Rijeka Bosna

Moderator/ica:emin

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Ribolov u okolini Doboja

Post Postao/la AlaS » 09 ruj 2009, 23:07

Bujrum jarane ja nevolim sam nikad u ribolov pa makar i garonja moj bio kraj mene ako nema niko slobodan kad idem .Navrati kad mognes pa cemo pecat a zaboravio sam ti reci onu ogradu u Dzamiji gore u mjestu Špionica 3 sam ja radio i Mimberu takodje .Inox i staklo plavo kombinacija .
Bistrooooo Kapetanu Gradaščeviću
slika
Bistro


Avatar
rades7
Književnik
Postovi:667
Pridružen/a:20 ruj 2011, 13:47
Lokacija:Doboj
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Rijeka Bosna

Post Postao/la rades7 » 17 pro 2015, 12:07

Specijalista za dizanje teme iz mrtvih...dosta nam je fotografija propalo na servisima poput Imageshack i slicno, mogli smo obnoviti malo forum.

Jedna novembarska od prosle godine, blizu mjesta Adari
slika

Na ulazu u Doboj od Modrice i Dervente, mjesto Bare
slika

Nadaleko poznati Banjalucki most
slika

Za ovu nisam ni ja siguran gdje sam je okinuo
slika

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Rijeka Bosna

Post Postao/la montana » 17 pro 2015, 14:27

Odlicne fotke majstore.

I ja "poneku okinem", pa se poslije ne sjecam ni gdje, ni kada <jelmekotrazio>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Rijeke”