Musicarenje vs Varalicarenje

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la zlaja » 09 sij 2016, 17:10

Prelijepo brate, i fino piše spin &fly...Evo ja imam nekog švercanog duhana iz hercegovine pa ga prilažem kad organizujemo lulu mira <djed>


Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la angler » 09 sij 2016, 18:01

Valja brate. Uz taj duhan lula mira mora pustiti duboko korijenje koje, ruku na srce, vec i imamo <championvanja>
Ovo mi se posebno svidja, nekako budi lijepe uspomene :grin:
zlaja je napisao/la:švercanog duhana iz hercegovine

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la montana » 09 sij 2016, 19:50

Jesu li placene akcize na taj duhan, da ne pousimo inspekciju <jelmekotrazio>
Hocemo li ove godine kakve susrete praviti?
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la zlaja » 09 sij 2016, 22:20

Ja sam ZA, ali da se dogovorimo ljeti u hodu,jer ovi zimski dogovori često odu u pogrešnom smjeru...

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la angler » 10 sij 2016, 06:04

Slazem se! Prvo ovi sa drugih meridijana i paralela da se dogovorimo generalno o terminu, a ostalo u hodu.


Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la montana » 10 sij 2016, 16:32

Evo, cim dobijem ovaj zgoditak na lutriji od 1.300.000.000 dolara ili nesto malo vise od 2 milijarde KM-ova, saznacu kad cu imati malo odmora <titinpionir>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la rusko » 10 sij 2016, 18:32

Posto su se svake ranije godine svi planovi totalno izjalovili… ove godine NE ZELIM DA ZNAM ZA VAS (nebil' bolje bilo) <valjanjeodsmijeha>
slika slika

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la angler » 10 sij 2016, 19:23

Potpisujem! I ja se pridruzujem cestitkama <valjanjeodsmijeha>

Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la Kovach » 11 sij 2016, 04:27

ZA druzenje uvijek, a necu dalje nista reci nego tu sam od 01.01. do 31.12. svake godine, za raju radno vrijeme od 00,00 do 24,00h <adipiva>

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la angler » 12 sij 2016, 06:52

Sinoc odgledah citavu emisiju na TV. Ehhhh, sto su ti perke :mrgreen:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=IfFfevlkWCE[/youtube]

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la rusko » 12 sij 2016, 18:23

Dobro su prosli kakav im je degenek ova grdosija mogla zadati… :grin:

Musicarenje nudi daleko vece mogucnosti za kreatvitet pri stvaranju mamca, i plastika muhi ne moze krila odbiti po tom pitanju… Jedina prednost koju varalicari imaju je dalje i lakse zabacivanje… ali to je ono sto samo ljenguze cijene :mrgreen:
slika slika

kokuz_sa
Prava Štela
Postovi:177
Pridružen/a:01 sij 2011, 01:06
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la kokuz_sa » 12 sij 2016, 20:40

Vala ja muhu zabacio nebi da mi ko placa..
Fakat ne vidim cejf u onom pracenju mikro muVe i kad zagrize da das kontru..
To mi ko plovkarenje dodje..
A pogotovo ono nerviranje..par kutija sa 46786321578 muha i garant fali ona koji riba jede taj dan..

Lijepe moje varalice...bacim u dubinu i sta se uhvati...uvijek me iznenadi ulov kad izvucem..

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la tommylee » 12 sij 2016, 22:31

Probaj to ponusiti lipljenu :mrgreen:
Obe tehnike kao i druge imaju svoje mane i vrline.
ja sam bio izbacio potpuno spin no sad vracam neke kategorije.A u mušičarenju izbacujem i definišem par štapova.
Ostalo me uopšte ne interesuje!

I varalice su doživjele evoluciju imaju razne mogućnosti,pa je samim napredkom tehnologija stvorena ul kategorija.
Koja ništa nije lošija od mušičarenja.Dok su i mušičari pregurali par kategorija.Pa se stiglo i do klase 12#!
Iznad 6# je po meni sve u kategoriji varaličarenja!

A dobra stvar je što se polako ali sigruno u obe branše javio C&R pokret <juma>

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la rusko » 12 sij 2016, 22:41

kokuz_sa je napisao/la: Lijepe moje varalice...bacim u dubinu i sta se uhvati...uvijek me iznenadi ulov kad izvucem..
Tako ces i ostati Kokuz <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>
slika slika

Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la Kovach » 13 sij 2016, 03:39

kokuz_sa je napisao/la:Vala ja muhu zabacio nebi da mi ko placa..
Fakat ne vidim cejf u onom pracenju mikro muVe i kad zagrize da das kontru..
To mi ko plovkarenje dodje..
A pogotovo ono nerviranje..par kutija sa 46786321578 muha i garant fali ona koji riba jede taj dan..

Lijepe moje varalice...bacim u dubinu i sta se uhvati...uvijek me iznenadi ulov kad izvucem..
Drug pa sve zavisi sta je za koga ribolov. Za mene je to, prije svega nacin da se odmorim od svakodnevnih briga. A kud ces bolje za to od ribolova. Prisunjas se fino do rijeke, sjednes na kamen, spustis u plicak dvije limenke pive (ili soka) da se hladi, a ti prvo par minuta osmotris vodu i desavanja u njoj i oko nje. vidis izbaci se jedna pjegava i "maznu" neku muhu, ali koju ?! E onda fino prevrnes jedan, drugi kamen da vidis sta ima od baje, malo osmotris koja muha leti iznad vode. Dok si ti to gledao piva se vec fino ohladila i otvoris sebi jednu, popijes cug, spustis negdje u plicak, uzimas futrolu sa stapom i fino plako sklopis stap. Ponovo povuces cug pive, vratis u plicak pa uzimas cekrk da namontiras, provuces snjuru kroz ringle, pregledas tipet, zamjenis novi ako treba, otvoris kutiju, proberes pribliznu muhu i svezes. Spustis stap preko ruke, uzmes digitalac da okines koju sliku terena, uzivas malo u zuboru vode dok popijes ostatak pive i pratis desavanja. Ondje gdje se vec par puta izbacila pridjes da te ne skuzi, lagano izvuces snjiru, bacis nekoliko puta, pa sakriven i poguren da te riba ne vidi, zategnut k`o treger na hlacama Bud Spencera, pratis muhu kako lagano plovi nosena talasima zelene rijeke i cekas hoce li iskociti kakva pjegava za njom. Ako ne iskoci nema veze, mjenjaj muhu, probaj nesto novo. Ako bude akcije ide lagana kontra i izvlacenje, lagano slikanje, poljubac i vratis nazad u vodu. E onda sav ponosan, sepuris se po obali k`o paun, iako nema nigdje nikoga da te vidi ali nema veze. Ti sav ponosan, sepuris jer si nadmudrio ribu i to muhom koju si sam napravio, a srce k`o planina sto zbog pobjede, sto zbog cinjenice da si igrao fer i poklonio joj zivot, jer je ona tebi pruzila neopisiv ceif. Ako te krene ulovis tako par komada na par razlicitih lokacija, ako ne ulovis nema veze, ali osjetis da si se odmoro. Oci odmorio gledajuc` u zelenu rijeku za onom muhom sto pliva talasima, dusu odmorio od guzve i vike uz cvrkut ptica i zubor vode, a malo se umorio hodajuci. Vratis se na pocetnu poziciju,spustis stap uz neko drvo, zgulis cizme do ispod koljena da ti ne smetaju, otvoris onu drugu pivu, lagano popijes gledajuci u rijeku i uzivajuci u pticijem pjevu. Na kraju pokupis one limenke u kesu da ne ostavis smece za sobom, rasklopis stap i cekrk i lagano kuci. E to se zove ceif! <djed>

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”