jezero Brestica

Moderator/ica:emin

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:
jezero Brestica

Post Postao/la adi » 26 vel 2007, 18:54

Posto Mirze nema dugo na forumu a pretpostavljam da bi on znao nesto o ovom jezeru ,mozda neko drugi na forumu ima bilo kakve informacije.Jednom sam prolazio pored njega i kako mi to ribari radimo odmah svratio cim sam ga ugledao,bilo je par ribara lovili su na plovak i nisam bas dobio neke informacije.Ako neko zna nesto svaka informacija je dobrodosla :lol: .Hvala unaprjed.

http://www.bistrobih.ba/Jezero_Brestica.htm
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija


Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Post Postao/la adi » 27 vel 2007, 21:16

Je li moguce da niko iz Tuzlanskog kantona ne zna nesto vise o ovom jezeru.
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 28 vel 2007, 20:10

Lagano Adi daj ljudima vremena !
slika

Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Re: jezero Brestica

Post Postao/la Mujacic Mirza » 06 ožu 2007, 19:02

adi je napisao/la:Posto Mirze nema dugo na forumu a pretpostavljam da bi on znao nesto o ovom jezeru ,mozda neko drugi na forumu ima bilo kakve informacije.Jednom sam prolazio pored njega i kako mi to ribari radimo odmah svratio cim sam ga ugledao,bilo je par ribara lovili su na plovak i nisam bas dobio neke informacije.Ako neko zna nesto svaka informacija je dobrodosla :lol: .Hvala unaprjed.

http://www.bistrobih.ba/Jezero_Brestica.htm
Mirza is back!
Usput svima pozdrav i bistro!
Adi u startu zaboravi na Bresticu , kao sto kazu jezero jest nekad imalo ribe , ali ga vise nema unazad oko tri godine !
Tada je bilo ispusteno riba pokupljena ,sada ostao pokoji klencic i crvenper! Dali je uradzeno sta u zadnju godinu dana to ti nebi znao reci , ali cisto sumnjam poznavajuci stanovnistvo tog djela..
nek je bistro!

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Post Postao/la adi » 06 ožu 2007, 20:10

OK hvala Mirza ,znao sam da cu imati odgovor cim se pojavis,ali brate dugo te nema :wink:
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija


Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Post Postao/la adi » 06 ožu 2007, 20:13

Da zaboravio sam, koje jezero iz tvog kraja preporucujes za ovaj rani proljetni ribolov,sarana naravno.
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Post Postao/la Mujacic Mirza » 07 ožu 2007, 17:17

adi je napisao/la:Da zaboravio sam, koje jezero iz tvog kraja preporucujes za ovaj rani proljetni ribolov,sarana naravno.
Ako se odlucis na Modrac onda dio prokosovica ,tacije ispod doma gdje su nekad bile njive ,tu su plicaci idealni za rano proljece jer se oni njpre zagriju dio je muljevit kombinacija snjegovica ili pop up izbalasirani ! april moze se loviti vec kod brane sa obije strane kao takodze i sa bokavicke strane , mjesto zvano vagoni!
Takodze za rano proljece jezera staroog kopa rudnika zivinice po njapre se ugriju ! Ako si cisti ketch & relies onda moze i na jezerima gdje ja lovim nek je bistro
Ps'' dobra ti ta slika na avtaru mislim na postu '' bio sam u rumuniji na saurlestiju te godine kada je Oliver Portrat je i napravio

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 07 ožu 2007, 22:02

Sreca pa sam vidio cijelu figuru ove na Adijevom avataru ! :wink:

Bistro Mirza & welcome back !
slika

Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Post Postao/la Mujacic Mirza » 08 ožu 2007, 17:46

Seha je napisao/la:Sreca pa sam vidio cijelu figuru ove na Adijevom avataru ! :wink:

Bistro Mirza & welcome back !
Hvala Seha , bolje te nasao!

Avatar
aldkis
Haman Štela
Postovi:36
Pridružen/a:18 vel 2007, 15:26
Lokacija:Rorschach Ch Bodensee/Kotorsko,BIH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la aldkis » 10 ožu 2007, 15:50

mirza hoces li sta lovit ovih dana na modracu,pošto ja namjeravam za par dana u bosnu i mislim doci pokušat srecu i na tvom jezeru al nisam jos nikad lovio tamo.nije da neznam kako doci na modrac al neznam na koje mjesto da se parkiram...
slika
aldkis

Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Post Postao/la Mujacic Mirza » 10 ožu 2007, 19:27

aldkis je napisao/la:mirza hoces li sta lovit ovih dana na modracu,pošto ja namjeravam za par dana u bosnu i mislim doci pokušat srecu i na tvom jezeru al nisam jos nikad lovio tamo.nije da neznam kako doci na modrac al neznam na koje mjesto da se parkiram...
Jarane nisam ti ni ja sada u bosni , ja gdje sam sada je samo pustinja , a bicu tek pocetkom maja i namjeravam loviti tek nekad oko polovice maja! Ali te mogu povezati sa jednim carp hunterom , a dobar je moj prijatelj pa ga moses nazvati i s njm se dogovoriti !Onti je stalno na modracu i dobro poznaje saranska mjesta ! Saljem ti njegov tel. na privat mail!
Nek je bistro i obavezno posalji izvjestaj!

Avatar
aldkis
Haman Štela
Postovi:36
Pridružen/a:18 vel 2007, 15:26
Lokacija:Rorschach Ch Bodensee/Kotorsko,BIH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la aldkis » 10 ožu 2007, 19:38

mirza hvala ti puno i uzivaj gdje god si mada nije nigdje ko u bosni
slika
aldkis

Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Post Postao/la Mujacic Mirza » 19 ožu 2007, 18:43

aldkis je napisao/la:mirza hvala ti puno i uzivaj gdje god si mada nije nigdje ko u bosni
Da bas tako nigdje nije ko u bosni , ovamo sam zbog kao sto se kaze trbuhom za kruhom , (privremeno) ali samo sanjam nasu bosnu i nase vode , nemogu docekati maj ali moram !
Vec sam poceo da zamisljam sebe kraj vode stapovi zabaceni a ja u lezajci pokraj satora sa hladnom pivom u ruci dok se rostilj polako dimi....
Ljudi uzivakte svaki momenat kada ste na vodi tek poslije vidite koliko vam to nedostaje kad niste u mogucnosti!
NEK JE BISTRO...

Avatar
aldkis
Haman Štela
Postovi:36
Pridružen/a:18 vel 2007, 15:26
Lokacija:Rorschach Ch Bodensee/Kotorsko,BIH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la aldkis » 22 ožu 2007, 16:44

evo ja tri dana čekam na bolje vrijeme da idem na modrac.baš sam baksuz došo i odma snijeg udario.valjda ce biti boljeg vrijemena dok sam tu da malo oćefim.ma ništa mirza bit če bolje sad će maj a i ja sam ako bog da za maj na modracu.bistro i mozda se i vidimo
slika
aldkis

Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Post Postao/la Mujacic Mirza » 22 ožu 2007, 17:13

Super jacu biti polovicom maja kod kuce , tamo vec oko 20 maja bi ako bogda trebao biti na vodi , do tada cemo se cuti da se detaljnije dogovorimo , usput da pozelim i ostali ribarima bistro!
April je na pragu mjesec kada se mogu prevariti najvece ribe jer prirodne hrane je jos uvjek u nedostatku , ne okljevajte da izadzete na vodu , nek vas ne pometu ni promjene vremena!!!\

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Jezera”