pomoć novi sam

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
toma
Početnik
Postovi:15
Pridružen/a:16 tra 2009, 10:55
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
pomoć novi sam

Post Postao/la toma » 17 tra 2009, 22:58

Pozdrav svima.Dolazim iz Hrvatske.
Takorekoć početnik sam u ribolovu na sarana.Pa bi vas molio da mi pomognete.
Nedavno sam kupio stapove BYRON Woven Titan Specimen i role CORMORAN BIG BEN.
Pa ako itko zna ista o njima ja bih mu bio zahvalan da mi kaze nesto o njima.
HVALA.


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: pomoć novi sam

Post Postao/la Seha » 18 tra 2009, 11:18

Dobro nam dosao Toma..
Imas vise nego solidan pribor za pocetak koji je lako zamjeniti boljim ako zagrizes zesce za saranskim ribolovom..
Ispravno si postupio sto si u samom pocetku uzeo masinice sa velikim kapacitetom strune jer oni koji pocinju sa saranskim ribolovom najcesce tu naprave gresku.

Bistro i uzivaj u ovom prekrasnom sportu "jedan je zivot" !
slika

Avatar
ČupoCarp
Prava Štela
Postovi:183
Pridružen/a:17 tra 2009, 13:23
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: pomoć novi sam

Post Postao/la ČupoCarp » 18 tra 2009, 12:14

Bistro TOMA !
Kao što reče Šeha oprema koju imas potpuno zadovoljava,obavit će posao 99 %.Žestoka oprema je nama šarandŽijama više kao duševna hrana, treba biti što više na vodi loviti lijepe šarane i ono najvažnije vraćati ih nazad u vodu! :wink:
slika

100% CARPING

toma
Početnik
Postovi:15
Pridružen/a:16 tra 2009, 10:55
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: pomoć novi sam

Post Postao/la toma » 18 tra 2009, 15:39

Hvala vam lijepa na odgovorima.
Sad mogu mirno spavat.HH.Šala!!
BISTRO SVIMA!!!

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Štapovi, mašinice, stalci za štapove”