Preimenovanje i premjestanje teme-postova!?

Moderator/ica:emin

Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:
Preimenovanje i premjestanje teme-postova!?

Post Postao/la masterbih » 18 ruj 2012, 23:56

Pozdrav svima,

Zamolio bih nekoga da mi objasni sledece:

Tema: Sezona i ulovi u 2012 na adresi: viewtopic.php?f=151&t=3099
je sadrzavala i moje druge postove sa slikama ulova koji su zavrsili ovde: viewtopic.php?f=145&t=3261

Mozda ovo nisu ulovi? Ne znam..
Nadam se da cu dobiti objasnjenje, a naj gore od svega sto je neko napravio novu temu pod nazivom: Masterbih proizvodi
i stavio je u kategoriju "Prodaja".
Evo i adrese: viewtopic.php?f=145&t=3261

Cekam objasnjenje moderatora koji je odradio ovu petljanciju.

P.S. Vidjeo sam sinoc vec ovo, ali sam mislio da je neka greska pa nisam reagovao, medjutim vidim to stoji i ne mijenja se, vec tema dobija i novo ime..
Kao da prodajemo meso sarana pod brandom Masterbih.
Strasno..


Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Preimenovanje i premjestanje teme-postova!?

Post Postao/la senad » 19 ruj 2012, 10:19

Ja sam prebacio postove jer ono nisu ulovi nego samo nabacane slike s reklamom tvojih proizvoda.
Jeste da ti je na posljednem postu najbolji ulov, ali ona definitivno nije pripadala u temu "lov šarana..." :wink:

Da su "ulovi u sezoni" kako se otprilike zove tema, ispod svake slike bi stajalo ko je na slici, gdje, kolika je riba, na sta je ulovio...

Ono je klasična reklama, i dobijam prigovore da se forum sve više i više koristi za čisto reklamiranje, te će se u narednom periodu (kad uhvatim vremena) sve slične stvari (gdje nije u pitanju samo ovo tvoje) ispremještati i uvesti neka nova pravila kod postanja (mada postoji nešto u pravilima, no progledavao sam kroz prste).

Nisam na drugim forumima, nemam pojma kako to funkcioniše, ali od članova koji jesu dobijam informacije da je ovaj najliberalniji po tom pitanju, a onda se ta sloboda počne i pretjerano koristiti, da ne kažem iskorištavati.

Ako proizvodiš šarane, onda se i na njih odnosilo :wink:
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:

Re: Preimenovanje i premjestanje teme-postova!?

Post Postao/la masterbih » 19 ruj 2012, 23:21

Ja samo postavljam slike ljudi koji ulove ribu na moje proizvode, a reklama mora biti jer dosta njih krade sliku pa se kiti tudjim perjem!
Sto se tice zenske, moglo se to pobrisati ili opomenuti, a ne sve svrstati u isti kos i ulove prebaciti u proizvode.
Meni je prilicnije da budu ulovi medju ulovima, a svakako sam za, da se uvijek vidi na sta je ulovljeno jer to mnoge zanima, ali mi nikako nije prirodno da ide medju male oglose..
Tu vec moze da ide zenska..

Na kraju krajeva, zar nije bolje da bude slika sa ulovima nego da forum zjapi po par mjeseci bez ijednog sarana!?
Po tvom pisanju, znaci sad kad ulovimo ribu, nesmijemo napisat na sta je ulovljena jer odma reklamiramo?
Ako smijemo napisati, onda se dodaje pod pitanje, pisalo na slici ili na forumu, men se cini isto..
Samo na slici ljepse i profesionalnije izgleda, al hajd..

Btw. Nebitno, znaci nesmiju se vise slike postavljati?
Ok.

Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:

Re: Preimenovanje i premjestanje teme-postova!?

Post Postao/la masterbih » 19 ruj 2012, 23:24

senad je napisao/la:Ja sam prebacio postove jer ono nisu ulovi nego samo nabacane slike s reklamom tvojih proizvoda.
Ono nisu ulovi?
Oticu sutra kod ocnog, mozda stvarno dobro nevidim.. <valjanjeodsmijeha>

Izuzev zenske sa reklama i promocijom proizvoda, al to se obrise ili premjesti, a ovako je sve u istom kosu..

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Preimenovanje i premjestanje teme-postova!?

Post Postao/la montana » 20 ruj 2012, 01:54

Ako nemate gdje sa tom zenskom, prebacite je na neku "moju temu"? <jelmekotrazio>

(salim se) <titinpionir>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."


Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Preimenovanje i premjestanje teme-postova!?

Post Postao/la senad » 20 ruj 2012, 08:22

masterbih je napisao/la:
senad je napisao/la:Ja sam prebacio postove jer ono nisu ulovi nego samo nabacane slike s reklamom tvojih proizvoda.
Ono nisu ulovi?
Oticu sutra kod ocnog, mozda stvarno dobro nevidim.. <valjanjeodsmijeha>

Izuzev zenske sa reklama i promocijom proizvoda, al to se obrise ili premjesti, a ovako je sve u istom kosu..
Jebi ga, ti se bas pravis naivan k'o francuska sobarica i mislis svi ovde budale a ti pametan.

Ponavljam, a nekome je jednom dovoljno - ono su nabacane slike ispod kojih ništa ne piše (kad je ulovljeno, gdje, na šta) i tu su u svrhu reklamiranja, a ne što je tebi došla dobra da to podijeliš s rajom. Nema te danima, i onda dođeš sa postom od 20 slika svojih proizvoda sa tekstom tipa "Evo još od ove sedmice" i sad još pravdaš to reklamiranje dobrotom tvojom.
Idi bježi!
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:

Re: Preimenovanje i premjestanje teme-postova!?

Post Postao/la masterbih » 20 ruj 2012, 22:24

Ok, budala jesam, ali zbog nekih drugih stvari koje cu pojasniti kasnije u postu, ali da krenem redom..

- Ribe su ulovljene na moje proizvode, a ako nekoga zanima, moglo se odgovoriti posebno na svaku od njih sto je i uradjeno na nekim forumima gdje ljudi komentarisu, a ove ni bistro nebi mjesecima..
- Ima mene redovno ove, samo nepisem jer nemam sta reci pametno kad nema konkretnog pitanja, a isti slucaj je i sa drugim clanovima.
Cak sta vise forum je postao monoton bez ikakvih desavanja, presipanje iz supljeg u prazno, a dokaz svemu tome je neaktivnost starih clanova!
Da nebude kako Master prica nesto napamet, pogledajte malo ko je sve tu..
Moje slike se smatraju reklamom, a drugi ljudi postavljaju samo slike proizvoda, npr. varalice i to nije reklama.
Bas ste divni hahaha.. Pa ja makar postavim ulove - ribe.

Kad smo kod dobrote i tu imam par recenica..

- Nisam iskoristio vas sajt, a mogao sam da pisem clanke i sporedno reklamiram sebe.
Imam obraz i to ne zelim, iako mi je Senad u par navrata govorio da slobodno pisem.

- Ja sam bio sponzor Varalicarskog kupa na Smoluci.
Nigdje me niko nije spomenuo na ovom sajtu nit forumu, a dao sam izuzetno vrijedne nagrade.
Poklonio dosta varalica ucesnicima itd.
Nigdje me niko nije spomenuo nit ubacio neku sliku, napisao reportazu, pricao o tome itd.
Zasto, neznam?
Jednostavno, pojelo se popilo, proslo dobro, svi zadovoljni i koga hebe, tjeraj dalje.
Tako se to ne radi, drugari moji..

- Poklonio sam Penn Sargus rolnu clanu vaseg foruma, licno sam mu odnio i urucio u Zenicu.
Nisam rekao, poklonio mu je Masterbih, vec BistroBiH.
Takvu rolnu u to doba malo ko je mogao priustiti, a i dan danas je tabu.
Ja sam je kupio i poklonio je Sajdinu jer nije imao mogucnosti da sebi kupi ni R od rolne.

- Otisao sam u Sarajevo i licno Senadu donirao novac za udruzenje Bistro BiH koje je tad medilo sa idejama, a kako vidim, danas od toga nema nista.
Sve se svelo na rostiljade uzeg kruga, a da se neko sjeti pozvati nekog od clanova, ne..
Ustvari vidio sam jednom poziv, al direktno sa lica mjesta, a udaljeno je par stotina kilometara od ovog dijela Ze-Do.
Meni nije stalo do toga, ali mi je bilo malo krivo sto se ne pozovu i drugi clanovi.
Zasto uvijek isti klan mora da jede i pije.
Nemam nista protiv tih ljudi, da me ne shvati neko pogresno, ali jednostavno imam prigovor na to sto nema i drugih.
Uvijek se gleda kako vama odgovara, a sto nekad ne organizovaste pijanku na Rijeci Bosni kod Doboja?
Da ne duzim dalje.. Svi clanovi ovde znaju i misle isto, samo sto niko nema muda da napise ovo sto ja pisem.
Ako ne vjerujete, postavite pitanje, a mozda ce se naci neki mudonja kao ja i odgovoriti potvrdno da dijeli moje misljenje.

- Kad sam bio u Sarajevu, uplatio sam clanarinu, a clanske karte nikad nisam vidio od te godine, a kamol od naredne 3 sto sam platio unaprijed.
Toliko o azurnosti, i dobroti kako Senad rece.

Sta da vam kazem.
Poceli ste stvarno da izmisljate i urusavate nesto sto je ionako uruseno.
Imate glave, pametni ste, valjda i vi svojim ocima vidite sta radite.
Ja iskreno nemam vise vremena, a ni volje da vam skrecem paznju na neke stvari.
Od samog mog dolaska sam primjetio neke negativne struje i ljubomoru na mene ili moje ulove, ali nisam obracao toliko paznje jer sam mislio da ce to vremenom nestati.
Medjutim to je bivalo sve gore i onda sam lagano prestao da pisem na forumu kao i vecina drugih clanova.
Ja nikad nisam igrao kako drugi svira, pa necu ni ovde!
Ostavljam prostor drugima jer prosto pucaju od znanja, usr*t ce se od njega..

Necu vise nista komentarisati od danas.
Zelim vam puno uspjeha u radu.
Ovo je bio moj zadnji post na ovom forumu!

Bistro za one koji su ribolovci.

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: Preimenovanje i premjestanje teme-postova!?

Post Postao/la adi » 20 ruj 2012, 22:57

ti senade fakat trebas ocnom, ovo su jednostavno slike iskljucivo ulova i ribolovaca :
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
i lijepo uz svaku sliku pise: koja voda, koji ribolovac, koja riba, kolika riba, koji sistem... uostalom sve pise osim na sta je uhvacena...

- kazes mogao si da iskoristis sajt i reklamiras se... pa i jesi iskoristio i reklamirao se... to moze svako skontati nek pogleda tvoje postove...

- kazes dosao si licno u sarajevo i donirao novac za udruzenje, pa onda kazes platio si clanarinu unaprijed, odluci se jesi li donirao ili si paltio unaprijed clanarinu i javi nam broj racuna da ti vratimo novac....viewtopic.php?f=200&t=1993&start=45

- vidis i senad i ja i jos masa ljudi na ovom forumu su donirali stostruko vise od tebe za ovo udruzenje ali su insistirali da ostanu anonimni (ne kurce se tim), a ti ako si mislio da nas mozes jos i naguziti za 100 KM grdno si se zajebo...

-kazes svelo se na pijanke i rostiljanje, to nema nikave veze sa udruzenjem i sa udruzenjskim parama, ja za svoje pare rostiljam i pijem sa kim i gdje je meni kurcu cejf a ne tebi...

- hvala bogu pa ti imas muda i mudonja si, a svi su ovdje picke i boje se tipkati i glumiti internet jalijase, ma fakat ne mogu vise smijesan si....
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Preimenovanje i premjestanje teme-postova!?

Post Postao/la AlaS » 20 ruj 2012, 23:21

Od prepucavanja nema nista ,samo cete jos vise zategnuti situaciju ,trebalo bi stat na loptu bar dok je poluvrijeme :grin: :grin:
slika
Bistro

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Preimenovanje i premjestanje teme-postova!?

Post Postao/la senad » 20 ruj 2012, 23:26

masterbih je napisao/la:Ok, budala jesam, ali zbog nekih drugih stvari koje cu pojasniti kasnije u postu, ali da krenem redom..
Ja nigdje ne napisah da si budala, samo dobro promišljen, a mislis da si namazan, no davno si i pročitan. Pojasniće ti se u postu, ali da krenem redom... :mrgreen:
masterbih je napisao/la:- Ribe su ulovljene na moje proizvode, a ako nekoga zanima, moglo se odgovoriti posebno na svaku od njih sto je i uradjeno na nekim forumima gdje ljudi komentarisu, a ove ni bistro nebi mjesecima..
- Ima mene redovno ove, samo nepisem jer nemam sta reci pametno kad nema konkretnog pitanja, a isti slucaj je i sa drugim clanovima.
Cak sta vise forum je postao monoton bez ikakvih desavanja, presipanje iz supljeg u prazno, a dokaz svemu tome je neaktivnost starih clanova!
Da nebude kako Master prica nesto napamet, pogledajte malo ko je sve tu..
Nije da nikog ne zanimaju ribe, nego tebe ignorišu, i to je istina koje ti nisi svjestan, a koja odavno lebdi u zraku. Ne pokušavaj minimizirati nekoga da bi se ti prikazao velikim - samo kontraefekat izazivaš jer nije bitno šta priča nego ko priča. Ti si krenuo u biznis sa ovim i odavno nisi ni realan ni mjerodavan, jer navodiš vodu na svoj mlin (prenosim sada tebi ja mišljenje ljudi kojima sam govorio "neka ga, nema veze, gdje čeljad nije bijesna..." - no ti si postao obijesan.

Ko hoće i ko želi biti tu, tu je. Ko neće, široko mu polje. Ne pričaš na pamet, nego nemaš pojma. I nema te redovno, ne iskrivljuj istinu, da ne kažem težu, tačniju kvalifikaciju.
masterbih je napisao/la:Moje slike se smatraju reklamom, a drugi ljudi postavljaju samo slike proizvoda, npr. varalice i to nije reklama.
Bas ste divni hahaha.. Pa ja makar postavim ulove - ribe.
Ne samo tvoje, u nekom od prošlih postova sam ti napisao da ima toga mnogo, na tebi se slomilo zbog nabacanih slika, a onda i duksa, pa te molim da se ne pravdaš da nije reklama kad sam znas da je to jedina svrha postanja tvojih postova. Nemoj sam sebe lagat'.
masterbih je napisao/la:Kad smo kod dobrote i tu imam par recenica..

- Nisam iskoristio vas sajt, a mogao sam da pisem clanke i sporedno reklamiram sebe.
Imam obraz i to ne zelim, iako mi je Senad u par navrata govorio da slobodno pisem.
Nije to sto nisi htio jer imas obraz, nego nisi htio davati materijal stranici, a kako pomenuh, vrbovao si mnoge na forumu da pisu za tebe. Neki jesu, neki nisu, ne zanima jer me ne interesuje. Prema tome, opet iskrivljuješ istinu. Jesam, govorio sam da pišeš upravo jer sam znao kakva si tipa, a nakon nekoliko dojava o tvom vrbovanju, da te malo takvog sujetnog nasekiram.
masterbih je napisao/la:- Ja sam bio sponzor Varalicarskog kupa na Smoluci.
Nigdje me niko nije spomenuo na ovom sajtu nit forumu, a dao sam izuzetno vrijedne nagrade.
Poklonio dosta varalica ucesnicima itd.
Nigdje me niko nije spomenuo nit ubacio neku sliku, napisao reportazu, pricao o tome itd.
Zasto, neznam?
Jednostavno, pojelo se popilo, proslo dobro, svi zadovoljni i koga hebe, tjeraj dalje.
Tako se to ne radi, drugari moji..
Lažeš da te niko nije spomenuo, jer u najavi tkamičenja u dva navrata... pogledaj sam
http://www.bistrobih.ba/nova/?p=22118
http://www.bistrobih.ba/nova/?p=21884
Reportaža nije bila jer nisam ja bio gore, ostali su bili lijeni da je napišu.
Bila je tema na forumu, gdje je, gle čuda, tvoj zadnji post u kojem pišeš - citiram: "Sve je bilo fantastično!"
viewtopic.php?f=153&t=2452&start=30
masterbih je napisao/la:- Poklonio sam Penn Sargus rolnu clanu vaseg foruma, licno sam mu odnio i urucio u Zenicu.
Nisam rekao, poklonio mu je Masterbih, vec BistroBiH.
Takvu rolnu u to doba malo ko je mogao priustiti, a i dan danas je tabu.
Ja sam je kupio i poklonio je Sajdinu jer nije imao mogucnosti da sebi kupi ni R od rolne.
Mene je ili napao onaj švabo (alzheimer) pa se ne sjecam da je u prici bilo da je od udruzenja, ili je tebe napala kakva boljka pa mislis da jesi. Ne mogu provjeravati sada na forumu, ali cu naci pricu i toj masini.
I da nisi sa skrivenom namjerom (samopromocije) to uradio, ne bi sada prozivao Sajdina i pričao o njegovim mogućnostima. Jadno.
masterbih je napisao/la:- Otisao sam u Sarajevo i licno Senadu donirao novac za udruzenje Bistro BiH koje je tad medilo sa idejama, a kako vidim, danas od toga nema nista.
Jesi, svakako znas da je to uredno prijavljeno, jer i ovde pocinješ priču sa namjerom nabacivanja poluinformacija ne i li se ko uhvatio na ovo tvoje, što totalnih neistina, što poluistina.
Sad ću ja tebi reći jednu istinu - kada si dao tih 100 KM, znalo se da si to dao da kupiš prostor na forumu jer si već kretao s biznisom. Da li ima ili ne Udruzenja, nisi relevantan uopšte, i opet se koristiš minimiziranjem tuđeg ne bi li ti bio veći.
masterbih je napisao/la:Sve se svelo na rostiljade uzeg kruga, a da se neko sjeti pozvati nekog od clanova, ne..
Ustvari vidio sam jednom poziv, al direktno sa lica mjesta, a udaljeno je par stotina kilometara od ovog dijela Ze-Do.
Meni nije stalo do toga, ali mi je bilo malo krivo sto se ne pozovu i drugi clanovi.
Zasto uvijek isti klan mora da jede i pije.
Ne znam o čemu pričaš? O kakvom jedenju i pijenju, kakvim roštiljima? Misliš da je to od para iz Udruženja, ili se namjerno praviš glup ne bi li opet izazvao neke sumnje?
Poslaću ti ja stoju ako ti se jede i pije, nije meni žao isto kao što mi nije žao potrošiti moje pare za Udruženje.
I uvijek su svi pozvani na akcije, na druženja se pozovu svi koji mogu doći, da si na forumu vidio bi te pozive kao što ih vide drugi.
Prešlo ti ovo zaobilaženje istine u naviku, ovo već patologija postaje.
masterbih je napisao/la:Nemam nista protiv tih ljudi, da me ne shvati neko pogresno, ali jednostavno imam prigovor na to sto nema i drugih.
Uvijek se gleda kako vama odgovara, a sto nekad ne organizovaste pijanku na Rijeci Bosni kod Doboja?
Kakve, bolan, pijanke, o čemu ti pričaš? Pazi se te hemije i aditiva!
masterbih je napisao/la:Da ne duzim dalje.. Svi clanovi ovde znaju i misle isto, samo sto niko nema muda da napise ovo sto ja pisem.
Ako ne vjerujete, postavite pitanje, a mozda ce se naci neki mudonja kao ja i odgovoriti potvrdno da dijeli moje misljenje.
Znas, u situaciji kada ljudi skontaju da su izofirani, kada im se stane na rep i spriječi dalje onanisanje, otkrije "gospodaru BiH" da i nije gospodar nego prije dvorska luda, onda se, ako ništa, verbalnom agresivnošću pokuša primjeniti ona "napad je najbolja odbrana". Borise, postoji PP, svi mi kazemo jedan drugom mnogo-što-šta na PP, i vjeruj da mnogi imaju i veća muda od tebe, ali imaju i pameti pa to rade suptilnije, ljudskije.
Svi griješimo, i svako ima pravo ukazati na greške, i ukaže, ali na greške koje postoje, a ne izmišljene u svrhu blaćenja.
masterbih je napisao/la:- Kad sam bio u Sarajevu, uplatio sam clanarinu, a clanske karte nikad nisam vidio od te godine, a kamol od naredne 3 sto sam platio unaprijed.
Toliko o azurnosti, i dobroti kako Senad rece.
Ja koliko znam, dao si 100 KM kao donaicju, a ne kao članarinu!? Hebi ga, ko će ga tebi više znati, kad ni sam ne znaš šta i kako radiš!?
masterbih je napisao/la:Sta da vam kazem.
Bolje bi bilo da nisi ništa, no hajde.
masterbih je napisao/la:Poceli ste stvarno da izmisljate i urusavate nesto sto je ionako uruseno.
Imate glave, pametni ste, valjda i vi svojim ocima vidite sta radite.
Ja iskreno nemam vise vremena, a ni volje da vam skrecem paznju na neke stvari.
Ja sam ponosam na ono što radimo, šta smo uradili i šta ćemo još da radimo, no ko sam ja da znam bolje od tebe!?
masterbih je napisao/la:Od samog mog dolaska sam primjetio neke negativne struje i ljubomoru na mene ili moje ulove, ali nisam obracao toliko paznje jer sam mislio da ce to vremenom nestati.
Medjutim to je bivalo sve gore i onda sam lagano prestao da pisem na forumu kao i vecina drugih clanova.
Ja nikad nisam igrao kako drugi svira, pa necu ni ovde!
Ostavljam prostor drugima jer prosto pucaju od znanja, usr*t ce se od njega..
Opet tvoja prepotentnost koja je bila uzrokom tog ignorisanja (dobro je da si i sam primjetio da je od samog dolaska, ovde se stekao dojam da je to nešto kako si se počeo reklamirati... doduše, onda si bio samo preprodavač, sada si i proizvođač... ili nisi :mrgreen: ) koje je nastupilo od raje. Sjećam se tvog posta u nekoj temi gdje neko dijete kupuje mašinu i pita između neke dvije, i ti se <adiposlijepunopive> na obje, a on sretan, kupio jednu od te dvije. Nisi se zapitao kako će njemu biti kad pročita da je prva sr#nje, a druga još veće? Nemaš šlifa sekunde - neko ti je nekad rekao da si pametan, pa si se ufurao da možeš sve. U prilog tome je i odabir nika na forumu/imena proizvoda,
masterbih je napisao/la:Necu vise nista komentarisati od danas.
Zelim vam puno uspjeha u radu.
Ovo je bio moj zadnji post na ovom forumu!

Bistro za one koji su ribolovci.
Hvala i živio.
Želim ti svu sreću u životu i na vodi i shvati ovaj moj post kao dobronamjerno otvaranje očiju da postaneš bolji čovjek... ribolovac i proizvođač ribolovne opreme i mamaca je danas svakako svako.

P.S. Ako imas sta napisati, izvoli u ovo dan-dva jer ce ovo biti zakljucana tema a i tebi onemogućen pristup na forum.
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Preimenovanje i premjestanje teme-postova!?

Post Postao/la AlaS » 20 ruj 2012, 23:43

Znao sam da necete stati na loptu ,rezultat je isprogramiran kad krene prepucavanje ...Bistro
slika
Bistro

DOX
Prava Štela
Postovi:112
Pridružen/a:05 tra 2011, 13:23
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Preimenovanje i premjestanje teme-postova!?

Post Postao/la DOX » 21 ruj 2012, 00:10

Napredujete momci, samo tako nastavite vidim kod vas pupoljci radjaju i po zimi hahaha,...ma na kraj krajeva mladi ste naucicete :wink:

Han
Književnik
Postovi:662
Pridružen/a:23 kol 2011, 21:06
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Preimenovanje i premjestanje teme-postova!?

Post Postao/la Han » 21 ruj 2012, 00:35

masterbih je napisao/la:
Ja sam je kupio i poklonio je S...... jer nije imao mogucnosti da sebi kupi ni R od rolne.
Bas me zanima je li te imalo stid zbog ove recenice?
"Sine Tale, magare moje drago, smiri se u sebi pa ćes se izmiriti i sa nebom i sa zemljom"

Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Preimenovanje i premjestanje teme-postova!?

Post Postao/la Kovach » 21 ruj 2012, 00:43

A zasto stajati uvijek na loptu? Treba od sad igrati do kraja sa svakim pa ko osta, osta. Bar cemo uzivati, sto Pejakovic jednom rece ,"u svom smradu", a ne u tudjem. Za ove pijanke stvarno ne znam sta covjek pise. Bar na one na kojima sam ja prisustvovao (a u zadnje vrijeme se trudim da sam cest kad mi vrijeme i ostale obaveze dozvoljavaju) jelo se i pilo na svoj racun, onako jaranski solidarno. A to sto je nekome zao potrositi koju marku da popije i pojede sa rajom, da malo popricamo o svemu i svacemu njegova stvar. Sto se tice reklamiranja odavno sam bio za to da se svaki post koji predstavlja reklamu uredno naplati, a novac usmjeri na akcije i realizaciju projekta casopisa. Mnogi su od nas "prepisivali" i "krali" ideje pa po nekim forumima osnivaju udruzenja, pokrecu kojekakve akcije koje smo mi pokrenuli prvi. Sve to ima uredno zabiljezeno negdje na stranici ili forumu. To da se raja ne zove na teferice i da je bilo poziva sa lica mjesta (misli se na senadov post sa Strgacine) je notorna laz, a evo linka pa se uvjerite svi
viewtopic.php?f=175&t=2864

Stvarno covjek nemoze ostati ravnodusan na sve ucestalija sr..a pojedinaca. Niko nikog nije prisilio, niko nije vezan pa bujrum po svojoj savjesti, želji i ukusu kome se svidja neka ostane, a kome nije sretan put! Bar sto se mene tice drzim se one "MOGU SA SVAKIM LJUDSKI, A KAD KRENE PASKI TU JE KRAJ. SAM SAM SE RODIO, SAM MOGU I UMRIJETI" Volim druzenje, prijateljstva i na ovom forumu sam stekao nekoliko meni veoma dragih prijatelja, a za prijatelja sa uvijek tu. Pokusavam sa svakim fino, ali ne dozvoljavam nikome da se.e po meni.

Ljudima su vrata moje kuce uvijek otvorena i uvijek cu se truditi da ih ugostim i pocastim kako oni to zasluzuju, pa bilo to nekome krivo ili ne zaboli me neka stvar. Nismo nikome nista ukrali nego sve posteno platili, pojeli i popili, a Boga mi i opet ćemo.

Bistro svima od Kovacha!

DOX
Prava Štela
Postovi:112
Pridružen/a:05 tra 2011, 13:23
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Preimenovanje i premjestanje teme-postova!?

Post Postao/la DOX » 21 ruj 2012, 00:48

Nije Master nista rekao sto nije sam Sajdo napisao. Ne vidim problem..

Zaključano
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Vaša pitanja, prijedlozi i sugestije u vezi stranice i foruma”