Podsjetnik!

Moderatori/ce:emin,zlaja,rusko,Kovach,montana

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:
Podsjetnik!

Post Postao/la tommylee » 09 vel 2012, 13:39

Pošto vidim da se ovdje nabralo dosta toga negativnog da i ja dodam još.A sve u cilju skretanja pažnje i da se ne zaboravi!

Ovako je 2010 HE Perućac potrovala Drinu i ipobila nevjerovatnu količinu ribe i to slamoinida ponajviše!

nije utvrđeno šta su ispustili ali je pitanje dokle je "to" došlo i gdje leži?Možda na dnu Zvorničkog jezera?

slika

slika


Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Podsjetnik!

Post Postao/la tommylee » 09 vel 2012, 13:41

Ja im nisam oprostio!A ni zaboravio! Da imam moć sve bi bile porušene!!!

slika

slika

slika

slika

Mnogi gradovi na obalama Drine,koriste ovu vodu za piće!

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Podsjetnik!

Post Postao/la zlaja » 09 vel 2012, 17:03

Ovakvi prizori su mi poznati, nesretna željezara Zenica vječito truje ribu u rijeci Bosni,sad imamo jednom godišnje da voda nosi mrtve ribe površinom.

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Podsjetnik!

Post Postao/la Seha » 09 vel 2012, 19:09

Valjda se jednom osvijestimo i srusimo betonska govna jednom zauvijek.
slika

Avatar
tare
Nobelovac
Postovi:1304
Pridružen/a:14 lis 2008, 17:45
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Podsjetnik!

Post Postao/la tare » 09 vel 2012, 20:21

Sa Bosne:
slika

Uploaded with ImageShack.us


Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Podsjetnik!

Post Postao/la angler » 09 vel 2012, 22:10

Sta reci na sve osim "tugo pregolema". Dusa zaboli vidjeti ovoliko mladuljaka na gomili.

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Negativni primjeri”