sarandzije pomagajte,novi sam u ovome

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
nehro
Početnik
Postovi:12
Pridružen/a:23 stu 2010, 20:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
sarandzije pomagajte,novi sam u ovome

Post Postao/la nehro » 27 stu 2010, 00:52

pozdrav svima,moze li mi neko reci sta mi treba za sarana (kakav stap,koja masinica,silk,koja velicina olova itd...),poceo sam skoro pa nisam upucen u saransku opremu. Unaprijed zahvalan.


Avatar
kenan_sa
Književnik
Postovi:522
Pridružen/a:20 svi 2009, 03:31
Lokacija:Memli strana starog sarajeva
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: sarandzije pomagajte,novi sam u ovome

Post Postao/la kenan_sa » 27 stu 2010, 02:46

Dobro dosao na forum Nehro. Sve sto si naveo u ovom postu mozes naci na ovoj stranici. Na pocetnoj strani izabiraj teme pod nazivom Ribolov šarana i amura (Ribolov na dubinski sistem) i tu ces naci ono sto ti treba. Bistro...
slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Štapovi, mašinice, stalci za štapove”