PROLOGIC Polyphonic VTSW Wireless Bite Alarm

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
AdiR
Gledač u daljinu
Postovi:240
Pridružen/a:07 pro 2009, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
PROLOGIC Polyphonic VTSW Wireless Bite Alarm

Post Postao/la AdiR » 21 sij 2011, 21:25

Kolegama po saranskom stapu , samo savjet , nemojte biti ludi ko ja i bacati pare te slucajno uzeti Prologikove
PROLOGIC Polyphonic VTSW Wireless Bite Alarme (vidi sliku)
senzori.jpg
Naime , ja sam ih uzeo prosle godine u januaru , fino ih platio i sav sretan cekao mart i pocetak sezone. I radili su besprijekorno sve do zadnjih dva puta kada su baterije ( 9 V) poceli nemilice da trose , prakticno baterija, iako sam uzimao kvalitetnije baterije ,nije mogla da izdrzi ni noc, ma jedva cetiri sata. Posto sam narucio iz Engleske,online, normalno zaboravi na garanciju jer skuplja pita neg tepsija, otvorili smo ih misleci da su pokupili vlagu.Medjutim, bili su unutra besprijekorno suhi ,zaliveni tako da vlaga im nije mogla naskoditi. Interesanto da su istovreeno sva tri alarma pocela trositi baterije nemilice tako da sam u prvi trenutak pomislio da su pokupili signal sa nekog drugog receivera medjutim poslije resetovanja situacija se nije promjenila.Recever ne trosi bateriju, sasvim normalno radi.
Jedino sto smo ustanovili da alarmi u stand by modu,ili ti mirovanju trose 26 mA a u upustvu kaze da u mirovanju trose 0,2 mA.
Kontaktirao sam PROLOGIK, doduse javili su se odmah, ali kako kazu prvi put cuju za taj problem u sto sumljam, jer sam po nekim engleskim saranskim forumima vidio komentare ljudi sa identicnim problemima.
E sad, da li je serijska kakva greska il sam ja toliki baksuz vrijeme ce pokazati.U medjuvremenu, ne kupujte ih....
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
slika


Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:

Re: PROLOGIC Polyphonic VTSW Wireless Bite Alarm

Post Postao/la masterbih » 22 sij 2011, 00:00

Svasta, da bateriju isprazni za noc to je nevjerovatno, a kamol za 4 sata!
Plus da sva tri indikatora trose podjednako to je vec prst na celo..
Da nisu neka kopija, samo to moze biti.

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: PROLOGIC Polyphonic VTSW Wireless Bite Alarm

Post Postao/la adi » 22 sij 2011, 00:21

nisu jarane, radili ko sat do zadnje smolucijade, onda poblesavili sva tri od jednom iz cista mira....
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:

Re: PROLOGIC Polyphonic VTSW Wireless Bite Alarm

Post Postao/la masterbih » 22 sij 2011, 00:29

Delkim je zakon dzaba je sve ovo ostalo, al i kosta.
Ja u BiH kad pecam nosim Cormoran S 3000, baterije ubacis i neznas kad si stavio, evo vec druga godina kako nisam mijenjao, a na vodi sam stalno.

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: PROLOGIC Polyphonic VTSW Wireless Bite Alarm

Post Postao/la adi » 22 sij 2011, 00:41

ja u fox-u nisam promjeni batrije ima cetri godine, al jebi ga podrepi se ovako nesto.
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija


Avatar
AdiR
Gledač u daljinu
Postovi:240
Pridružen/a:07 pro 2009, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: PROLOGIC Polyphonic VTSW Wireless Bite Alarm

Post Postao/la AdiR » 22 sij 2011, 01:24

ma nisam ni ovi trosili baterije do zadnji put na pecanju.Ma djavo ce ga znati sto sam se odlucio na ove, najvaznije mi je bilo da imam receiver, ja sam ti malo potvrd na snu i znam izignorisat biper,pa kad imas nesto na uhu da ti zvrnda lakse mi skocit.
Vidio sam ovu novu seriju cormorana ,5000 i lijepo izgledaju i nisu toliko skupi.

ma nek se na ovom zavrsi, opet sa,mmalo eksperimentisao i narucio i dobio SOLARove , ja tobe nikad necu doci izgleda <adipiva>
slika

Avatar
kenan_sa
Književnik
Postovi:522
Pridružen/a:20 svi 2009, 03:31
Lokacija:Memli strana starog sarajeva
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: PROLOGIC Polyphonic VTSW Wireless Bite Alarm

Post Postao/la kenan_sa » 22 sij 2011, 01:47

Kad skontam tvoj zadnji izlazan na vodu je bio na kamaru minusa. Ima i to svoje. Minusi izvlace bateriju ko ludi. Jos posebno pored vode minusi. Opet kontam sacekaj proljece dok malo ugrije pa ih isprobaj ponovo.
slika

Avatar
AdiR
Gledač u daljinu
Postovi:240
Pridružen/a:07 pro 2009, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: PROLOGIC Polyphonic VTSW Wireless Bite Alarm

Post Postao/la AdiR » 22 sij 2011, 01:50

moze biti svasta keno, al samo sto ih u rernu nisam stavljao , do sad bi proradili :456:
slika

Avatar
kenan_sa
Književnik
Postovi:522
Pridružen/a:20 svi 2009, 03:31
Lokacija:Memli strana starog sarajeva
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: PROLOGIC Polyphonic VTSW Wireless Bite Alarm

Post Postao/la kenan_sa » 22 sij 2011, 02:06

Hahahahha... Ko zna mozda upale u rerni i dobro se hermeticki zatvore. Nebi onda vise nikad ni baterija ni vlaga usla u njih. <valjanjeodsmijeha>
slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Štapovi, mašinice, stalci za štapove”