Spiderwire najloni

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Spiderwire najloni

Post Postao/la enko » 25 tra 2013, 00:24

Da li je neko imao iskustva sa ovim najlonima.znam za strunu da je dobra.najlone sam slucajno nasao vjerovali ili ne kod kineza jer u zenici trenutno nema ni jedna radnja ribomaterijala.sad znam da kinez ne pravi nista sto valja medjutim na kutijama ama bas nigdje nepise made in china nego made in usa.a cijena je sitnica 3.5 km,


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Spiderwire najloni

Post Postao/la Seha » 25 tra 2013, 10:27

Jasta je nego original. Jes gorio ko Ferida ako nije.To ti prave kineski amerikanci za bosansko trziste.
Testiraj ako nevjerujes na licu mjesta.
Ponesi teglu rasola (voda kiselog kupusa) umoci strunu u nju, svezi tom kinezu oko vrata palomar knot i dobro trgni.
Ako nepukne original je.. Nadam se da sam ti pomogao pri izboru :mrgreen:
slika

enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Spiderwire najloni

Post Postao/la enko » 25 tra 2013, 13:22

Seha je napisao/la:Jasta je nego original. Jes gorio ko Ferida ako nije.To ti prave kineski amerikanci za bosansko trziste.
Testiraj ako nevjerujes na licu mjesta.
Ponesi teglu rasola (voda kiselog kupusa) umoci strunu u nju, svezi tom kinezu oko vrata palomar knot i dobro trgni.
Ako nepukne original je.. Nadam se da sam ti pomogao pri izboru :mrgreen:
Nisi nije struna najlon je hahaha.

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Spiderwire najloni

Post Postao/la Seha » 26 tra 2013, 10:55

Pa i za najlon je ista procedura samo se veze mrtvi cvor umjesto palomar. Ako ga i zadavis nema veze kineza bar nefali.
Velika je prednost sto bi robijao u svom gradu. To ti dodje ko kucni pritvor :)
slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Silkovi, upredenice i ostali sitni pribor”