Bosna Sava kod Odzaka

Moderator/ica:emin

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
JAFFA
Početnik
Postovi:6
Pridružen/a:07 vel 2008, 11:38
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Bosna Sava kod Odzaka

Post Postao/la JAFFA » 12 ožu 2008, 19:06

Moje najomiljenije mjesto je na Bosni kod Odzaka ima par terena i mjesta gdje ribe ima i to svake vrste od Bucova ,Stuke,Skobalja,Mrene,Sarana,Soma,Smudza,Klijena i ostale ribe.
Mjesta i tereni su fantasticni za plovka i varalice.Najvise volim otici u zimskom periodu kada su minusi veci onda riba radi pogotovo Skobalj i Sljivar pa se covjek izmeraka.
Dali je neko od vas bio i kakvi su utisci sa terena.

Bistro


Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bosna Sava kod Odzaka

Post Postao/la AlaS » 13 ožu 2008, 01:07

bio sam ja redovno druze tamo i ove godine dolazim
uuu tamo sam izvadio dobrog soma jedan je bio extra lijep 12,5 kg
bilo je dosta i manji po 4-7 kg extra teren za plovkarose a i za nas dubinkase
samo da se jos malo razkrci prilaz sa autom na vecunu njesta se nemoze doci pa valja tegliti opremu
slika
Bistro

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Rijeke”