Jezero "Kop" Sicki Brod

Moderator/ica:emin

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la rusko » 09 lip 2010, 17:24

Roko, budite oprezni sa donosenjem riba iz drugih voda... sa njima dolaze i paraziti, virusi, drugi mikroorganizmi i biljke... moze se (ne daj Boze) desiti nelagodnih situacija... cak i da se cijeli ekosistem poremeti, ako se ubaci neka vrsta ili biljka koja moze da preovlada.

Cisti primjer - moj susjed ozenio Tajlandjanku, doveo je kuci i mjesec poslije umre mu mama od neke prehlade na koju nije bila imuna a koju je dobila od snahe... a posto je kolega zenicu nasao tamo gdje se setao po "Bangkoskim skrivenim bulevarima" i on je dobio "pretplatu" na peniciline i cese se kao da su mu gace od vune sa Zlatibora...
slika slika


Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la angler » 09 lip 2010, 20:32

Bolje bi mu bilo da je doveo sterilizovanu eskimku <valjanjeodsmijeha>

roko
Prava Štela
Postovi:197
Pridružen/a:07 srp 2008, 14:15
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la roko » 10 lip 2010, 00:14

ma znam sta govoris jarane al ,ubacujemo samo ribu iz save a bas nismo forenzicari ako sta i dođe u onu vodu mora ozdravit ,,u augustu je na dvadeset dva metra 6 stepeni ,,,pa ti vidi znam da je reskir i ubacit svkakvu ribu u jezero al mi smo prinuđeni da poribljavamo jer kad smo se obracali za neke normalne donacije ribe glat smo odbijeni haman nismo nekog ispoštovali ,,il su nam ravni tabani ...ovo je svakako zemlja budala i pametnih prevaranata ,,,mozes zamislit da na <jelmekotrazio> pola voda nije urađena ribolovna osnova da 80 posto voda nisu obiljezene da pojedinci narucuju telefonom sjela koja se legalno organizuju uz donaciju mrezaroša ..al sta da se radi evo ljeta maskica i kupace i pod vodu ,,,,bistro

Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la Mujacic Mirza » 12 lip 2010, 11:49

roko je napisao/la:ma znam sta govoris jarane al ,ubacujemo samo ribu iz save a bas nismo forenzicari ako sta i dođe u onu vodu mora ozdravit ,,u augustu je na dvadeset dva metra 6 stepeni ,,,pa ti vidi znam da je reskir i ubacit svkakvu ribu u jezero al mi smo prinuđeni da poribljavamo jer kad smo se obracali za neke normalne donacije ribe glat smo odbijeni haman nismo nekog ispoštovali ,,il su nam ravni tabani ...ovo je svakako zemlja budala i pametnih prevaranata ,,,mozes zamislit da na <jelmekotrazio> pola voda nije urađena ribolovna osnova da 80 posto voda nisu obiljezene da pojedinci narucuju telefonom sjela koja se legalno organizuju uz donaciju mrezaroša ..al sta da se radi evo ljeta maskica i kupace i pod vodu ,,,,bistro

Pozdrav Roko i bisto Capalja.
Svaka cas ,vidi brke kao je porastao , kad se sjetim kakva su bebcat bila kad su pusteni u jezero.

Bistro i nedaj te se momci.

roko
Prava Štela
Postovi:197
Pridružen/a:07 srp 2008, 14:15
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la roko » 12 lip 2010, 21:27

http://www.facebook.com/home.php#!/grou ... 5250946865
pozdrav mirza nadam se da nije vruce ,,cuvaj se narastao je brko ,,danas sam ronio sarani su još uvjek tu i vido sam jednog bucu sa njima krstari ,,,bistro a ovo na fejsu je novost uskoro ide stranica i još svasta


roko
Prava Štela
Postovi:197
Pridružen/a:07 srp 2008, 14:15
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la roko » 12 lip 2010, 21:29

pogledaj pjesmu sto je momak napisao ,,,tako se voda voli,,,

roko
Prava Štela
Postovi:197
Pridružen/a:07 srp 2008, 14:15
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la roko » 13 lip 2010, 20:33

http://www.tuzlainfo.ba/novosti/1283-la ... eckanovica,
ovaj tekst mi je postavio jaran na fejs ,,hvala mu ,,

roko
Prava Štela
Postovi:197
Pridružen/a:07 srp 2008, 14:15
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la roko » 21 lip 2010, 22:46

slika
evo još pokusajada se nase snage na vise strana napadnu da građani razmisljaju o tome kako se djeca nece moc grijat ako se ne pomirimo sa sudbinom ko je jaci ,,,bistro

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la rusko » 21 lip 2010, 22:49

Bolje vam je da djeca u bundama i pod dekama sjede u skoli nego da ih otruju sljakom...
slika slika

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la montana » 22 lip 2010, 01:48

Roko, kolika je ta skola i kakvo je grijanje prije bilo? Postoji li kotlovnica i na sta, pa da napravimo akciju pomoci da se skola snabdije ogrjevom? Za to vrijeme vi krenite u akciju da pobijedimo do proljeca! Ovog nepismenog Nadarevica obavezno proglasite pocasnim ucenikom skole, pa mozda nauci da ne ide skupa "grejanje" i "grijanje"! Toliko od vaseg dopisnika iz Amerike, za sad.

...cuj on bi djecu maltretirao, su.ak jedan... treba ga objesit' za m..a!
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

roko
Prava Štela
Postovi:197
Pridružen/a:07 srp 2008, 14:15
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la roko » 22 lip 2010, 22:53

slika
slika
Ovo je jedan skolski primjer koji je uvršten u knjigu koju je eko centa i izdao koristi se kao nacin za obuku onih koji trebaju branit ekologiju,,na zalost mi smo bili prinuđeni da svoju borbu nastavimo mislim da je ovo iz BOSPO .programa stampano ,al je opisano kako se jezero 2001 spasilo,,,Naravno i tad prije deset godina sam bio potpisnik peticije i vecina nas sto sad se pokusavmo otrest ove gamadi koja na sve nacine pokusava nas pobjedit ,za skolu se ne sikiramo skola je imala i mora imat grijanje Nadarevic je tu samo da ispuni ono sto ce mu ubrzo bit od vrha receno ,,i jos svasta ce mo morat uradit jer je skola bila prije termoelektrane napravljena ,samo sto do osnivanja ovog eko drustva nije nikog zanimalo ,,na fejsu u grupi eko sport ,,su dokumenti koje smo poslali i u kojima trazimo pojasnjenje ,,,,

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la zlaja » 22 lip 2010, 22:59

Roko druže nemogu oni preko vas živi napasti jezero ili kako već to da izvedu u predizbornoj godini.Borba vas čeka tek iza izbora...

roko
Prava Štela
Postovi:197
Pridružen/a:07 srp 2008, 14:15
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la roko » 22 lip 2010, 23:00

http://ugfront.blogger.ba/
jos se prikljucuje raje ,,,i grupa

roko
Prava Štela
Postovi:197
Pridružen/a:07 srp 2008, 14:15
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la roko » 31 srp 2010, 22:40

super našao sam staru ekipu hvala Imenjak .sad je ok znam gdje vas naći bistro ...

roko
Prava Štela
Postovi:197
Pridružen/a:07 srp 2008, 14:15
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la roko » 05 vel 2011, 14:39

MORAM REC DA DANAS ODLAZIM SA MJESTA PREDSJEDNIKA SEKCIJE NA KOPU,OVOLIKE SLIKE I SVE TO JE IZA MENE AL JA SAM PO PRIRODI ČOVJEK KOJI NE OKRECE LEĐA.... SAMO PRAVO NAPRJED, NOVOM PREDSJEDNIKU SVE NAJLJEPSE U RADU I OČUVANJU JEZERA ,SAD KAD POPUSTE BRIGE OKO RIBE NASTAVLJAM SA EKO-SPORTOM ...NADAM SE DA CE SE STVARI ODVIJAT NA BOLJE ..
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nmOcAZewrRY[/youtube]

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Jezera”