Bolen / Bucov 2011

Kako, čime, na koji način, gdje, kada...svaka riba - jedna tema

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Bolen / Bucov 2011

Post Postao/la zlaja » 06 lis 2011, 15:36

Obećavam da neću više spominjat medical švester :6543: :grin:


Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bolen / Bucov 2011

Post Postao/la @ldin » 06 lis 2011, 16:55

evo ga još jedan danas , al me napatio malo je reć ...

nisam žurio na vodu da se naspavam , vizija mi kad sunčica počne probijat i ja ću sić ... tako i bi ...
ljepota mir i tišina , radni dan i jeste a ja freee , he he , niđe nikog ...
fino se raspakujem slozim sve kraj sebe i lagano ... šta da bacam danas , blejim po kutijama i ugledam rapalu dvodijelnu radio aktivni dekor hahah neon zelena leđa trbuh neon narandzast bokovi neon žuti hahahah nikad je nisa bacao ili forsirao nešto mi zmijuga previše i pluta skroz kad je dobro povučeš jedva leđa pokvasi , Zoka mi ga dao da budem precizniji mijenjali smo se ugleda on kod mene nekakav ručni rad i prvo što je reko moj je?? keže izgubio ga tamo ga vamo ga pričuše neke <valjanjeodsmijeha> a ustvari buraz ga moj na Modračkom izvadio iz vode i dao mi ga , niđe veze neize mijenjamo se mi meni svejedno i onako ...
bacim ja par puta stojim visoko pravo na kamenu pored topole , ja neznam kako je ona ondje nikla i onolika narasla jbt sve je kamen , još uvjek s nje visi sajla za skakanje . cijelo vrijeme vidim vobler kao da plovak vozim , već meditiram i igram se sa varalicom kad čvak sijevnu iz dubine i kao da poljubi varku i odma nazad , izvučem ponovim zabačaj po istoj liniji ista stvar na istom mjestu , al nema realizacije već ja pizdim pomalo palim duhan i bacam nize u maticu blizu ploče tu varalicu mogu kiselit do sutra struja vode tačno u nju udara a ispred je jedan podvodni kamen pravo velik na jedno 80cm dubine i vidim ga , s ove visine i ugla nemam reflexiju od vode jaku , voda čista pravo . Krajičkom oka vidim ribu :shock: baš kod tog podvodnog kamena lagano se kreće preko njega pa nestane pa se pojavi kruzi okolo i onda atak uz ploču nize frcaju zele ko geleri ...Izvučem popravim zabačaj malo lijevo i samo drzim varlicu u mjestu ona zmijuga i ponovo vidim bolena tačno ispod varalice
noge se tresu knegla u grlu , neznam jel varku pojeram 10 dm napred pa je vratim baš ga živciram kad paf izleti moja varka iz vode izleti i riba kuha gužva melje osjetim je na štapu dole niže opet Dačo na svom kamenu plohu ganja čuo je pljus i gleda imam ribu na štapu i piči uz vodu osjetim dva dobra trzaja i gotovo ode vadim varalicu ljut normalno zapalim spakujem se i kući već je podne idem da ručam cijelo vrijeme kontam zašto uzmem onu varku i naravno grudna troca nekad neko mijenjo puno puno manja neznam kako to nisam primjetio jednostavno uska u odnosu na varalicu , dođem kući zamijenim jedem na brzinu i nazad na vodu ... već su podivljali rokaju po 3 , 4 , zajedno eto i Zoke baca i on, stao nize mene i baca uz vodu vidi da se gore sve dešava i više puta mi pokupi najlon i sad ja više ne mogu relovat po 10 min neće on moć bacat jbg danas se sve poklopilo naopak dan pa ga ebi al štaš, baca Zoka ,prokuha bucov , njemu varalica u zraku i tačno spade pored njega odma je pobra , da stvar bude zanimljivija to je onaj vobler što smo se mijenjali <valjanjeodsmijeha> ...pola sata poslije ponovo ja snimam akciju kod onog kamena i kopiram scenarij hop hop prokuha pokupi varalicu meni se noge odsjekle sve gledam i nedajem kontru nego sačekam da klizne u dubinu i onda paffff e sad nećeš niđe kako sam ga bocno tako on ubrza uz maticu i skok jedan ... dril mi je priličmo stegnut na granici , nemam vremena da ga puštam nego potegnem još jednom jače eh sad je to to , gledam ga u pola brzaka okrenutog uz vodu i piči onjadnik al u mjest ni svijestan nije da kada bi se samo okreno niz vodu od one sile vode il bi izkido sve il bi mi štap oteo iz ruku , lagano privlačim sebi iz matice u mrinjak nema naglih pokreta sreća i on se pogubio i samo uz vodu hoće , kad sam ga uvuk'o i mirnjak ispred sebe , već sam i ja izpreskako ono kamenja s kojeg sam peco i sad sam uz sam vodu , poče nešto tamo vamo divljački otresa glavom , kontam u sebi sad rokaj ....
ljep dan ;) bistro...
evo i mlo fotkica sa mog tel.
slika
slika
slika
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Avatar
tare
Nobelovac
Postovi:1304
Pridružen/a:14 lis 2008, 17:45
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bolen / Bucov 2011

Post Postao/la tare » 06 lis 2011, 18:03

<championvanja> <championvanja> <flag>

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bolen / Bucov 2011

Post Postao/la zlaja » 06 lis 2011, 19:24

Ljepota vas gledat,nek je i Zoki otčepilo <championvanja> ,Sad je cug dok ja radim,povampirit ću se

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bolen / Bucov 2011

Post Postao/la AlaS » 06 lis 2011, 19:43

bravo Aldo i Zoka svaka cast samo rukajte dok je jos ovako vrijeme i kad imate vremena preko dana pecat
slika
Bistro


Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bolen / Bucov 2011

Post Postao/la @ldin » 06 lis 2011, 19:46

hvala !!! ozbiljniji ribar bi ih danas natuko pravo <valjanjeodsmijeha>
što se tiče vremena , i ja sad "mašina" par dana ... bistro !!!
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Avatar
ruba
Nobelovac
Postovi:1156
Pridružen/a:20 sij 2010, 21:21
Lokacija:TESLIC EVROPA I STO JE MOGUCE PRIJE NAZAD
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bolen / Bucov 2011

Post Postao/la ruba » 06 lis 2011, 21:58

aldo MASALAH.nek je i zokija krenulo :mrgreen: onaj post od dulum nisam citao al svaka cast jointed i to FT po danu malo je rec.lijepo mi uljepsajejs ove terenske noci.MA IPAK SI TI PRAVI ;MAHMUTOVIC: <championvanja>
Ruba Vobleri

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bolen / Bucov 2011

Post Postao/la Seha » 07 lis 2011, 12:03

Aldine pravo si me obradovao ulovom na radio aktivan dekor <jelmekotrazio>
Nikad nisam ciljano imao priliku loviti bucka (u stvari jesam jednom na smoluci al brljavo) jedva cekam da mi se ukaze prilika. Bistro majstori blago vama
slika

Avatar
sajdin
Piskaralo
Postovi:210
Pridružen/a:27 sij 2011, 16:30
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bolen / Bucov 2011

Post Postao/la sajdin » 07 lis 2011, 12:57

Bravoo aldoo...:D <flag> <flag>
Da bi to učinili, nije važno da li smo "sportski" ili "profesionalci" ... Dovoljno je da budemo ljudi!

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bolen / Bucov 2011

Post Postao/la @ldin » 07 lis 2011, 23:03

hvala drugovi :grin: Seha sto se tiče ovog dekora bar kod ovog modela voblera mislim da je totalno nebitan ribi , evo nekog mog razmišljanja , ovaj vobler pluta skroz i tako sam ga i vozio znači nisam ga uopšte silio da zaroni ni centa al on i u mjestu zmijuga lagano i dovoljno je vrškom štapa samo malo trznuti on napravi i lagani buć i ostavio ono mreškanje na površini vode na granici brzine vozenja znači kad ga toliko brzo vučem da hoće da uđe u film vode tj više se ponaša kao zmijuljica ako mozeš sebi da stvoriš sliku , meni lično taj rad nije baš po ćeifu tak da sam ga onalo lagano lerovo tek da radi opet voda prečista i ti valići i tragovi koje ostavla iz asebe su dovoljni za provokaciju iz dubine ,eh sada u toj brzini napada kad odluči da je napadne imao sam predpostavku da on nema pojma stvarno je sila i brzina , ona ultra zelena leđa samo ja vidim odozgo iz ove perspektive i jako dobra stvar cijelo vrijeme pratiš vobler boja je vrh , on(bolen) nikako iz tog ugla nemoze da vidi , ultra neon narandzasti trbuh isto tako, opet moje mišljenje , iz dubine i sunce skoro u zenitu on vidi samo siluetu vjerovatno , imao sam par onih " poljubaca " , ja lerujem iznad tog kamena i čekam ga odozdo iz dubine a on sijevne s boka steknem dojam da dođe na 5mm od varalice i samo se naglo okrene nazad , očigledno je provalio nešto , ja normalno adrenalinski šok , poklopilo se da pecam sa ljepe visine i ljepog mjesta stvarno se akcija moze pratiti cijelo vrijeme što je 100X veći uzitak ...

Danas razmišljam neznam zašto nisam probao strimerat , kako se hranio ovih dana vrijeme teren voda sve je bilo idealno za probati ganjat ga kavom muhom ili strimerom 100% bi je pokupio , neznam samo kako bi se ova moja 5-ica ponašala , pojaka je voda ... evo kiša pada pravo, kada se stabilizuje, mada čisto sumnjam da ce se ponoviti ovakvi dani al baš ću da probam jednu turu da mašem viteza ;) bistro...
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Avatar
ghettosoldier
Početnik
Postovi:15
Pridružen/a:21 ruj 2011, 16:40
Lokacija:Doboj
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bolen / Bucov 2011

Post Postao/la ghettosoldier » 12 lis 2011, 22:56

Rijeka Bosna, Romanian pronunciation

1,1 kg

slika

3,5kg

slika
I onda je kudravi gaučos krenuo krivudavim putem kokainskih noći

DOX
Prava Štela
Postovi:112
Pridružen/a:05 tra 2011, 13:23
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bolen / Bucov 2011

Post Postao/la DOX » 13 lis 2011, 00:06

bistro aldine bistro soldzer nema sta svaka cast pravi ljepotani :)

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bolen / Bucov 2011

Post Postao/la zlaja » 13 lis 2011, 15:54

Soldier bistro i dobro došao u Bistro BIH raju, jako lijepi ulovi a kad ugleda grad onda mi je sve bilo jasno, Doboj ima vrlo dobre blinkeraše ,sama rijeka od Doboja pa dalje nizvodno je puna razne grabeži pa otud i tradicija blinkeranja...ja sam ovdje kod mene dugo hodao sam sa spin štapom i svi ribolovci se čudili da riba jede plastiku,drvo,metal...gdje će to bolan to jest ,zna se riba jede hljeb :grin: ....

Avatar
ghettosoldier
Početnik
Postovi:15
Pridružen/a:21 ruj 2011, 16:40
Lokacija:Doboj
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bolen / Bucov 2011

Post Postao/la ghettosoldier » 13 lis 2011, 16:09

Bistro! Zlaja hvala puno na dobrodoslici. Ako se odlucis za terene oko Doboja, slobodno PP ( vazi za sve sportske blinkerase )
I onda je kudravi gaučos krenuo krivudavim putem kokainskih noći

Avatar
ghettosoldier
Početnik
Postovi:15
Pridružen/a:21 ruj 2011, 16:40
Lokacija:Doboj
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bolen / Bucov 2011

Post Postao/la ghettosoldier » 15 lis 2011, 19:04

Jedan danasnji
3,5 kg
Flat Rap 8 cm

slika
I onda je kudravi gaučos krenuo krivudavim putem kokainskih noći

Zaključano
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Varaličarenje po vrstama riba”