Jezero Bistarac

Moderator/ica:emin

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Jezero Bistarac

Post Postao/la enko » 01 lis 2007, 21:08

Ako ima ko kakve informacije koliko kosta dnevni izlaz kako za nocenje.Neki broj tel koga bi mogao kontaktirati dole.Mirza u tebe se posebno uzdam :lol:


Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Post Postao/la adi » 02 lis 2007, 13:05

Evo Enko pogledaj malo ovaj link mozda ti pomogne

http://www.bih-ribolov.com/forum/index.php?topic=163.0
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Re: Jezero Bistarac

Post Postao/la Mujacic Mirza » 02 lis 2007, 14:00

enko je napisao/la:Ako ima ko kakve informacije koliko kosta dnevni izlaz kako za nocenje.Neki broj tel koga bi mogao kontaktirati dole.Mirza u tebe se posebno uzdam :lol:
Vozdra i bistr Enko
Dnevni izlaz ti kosta 10 km. od sedam ujutro do sedam navece , a da bi produzio do jutra dodatni 30km. sto znaci 24 sata 40km. sto se ne isplati covjek je lud.
Sve vece sarane i amure je pohvatao i zavrsili su u restoranu na istom jezeru , a prije neke dvije dodine ubacio je jednu tonu sarana do 2-3 kg. sto je vecina vec pohvatana , neljubaznost i nekultura je ribare otjerala sa ovog jezera koje je nekada bilo preljepo.Taj seljak je se koncentrisao na kupace a ribolov je sporedna stvar. platismu dozvolu i nedat i lovit na jezeru gdje ti hoces nego gdje ti on kaze.Ja licno sam na tom jezeru pecao od svoji mali nogu poznajem ga o svoj dzep snam napamet gdje je svaki sprud , svoje prve sarane sam ulovio na tom jezeru, ali nekada prije dok je jezero pripadalo drustvu kreka i bilo je parvo ali sada vise ne idem ne zbog cjena dozvola nego tkako je ovaj preuzeo jezero nego sto su unistili jezero za ribolov.Pokusao sam razgovarat za gazdom usmjeriti ga u smjeru saranskog ribolova , objasnjavao mu da se dobra lova moze zaraditi ako napravi saransku vodu ali nije htjeo da slusa , staces ti meni pricat imam ja lovu znam sta radim i td. sav ostali komentar je suvisan.
Preporucio bi ti da odes negdje drugo ,ali sad opet je do tebe.Imas jezero u smolucoj gdje je dozvola 10 km za dan a 20km. 24 sata , obiluje manjim saranima.ako si zainteresovan samo dodzes sikulja naselja i upitaj gdje je jezero u smolucoj stanovnici znaju uputice te ili nazovi Adija na tel. on ce ti dati uze informacije , nemogu ja oavko preko foruma.
Bistro.

enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la enko » 02 lis 2007, 17:23

Ma citao sam ja adi to al su mi trebale ovako svjeze informacije koje mi je Mirza dao.Definitivno znam da necu dole ici.Al definitivno cu morati negdje otici za vikend jer sam kuci imao smrtni slucaj djed koji sa nama zivi dugi niz godina je dana preselio na onaj svijet i jedino mi ribolov moze odvratiti misli od njegove smrti.Kuci poludih evo.A cujem se ja sa adijem u vezi smoluce a mozda i ramskog pitanje je samo dali cu dobiti ovu subotu slobodnu il ne.

Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Post Postao/la Mujacic Mirza » 02 lis 2007, 23:55

Enok zao mije primi moje saucesce.

Bistro.


amel.piragic
Početnik
Postovi:2
Pridružen/a:14 ožu 2012, 19:24
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Bistarac

Post Postao/la amel.piragic » 28 svi 2012, 21:15

ako koga zanima....pored bistarca se ide desno makadamskim putem,samo pravo nekih 600 m....dodje se do rampe i sa lijeve i desne strane ima po jedno jezero(sa lijeve strane dosta vece)...tu se ne placa dozvola,a ribe ima u izobilju...dosta cista voda..licno sam upecao tu:babusku,grgeca,linjaka,crvenpera,soma i stuku...kazu da ima i sarana...ne placa se dozvola niti za dnevno niti za nocno pecanje

SKONto12
Početnik
Postovi:5
Pridružen/a:24 tra 2012, 13:58
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Bistarac

Post Postao/la SKONto12 » 29 svi 2012, 13:09

pecaj ti slobodno ali gore ti je dozvola 40 km koliko kosta ustvari prekrsajna prijava u policiji koju cuvar zovne pa ti je natovari na vrat.....

pecaj slobodno hahahaaaaa <flag> <smrzlo> <jelmekotrazio> <valjanjeodsmijeha> <idila>


:879798:


samo pecaj .... :12532:

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Bistarac

Post Postao/la Seha » 29 svi 2012, 15:03

Skonto moze se ta informacija i malo ljubaznije uputiti kolegi, a ne ovako ironicno sa prvim tvojim postom.
slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Jezera”