta je zazvrčao telefon od strane punice i žene...ovaj moj dobi terapiju i hajd kući...sjetim se oni računa i rovi po staroj torbi u kojoj držim račune...bacam one što mi netrebaju ...zarovim se pravo i nađem neke fascikle pune neki dokumenata od prijašnji godina i među njima -dnevnik rada likovne sekcije- te tu nađem da sam 2005 vodio kurs omladini iz slikarstva i da je većina nastali radova prodana talijanima...nešto mi fino sjetih se ti neki stvari i samo taj dnevnik ostavim a ostalo bacim u smeće...kad neka dreka i vika u kući....gooooolllll !!! kakav gol majku ti -prepade me -ma babo džeko buši mrežu nekom klubu...htjedo pitat a gdje igra džeko i sa kim i koje su boje dresovi u tih naši kad zvrči telefon-kaže Zoka da nemože na pecanje jer čeka neki hlor za neku vodu-haj dobro...i tako ti ja o džeki te nekom fudbaleru i meni irfan to nešto objašnjava oko neki miliona eura i tako ti fudbalski zajebancija kad zvrči telefon- komšija našo račune-haj dobro...ma ženo odoh ja tu dole kod krivajine kapije na pecanje a ti mene zovni na telefon ako ovaj dobije temperaturu...
fudbalskim žargonom rečeno -drugo poluvrijeme-
Ožarim se jedno pet-šest puta i polako kroz vodu da što ne pokvasim kad zvrči telefon-Rile stoji u redu i dosadno mu pa mene zove---Džaba ništa mi nemože pokvarit ćejf jer danas riba radi i ja ponovo sklapam štap---jest govno radi ! što bi rekli hercegovci...ništa...i dalje ništa...počinjem gledati ljude koje šetaju na onoj strani uređenim šetalištem...cigara...riba o bodova...smeta mi jebena trava što se stalno kači na vobler!!! jebem te travo!!! i tako ja zabucujem, skidam travu,gledam u daljinu kad tim šetalištem preplanula mrka ide ko vila a obukla onu bijelu verziju providne svile pa sve ono što je preplanulo i mrko fino se vidi ispod!!! jebo ..te ..život...tito dragiii...ona djevojka šeta a meni suho grlo...opet nisam vode ponio...i tako ja blejim u curu kad tamo u brzacima--tras !!! moj vobler nešto žestoko saši i otresa ...jebem te ribo!!! baš si sad moro uzet idiote jedan...dok ja otkači ode cura...
...Zvrči telefon-Irfan je okej...zvrči telefon- Asim zove -stigo šofer u vezi oni stećaka nazad i sve je okej...zvrči telefon-Rile opet nešto hoće...
krenu riba konačno da radi...
slika

Uploaded with ImageShack.us
Pecam i što brže puštam...neću da propustim cug jer već ide akšam...
slika

Uploaded with ImageShack.us
U jednom daljem limanu nema trave a riba radi...tek kad izvezem vobler u maticu krenem da kupim jebenu travu...skidam što brže i zabacujem...zvrči telefon i trznu me toliko da sam kreno da padnem i dočekam se te u tim vratolomijama da ne padnem sa onog malog kamena u vodu te poderem papuču...
slika

Uploaded with ImageShack.us
Ništa me nemože zajebat...pecam dalje i već noć polako pada ...zabacujem preko limana , uvlačim u liman, izlazim iz limana sad ću pokupit travu u matici al umjesto trave u po matice žestok udarac i prekrasan covBu sa voblerom izleće iz vode te pravi okret i pada svom silinom nazad u vodu uz prasak vode- jebote život!!! bucov-bolen-bandit!!! vuče svom silinom nazad iz matice u onaj liman i kočnica odradi -uleti u liman i ponovo iskoči iz vode, kad iskoči ja ugleda moj vobler zakačen ni više ni manje nego za nos !!! Polako krenem da drilam a frajer uleti u maticu i otrese par puta glavom i ode!!!
Jebem telefon,komunalno,vatrogasno, onu iz Žepča, onu u bijelom...kad zazvrča telefon-Zoku izjebo taj neki sa hlorom i vodom i pita me jel riba radi?...pokušavam da mu smireno odgovorim...trese me huja jer sam izgubio dobru ribu!!!!
Već je noć i upaljačem tražim onaj putić i odjednom na svjetlu upaljača veliiikaaa stabljika žare!!! jebem te žaro!!!!
Ožarim se brat bratu 15 puta i ječim od one lude žare...palim cigaru...zvrči telefon-Zove žena....
PS. Sve fotke su fotografisane zvrčećim telefonom

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bistro "Bistro!" - Forumska kafana

Post Postao/la montana » 28 kol 2011, 23:59

Hehe, jel' mlada zara za pite? <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>

Cuj za nos, mora da su ti ruke bile masne od sirnice, pa je riba prilazila samo malo da pomirise? <jelmekotrazio>

Bas ti je lijepa prica, kao da sam takvu ponekad i sam prozivljavao! <championvanja>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Bistro "Bistro!" - Forumska kafana

Post Postao/la angler » 29 kol 2011, 00:41

E prica i dogodovstine su zaista milina za citati. <championvanja>
Ovaj post bi trebalo prebaciti u varalicarenje da ko ne pomisli da je kao ono "Pismo iz Kanade" :grin:

Koji ti je to mob...ja mu dobre baterijeeee <valjanjeodsmijeha>

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bistro "Bistro!" - Forumska kafana

Post Postao/la @ldin » 29 kol 2011, 12:01

"Ja Šta ćeš " <valjanjeodsmijeha> :135:
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bistro "Bistro!" - Forumska kafana

Post Postao/la Seha » 29 kol 2011, 12:37

Oplakah Zlaja. Svasta ti se nesto izdogadjalo u malo vremena. Sto ja volim te hekticne momente zivota :grin:
slika

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bistro "Bistro!" - Forumska kafana

Post Postao/la zlaja » 29 kol 2011, 16:40

Hvala vama što vas imam da se ispovidim* što bi rekli dalmatinci, juče je stvarno bila bajna nedjelja...

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bistro "Bistro!" - Forumska kafana

Post Postao/la senad » 29 kol 2011, 18:08

Muphyjev zakon, Zlaja, to ti ga je to <valjanjeodsmijeha>
Imaš ti živce ko išta, negdje poslije Irfanove terpije, oko punca i punice bi ga on meni pod vodom zvrč'o :mrgreen:
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “S.U.R. Bistro "Bistro!" - FORUMSKA KAFANA”