Kladopoljsko jezero

Moderator/ica:emin

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Kladopoljsko jezero

Post Postao/la senad » 26 tra 2008, 17:50

Posto odavno nije bilo mojih slika na ovom forumu, da se malo popravim.
Evo par komada sa izlaska na ovo jezero proslog vikenda.
slika
Ovde smo prespavali, u jednoj cobanskoj brvnari
slika
Slikano sa sjevero-istocne strane jezera
slika
Potok u kojem se mrijesti potočna pastrmka
slika
Bespotreban pokušaj uljepšavanja slike jezera.Ono je i bez ove jagorčevine prelijepo.
slika
Panorama jezera sa zapadne strane
slika
Otkud ona ovde, nikako mi nije jasno.Naša posla.
slika
Slikano sa južne strane
slika
Panorama jezera prema zapadnoj strani i otoci koja istice iz jezera
slika
Ja sa mojim, sto bi Seha reci, univerzalcem
slika
Borba kladopoljske ljepotice
slika
Potočara
slika
slika
Otoka iz jezera
slika
Evo zašto Kladopoljsko jezero ima takav naziv.Po jednoj priči koju sam čuo, nekad davno, putem pored ovog jezera je prevlačena drvena gradja prema Dubrovniku.Kladopoljsko jezero je tada služilo kao pojilo za konje koji su tu gradju prevlačili.Otud ove klade u jezeru i naziv Kladopoljsko jezero.
slika
Proljetni encijan i jagorčevina.Malo me ponijela romantika oko jezera :wink:
slika
Okoliš obojen rumenom bojom zalaska sunca
slika
Zalazak sunca
slika
Sudo, Aljo i zalazak sunca
slika
No comment
slika
Prvi mrak
Eto, jedna mala slikovna retrospektiva proslog vikenda.
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Kladopoljsko jezero

Post Postao/la Seha » 26 tra 2008, 18:06

Bogami se izvuce za dlaku sa ovim slikama. Vec smo kontali da ces na popravni u augustu ! :wink:

Super slike svaka cast (DEDO) !
Zadnja izmjena: Seha, dana/u 26 tra 2008, 18:19, ukupno mijenjano 1 put.
slika

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Kladopoljsko jezero

Post Postao/la senad » 26 tra 2008, 18:08

Potočara je pristojno radila, ali sam ja gore bio na odmoru.U najvecem bacanju ribe na muhu, dok su svi na jezeru pecali, ja sam 4 sata lezao, nije mi se dalo ustati.Za dva dana 5 komada izvadio - meni i previse kako sam navika :mrgreen:
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

diver
Prava Štela
Postovi:184
Pridružen/a:27 lis 2006, 23:33
Lokacija:Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: Kladopoljsko jezero

Post Postao/la diver » 28 tra 2008, 00:15

Kazu uvijek se zeli nesto sto nije dostupno :D
Tako i ja Senade imam osjecaj da bih mogao pored ovakve vode provesti mjesec hmmSTA mjesec GODINU bez ikakvih problema auu hebote ljepote svakako vam zavidim i cestitam u isto vrijeme sto nm pokazaste ovakvu ljepotu.
Bistro odDIVERA 8)

Avatar
labud
Pravo piskaralo
Postovi:342
Pridružen/a:14 sij 2008, 00:33
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Kladopoljsko jezero

Post Postao/la labud » 03 svi 2008, 13:09

ljepota


Amir
Pravo piskaralo
Postovi:419
Pridružen/a:19 lip 2006, 21:28
Lokacija:Austrija
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Kladopoljsko jezero

Post Postao/la Amir » 03 svi 2008, 22:08

Senad je mogao i aktivniji biti ali dobro je i ovako ove fotografije ga izvadise. :D

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Jezera”