Pomoc!!!Lov na Savi kod Dervente

Moderator/ica:emin

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Pomoc!!!Lov na Savi kod Dervente

Post Postao/la enko » 31 svi 2007, 17:55

Molio bih za pomoc sve one koji mogu da mi pomognu.Ja i prijatelj sad za vikend imamo namjeru posjetit rijeku Savu kod mjesta Kobasa.Pri tome cemo loviti na plovak.Ako je neko lovio tu nedavno ili opcenito na rijeci Savi na plovak molio bih ga da me uputi.Hvala unaprijed


Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Rijeke”