Pribor sa e-baya

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
ivan_sb
Početnik
Postovi:7
Pridružen/a:02 svi 2013, 21:48
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Pribor sa e-baya

Post Postao/la ivan_sb » 03 lip 2013, 16:01

Pozdrav ljudi!
Zanima me dali netko ima iskustva sa naručivanjem šaranskog pribora?


meskobeg
Štela
Postovi:64
Pridružen/a:01 ožu 2013, 17:48
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pribor sa e-baya

Post Postao/la meskobeg » 03 lip 2013, 16:29

pribor kupujem tek kad ga licno vidim , i isprobam u ruci ... hajde ovaj sitni potrosni materijal , ali stapove masine silkove itd. ne kupujem dok ne vidim sta je... ucini ti se povoljno , narucis , pa onda nije to to ... pa kupi ponovo ...hmm... skuplja pita neg' tepsija
The river was cut by the world's great flood and runs over rocks from the basement of time. On some of those rocks are timeless raindrops. Under the rocks are the words, and some of the words are theirs. I am haunted by waters.

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pribor sa e-baya

Post Postao/la rusko » 03 lip 2013, 18:16

Ja kupujem dosta materijala preko slicnih sajtova (doduse ne saranskog)... Provjeri uvijek kakve ocjene ima prodavac...
Ima gnjida koji uzmu lovu pa ne posalju robu, i onda ih moras preko policije ganjati, mada u 99% slucajeva nisam imao problema.

Pazi na postarinu, ako je iz neke druge drzave dogovori koliko ces platiti prije nego sto ti posalje, takodje se raspitaj da li se placa carina.

Ako ti se ne svidi roba - prodaj je dalje...
slika slika

Avatar
emin
Književnik
Postovi:820
Pridružen/a:21 ožu 2011, 10:03
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pribor sa e-baya

Post Postao/la emin » 03 lip 2013, 18:39

ja sam kupovao varalice, i pojedinačno a i više, uglavnom do 15-20$, i nisam nikad imao problema, sve uredno donese poštar.. jednom mi je čak varka iz japana stigla za 6 dana.. :shock: :shock:
eh što se tiče štapova, mašina gabaritne robe to ne znam, niti bi naručivao, em zbog vrijednosti, em zbog načina dostave..
..be yourself no matter what they say..

Avatar
rades7
Književnik
Postovi:667
Pridružen/a:20 ruj 2011, 13:47
Lokacija:Doboj
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pribor sa e-baya

Post Postao/la rades7 » 03 lip 2013, 20:45

I ja sam do sada imao desetine transakcija preko Ebay i sve osim jedne narudzbe je uredno stiglo.
Ono sto moras obratiti paznju je vrijednost robe, u vecini slucajeva dok ti obracunaju carinu i porez plus postarina, izadje te isto kao i ovdje da kupujes.


ivan_sb
Početnik
Postovi:7
Pridružen/a:02 svi 2013, 21:48
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pribor sa e-baya

Post Postao/la ivan_sb » 03 lip 2013, 23:42

Ahaa, hvala puno na savjetima.

Avatar
Klenolovac
Piskaralo
Postovi:223
Pridružen/a:12 ožu 2012, 20:09
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pribor sa e-baya

Post Postao/la Klenolovac » 24 pro 2014, 23:27

http://www.ebay.com/sch/almedin111/m.ht ... pg=&_from=

Kliknem na kategoriju sa voblerima želeći da na brzinu u pretragu upišem Smith, kad vidim nešto mi odudara od onih kineskih. Poznat oblik domaćih voblera po uzoru na SSR. Otvorim kad ono seller iz Doboja. E baš mi je drago da su krenuli vobleri i naših majstora na Ebay, samo mislim da neće biti lako sa ovakvom cijenom poštarine kakve su u naših pošta. Vrijednosno pismo sa otkupom ovdje oko 7 km a recimo prodavao sam neke voblere i slao po Srbiji gdje je za istu uslugu poštarina 130 din, tada bilo oko 2.40 km..
Vidi gnjurca voda mu do koljena, kad dođe plima...

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Štapovi, mašinice, stalci za štapove”