Plivsko jezero

Moderator/ica:emin

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Plivsko jezero

Post Postao/la rusko » 15 stu 2014, 19:05

Ma Rusku je sad svejedno… do 11 decembra ne biram nista, pa sta me zapa'ne… parola - prci i suti!

Razlog - trenutno jedva vidim sta pisem ovdje, bio sam na pregledu ociju i dali mi neke kapi, sve mutno… stagod da stane ispred mene sansam, pa sta bude… valjda nece kakvo nastrano musko duge kose nabasati <valjanjeodsmijeha>

11/12 idem na operaciju ociju, a do tada ce narkomani zamnom u coporima ici (sto je najgore nema ni perenja muha ni ribolova…nista do Nove godine… tako da ako ne budem bas aktivan na forumu, znate do cega je):
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
slika slika


Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Plivsko jezero

Post Postao/la montana » 15 stu 2014, 22:47

I meni je moja rekla oci izvaditi budem li gledao okolo. <titinpionir>

Samo ti gledaj da nam sto prije ozdravis... nije provokacija, tako se kaze <jelmekotrazio>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Plivsko jezero

Post Postao/la zlaja » 15 stu 2014, 23:06

:grin: Znam za te kapi,rašire zjenice, šou živi :grin:

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Plivsko jezero

Post Postao/la rusko » 15 stu 2014, 23:47

Ma, da ne kvarimo temu… da je meni to Plivsko OCIMA jos jednom ugledati… ili cu ga morati kao Stevie Wonder opjevati 8)

Valjda ce sve proci kako treba pa da :shock: normalno!
slika slika

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Plivsko jezero

Post Postao/la montana » 16 stu 2014, 01:05

Pitaj ih da ti naprave oci da vidis kroz vodu. <jelmekotrazio>

Sretno druze i da nam se sto prije oporavis i da na ljeto pecamo na Plivskom jezeru. <djed>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Jezera”