Evo par dobrih

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Evo par dobrih

Post Postao/la Seha » 19 stu 2011, 01:03

zlaja je napisao/la:Evo jedan naš lokalni što bi rekli -živa istina-
Desilo se na dan roma u domu kulture, sabrala se raja sve organizuju romi tu je i njihov presjednik ...odjednom neko moli za tišinu-obraća se presjednik koga od milja zovemo presdent obama pa veli:
Želiooo bi da iskooooristim ovaj momenat da ooootvorim ooooovaj svečani trenutak !!!! <championvanja>
Jel to onaj lik sto je dosao iz Italije sto hoda sa aktovkom :grin: ?
Upoznao sam ga ja na Borackom jezeru provala je zestoka pricao nama ribarima kad sve zaspu navece dozivljaje i anegdote (Toma Sojera) dok je boravio u Italiji. Ruku na srce ocitali su bukvicu vikendasima sto se tice kulture....
Spasio sam tada jednu curicu od utapanja.
slika


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo par dobrih

Post Postao/la Seha » 19 stu 2011, 01:18

NAGRADNA IGRA:
GLAVNA NAGRADA 2 ULAZNICE I SVI TROŠKOVI S AVIONSKIM PREVOZOM NA OLIMPIJSKE IGRE 2012 U LONDONU.

Ako želiš učestvovati pogledaj sliku i pravilno odgovori na sljedeća pitanja.
Odgovore pošalji na adresu: International Olympic Committee, Private Bag, Lausanne, Switzerland .

1. Koji student izgleda pospano?
2. Koja dva dječaka su blizanci?
3. Koje dvije djevojke su blizanke?
4. Koliko djevojaka je na slici?
5. Ko je učitelj?

Sretno!
index.php.jpg
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
slika

SLAP
Štela
Postovi:62
Pridružen/a:03 lip 2008, 09:10
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo par dobrih

Post Postao/la SLAP » 19 stu 2011, 10:13

Pita profesor u školi djecu, što lijepo miriše?
Djeca odgovaraju: ruže, parfemi, šume, slatkiši....itd itd.
Profesor kaže: "Tako je djeco, ali" pogleda malog Muju i pita ga: "Što tebi lijepo miriše?".
Kaže mali Mujo: "Pi*ka!"
Profesor poludi, otjera malog Muju kući i kaže da sutra dođe otac u školu na razgovor.
Slijedeći dan dolazi mali Mujo u školu bez oca i profesor ga pita: "Gdje ti je otac?"
Mali Mujo mu odgovara: "Otac mi je reko kome pi*ka ne miriše taj je peder, a on sa pederima ne razgovara."

blinkeras
Prava Štela
Postovi:154
Pridružen/a:28 ruj 2011, 19:16
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo par dobrih

Post Postao/la blinkeras » 19 stu 2011, 11:11

<flag> :135: :135: :135: :135:

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo par dobrih

Post Postao/la zlaja » 19 stu 2011, 15:56

<championvanja> tako djecu treba od malena učit :grin:
Seha druže ti presjednici romski udruženja non stop se mijenjaju :grin: ovaj je mlađi tip i jest hodao je svagdje da upozna Evropu sa svojim zahtjevima* :456:


SLAP
Štela
Postovi:62
Pridružen/a:03 lip 2008, 09:10
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo par dobrih

Post Postao/la SLAP » 19 stu 2011, 16:34

Dođe čovjek kod ginekologa i kaže:
- Doktore žena mi je trudna.
Doktor: - Pa, to je odlično.
- Znam, ali kakav će biti moj seksualni život ovih 9 mjeseci.
- Pa, prva 3 mjeseca se možete kresati kao i do sada, druga tri mjeseca
... samo pseća poza, a zadnja tri mjeseca vučja poza.
- Pa, doktore hvala vam. Samo mi nije jasno kakva je to vučja poza.
- Pa, to ti je ono, sjediš pored rupe i zavijaš.
:mrgreen:

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo par dobrih

Post Postao/la rusko » 19 stu 2011, 22:35

-Orah: Ja izgledam kao mozak!
-Gljiva:Ja izgledam kao kišobran!
-Banana: Jel' možemo da promijenimo temu?
slika slika

SLAP
Štela
Postovi:62
Pridružen/a:03 lip 2008, 09:10
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo par dobrih

Post Postao/la SLAP » 22 stu 2011, 16:20

Učiteljica pita malog Muju:
-Mujo,reci nam tri riječi koje počinju sa slovom P?
Mujo se diže i ko iz topa:
-Tica,Čela,Šenica...
:mrgreen:

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo par dobrih

Post Postao/la Seha » 23 stu 2011, 12:39

Hrabar:
Kada dodjes usred noci pijan kuci, zena je vec u krevetu, ali jos ne spava. Uzmes stolicu i sjednes ispred njenog kreveta. Na njeno pitanje:
- "Sta radis?", odgovoris:
- "Zelim da sjedim u prvom redu kada pocne cirkus."

Hrabriji:
Kada dodjes kuci usred noci dobro pijan, zena te ceka sa metlom u ruci, a ti je upitas:
- "Cistis ili se spremas da negdje odletis?"

Najhrabriji:
Kada dodjes kuci usred noci, mirises na parfem i imas karmin na kosulji.
Opalis zenu po dupetu i kazes:
- "Ti si sljedeca!"
:135:
slika

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo par dobrih

Post Postao/la Seha » 24 stu 2011, 13:36

Pita učiteljica Pericu.
- Na žici je 5 vrabaca i lovac puca i ubije dva, koliko ih je ostalo na žici?
- Nijedan - kaže Perica.
- Kako nijedan?- pita učiteljica.
- Pa ostali su se razbejžali - kaze Perica.
- Matematički to nije tačno, ali mi se jako dopada kako razmišljaš - kaže učiteljica.
A na to će Perica:
- Mogu ja Vas nešto da pitam?
- Pitaj - kaze učiteljica.
I poče Perica:
- Idu ulicom tri žene i jedu sladoled. Prva ga liže, druga ga gricka, a treća ga cijelog stavlja u usta i polako vadi. Koja je od njih udata?
Razmišlja malo učiteljica pa kaže - ova treća.
- E nije tačno - kaže Perica - udata je ona koja nosi vjenčani prsten, ali mi se jako sviđa kako razmišljate.
slika

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Evo par dobrih

Post Postao/la angler » 24 stu 2011, 17:39

<valjanjeodsmijeha> :135:
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo par dobrih

Post Postao/la rusko » 25 stu 2011, 07:17

Pričaju dvojica prijatelja:
'Kako si?'
'Ma, grozno! Prije tri tjedna djed mi je ostavio u nasljedstvo dva milijuna eura. Tjedan dana poslije umrla mi teta koju sam jako volio i ostavila mi vilu u Švicarskoj. Prošlog tjedna ode i baka koja mi je ostavila svu svoju imovinu. A ovaj tjedan - ništa pa ništa!'
slika slika

Han
Književnik
Postovi:662
Pridružen/a:23 kol 2011, 21:06
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo par dobrih

Post Postao/la Han » 25 stu 2011, 10:48

Direktor tajnici: "U petak idemo na trodnevni sluzbeni put".
Tajnica muzu: "Dragi, moram na sluzbeni put u petak, morat ces se brinuti sam o sebi".
Muz ljubavnici: "Zena mi ide na put, provest cemo tri dana skupa".
Ljubavnica uceniku kojem daje instrukcije iz matematike: "Ovog vikenda sam zauzeta, nema instrukcija".
Ucenik svom djedu: "Nono, idemo tri dana na ribe, nemam instrukcije".
Djed (direktor) zove tajnicu: "Promjena plana, unuk me moli da provedemo vrijeme skupa. Putovat cemo drugi put".

Tajnica muzu: "Dragi, moj sluzbeni put je odlozen..."
Muz ljubavnici: "Ne mozemo ovaj vikend, zena ostaje kod kuce".
Ljubavnica uceniku: "Imat cemo instrukcije kao i obicno".
Ucenik djedu: "Nono, nista od ribolova, ipak imam instrukcije".
Djed tajnici: "Ipak putujemo u petak..."
"Sine Tale, magare moje drago, smiri se u sebi pa ćes se izmiriti i sa nebom i sa zemljom"

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo par dobrih

Post Postao/la Seha » 25 stu 2011, 12:38

Prođe Mujo kroz crveno.Zaustavi ga Murjak.
- "Gospodine prošli ste kroz crveno!"
- "Naravno da sam prošao kroz crveno kad se žurim."
- "Pa kuda tako žurite?"
- "Na groblje!"
... - "Zašto na groblje?"
- "Da zakopam punicu."
- "Koju punicu?"
- "Pa mrtvu punicu, eno je u gepeku, ubio sam je!"
- Kako ste je ubili?"
- "Lijepo, s pištoljem, u ladici mi je!"
Preplaši se policajac i pozove specijalce.
Dođu specijalci, otvore bunker, a tamo ništa.
Kaže policajac:
- "Pogledajte u ladicu, ima pištolj!"
Otvore ladicu, a ono opet ništa, prazno. Kad će Mujo obracajuci se specijalcu do sebe: - "Ja budale jarane još će reći da sam prošao kroz crveno!"
slika

Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo par dobrih

Post Postao/la Kovach » 29 stu 2011, 00:35

Prije rata u BiH grupa stranih novinara snimala neku emisiju i saznaju da ima neki Haso na Vlasicu koji ima "alatku" 45 cm. Odluce da ga potraze i snime reportazu o njemu. Dodju na Vlasic i pred jednom kucom vide covjeka starog nekih 40-45 godina da cijepa drva. Upitaju za Hasu, a on im rece da je on Haso.
Novinari: "Mi culi gospodine Haso da imate onu stvarcicu 45 cm pa je li to istina" ?
Haso:"Istina, ja sta je nego istina".
Novinari : "Pa mozete li nam to pokazati?"
Haso: "Naravno". Haso zovne zenu: "Zenooo ponesi tri oraha!" Zena dolazi i nosi tri oraha, Haso ih stavi na panj i svojom "stvarcicom" ih razbije sva tri. Novinari u cudu cestitaju Hasi i odu. Nakon 20 godina slagali ti novinari arhivu i nabasaju na snimak Hase iz Bosne pa se zapitaju da li je jos ziv ili je stradao u ratu. Odluce da ga potraze. Odu u Bosnu, dodju pred kucu i zateknu starca kako sjedi na panju i pusi cigaru. Upitaju da li je on Haso, nasto ovaj odgovori: "Jesam sinko, ja sam taj Haso".
Novinari upitaju: "Pa gospodine Haso je li stanje sa "alatkom"jos isto?" Haso nista ne rece nego zovnu zenu: "Zenooo ponesi one orahe!" Zena dodje i nosi tri kokosova oraha. Haso ih stavi na panj, uzme "alatku" i razbije sva tri. Novinari opet svi u cudu cestitaju Hasi i upitaju ga: "Gospodine Haso, a zasto sad razbijate kokosove orahe?"
Haso im odgovori: "A obnevidilo se sinko moj, obnevidilo se."

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Vicevi, šale, pošalice”