Una

Moderator/ica:emin

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Una

Post Postao/la zlaja » 30 stu 2011, 17:02

Ja ovdje ne bi ni slučajno pecao,platno,kist i opleti...tako sam i na Neretvi...Nemam riječi da opišem ovu Božiju blagodat ali imam kist...
slika

Uploaded with ImageShack.us

Slap druže iskreno hvala za ovu fotografiju,evo sav sam se nakostriješio ko horoz kad je gledam


Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Una

Post Postao/la angler » 30 stu 2011, 18:03

Steta je ovaku seriju ne nastaviti. Ma definitivno penzija na Uni....nesto ovako :grin:

slika

slika

slika

slika

slika

slika

Slag ide na kraju <jelmekotrazio>

slika

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Una

Post Postao/la montana » 30 stu 2011, 18:06

Tebi je zagarantovana! <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <idila>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Una

Post Postao/la angler » 30 stu 2011, 18:32

Samo ti zezaj...mogli bi biti komsije <idila> <idila> <valjanjeodsmijeha>

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Una

Post Postao/la Seha » 30 stu 2011, 19:00

I ja da se zahvalim Une nikad dosta. Slap na ovoj zadnjoj slici koja je riba u pitanju ? :shock:
slika


Avatar
tare
Nobelovac
Postovi:1304
Pridružen/a:14 lis 2008, 17:45
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Una

Post Postao/la tare » 30 stu 2011, 20:43

Angleru,ova zadnja je mrak <championvanja> :grin: Za naslovnice svakog magazina :grin:

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Una

Post Postao/la zlaja » 30 stu 2011, 20:47

Angler stari vuče pa ovo je prvoklasno, jelde ova pastrmka je ona specifična unska sa tamnim pjegama?

SLAP
Štela
Postovi:62
Pridružen/a:03 lip 2008, 09:10
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Una

Post Postao/la SLAP » 30 stu 2011, 22:19

Šeha,na zadnjoj fotki su plotice,ribe oko 2-3kg,slikano je sa gradskog i uvjek se mogu vidjeti,tu je stroga zabrana lova,inače i stanište par velikih mladica koje se povremeno mogu vidjeti kad izađu na ručak! :wink:
Bistro!

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Una

Post Postao/la angler » 01 pro 2011, 05:25

tare je napisao/la:Angleru,ova zadnja je mrak <championvanja> :grin: Za naslovnice svakog magazina :grin:
Nema ni 4 kile u njoj Tare :grin: Nalazi se u samom centru Bihaca i mozes se samo slikati sa njom tj sa njima.
zlaja je napisao/la:Angler stari vuče pa ovo je prvoklasno, jelde ova pastrmka je ona specifična unska sa tamnim pjegama?
Sjecas se Zlaja da sam ti pricao za ovu sliku. Zao mi bi sto nisam imao polarizirajuci filter :(

Inace ove "ribice" kruze ispred restorana River Una...onaj fol, basta haman u nivou vode, pijes kafu i buckas noge, a "klade" prolaze. Krajem '90tih su bile ogromne kalife, a sad ove potocare. Meni se kafa obavezno ohladi :grin:
Da tu slucajno neko zabaci mislim da bi ga objesili za "bijele bubrege" :mrgreen:

meskobeg
Štela
Postovi:64
Pridružen/a:01 ožu 2013, 17:48
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Una

Post Postao/la meskobeg » 03 ožu 2013, 18:49

svaka cast na slikama majstore,pogotovo na ovoj zadnjoj potocari... svaki sam mjesec u Bihacu 2-3 dana poslom ... a kafa u Riveru mi je obaveza :) starog hljeba od konobara , pa gledas kako se otimaju patke i pastrmke od 5-6-7 kg :)
a onu sliku iz Grmuse , ona tirkizna boja vode , imam negdje istu :) ... mislim slikanu sa istog prosirenja :)
The river was cut by the world's great flood and runs over rocks from the basement of time. On some of those rocks are timeless raindrops. Under the rocks are the words, and some of the words are theirs. I am haunted by waters.

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Una

Post Postao/la angler » 04 ožu 2013, 09:30

Nikad dosta Une :wink:

meskobeg
Štela
Postovi:64
Pridružen/a:01 ožu 2013, 17:48
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Una

Post Postao/la meskobeg » 04 ožu 2013, 19:22

ma nikad dosta... ja znam ponijet stap a ne zabacit ... sjednem na obalu obicno dole Kostela - Srbljani oko onih otoka, piva , dok sam pusio cigara , i sjedim tako po dva sata i na kraju odem a ne raspakujem stap...
The river was cut by the world's great flood and runs over rocks from the basement of time. On some of those rocks are timeless raindrops. Under the rocks are the words, and some of the words are theirs. I am haunted by waters.

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Una

Post Postao/la angler » 05 ožu 2013, 08:53

Desava mi se to uredno. Nekako mi zao da poremetim ljepotu i ko da se necu dovoljno nagledati.

meskobeg
Štela
Postovi:64
Pridružen/a:01 ožu 2013, 17:48
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Una

Post Postao/la meskobeg » 10 svi 2013, 20:28

20130509104303A.jpg
20130509104242A.jpg
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
The river was cut by the world's great flood and runs over rocks from the basement of time. On some of those rocks are timeless raindrops. Under the rocks are the words, and some of the words are theirs. I am haunted by waters.

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Una

Post Postao/la senad » 12 svi 2013, 12:10

angler je napisao/la:...Da tu slucajno neko zabaci mislim da bi ga objesili za "bijele bubrege" :mrgreen:...
To je što ja uvijek kažem - nije Una ovakva samo zato što je Bog takvom dao...

Hiljda puta sam prepričavao priču kada smo bili kod Halkića 2007. godine, kad tražim okom smeće u i oko rijeke da bih zezao Anija i Zandera, i nigdje ga...
Do u jednom momentu kad mom Vanji pokazujem neke ribe u vodi, a preko rijeke u vodu pljusnu plava vreća sa smećem. Zovnem Anija na mobitel, rekoh: "Šta se vi mangupišete i pričate da se ne baca smeće kad evo lola baci kompletnu vreću!?"
Dotrča Ani k'o metak, zove na telefon čovjeka iz kuće preko rijeke, ispred koje je bačeno smeće. Javlja se neko i Ani pita: "Ko ti je to tamo?"
Pazite, ne kaže: "Što si to bacio smeće?", zna da taj komšija ne bi, nego zna da je neki mazlun tamo koji je to uradio.
Ovaj odgovori Aniju kako su mu neki majstori tu, nešto rade.
Ani mu reče šta je bilo.
Morao sam Vanji poklopiti uši da ne čuje dreku i psovke sa druge strane... u to vidiš majmuna koji je bacio vreću kako je štapom vadi nazad.

Zato je Una ovakva kakva je... <juma>
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Rijeke”