Pribor

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
kenan_sa
Književnik
Postovi:522
Pridružen/a:20 svi 2009, 03:31
Lokacija:Memli strana starog sarajeva
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Pribor

Post Postao/la kenan_sa » 26 tra 2011, 20:50

Hvala angleru. nadam se da ce. Ma na otvaranju sezone na smolucoj zasjeo pri obilasku kod ekipe element baits i onako malo o mamcima, saranu i kako se nekad i sa cim lovio a sa cim se danas lovi i nadodzemo na temu moje germine. zezanje, provociranje od strane ostalih sudija pa do takmicara iz susjednih nam drzava. Ove nase nesmijem ni spominjati. Hehehehehe... I hudnik Almir rodila ga majka i zivio mi 1000 god. kaze ima on 2 stapa viska i da ce mi ih pokloniti. Tako jucer i bi. Covjek ispuni obecanje i pokloni mi stapove samo me je zaduzio da ulovim ribu (sarana) zivota sa njima i da mu pokazem sliku. Hehehhehe... Ipak cu na to morati malo sacekati jer na jablanickom vise skoro da nema sarana gdje ga najvise lovim a na smolucoj uzima sica do 15 kg. Hehehhe. Moja do sad riba zivota je takodzer saran od 17,80 kg na jablanickom jezeru. Mozda me nekad put navede do jezera pelagicevo jer po informacijama tu uzimaju redovno oni oko 20 kg.
slika


Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Štapovi, mašinice, stalci za štapove”