Prototip ZXC 21B

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
soha
Nobelovac
Postovi:1431
Pridružen/a:13 lis 2008, 00:10
Lokacija:Stari grad Soko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Prototip ZXC 21B

Post Postao/la soha » 10 lip 2011, 21:26

Evo ga konacno gotov!!!! Nakon dugogodisnjeg planskog i studioznog rada ekipe iz Jelaha, Gracanice i dr. okolnih daljnjih i blizih mjesta je nastao ovaj prototip rod poda, sa prvenstvenom namjerom da onemoguci pojedince da kontriraju na tudje stapove (ovdje se misli na naseg predsjednika :mrgreen: ). Prototip ZXC 21B je u razvojnom stadiju imao kodno ime "Adi nema šanse", a koji je ujedno bio i zvijezda vodilja prilikom osmisljavanja i konstruisanja ove naprave. Momak na slikama pored ovog rod poda je visok 204 cm, tek radi usporedbe, da se vidi stvarna visina (i primjena). Kad smo vec kod primjene, konstruktori se nadaju da ce naci primjenu kod svih onih sarandzija koji bar jedan puta godišnje pecaju u društvu sa našim predsjednikom, (a takvih je poveci broj). Moje lično mišljenje je da će se ovoj napravi najviše obradovati @Šeha, a sam rod pod je i nastao kao plod solidarnosti sa istim. No, dosta priče, kažu da slika vrijedi više nego 1000 riječi.
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.


Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Prototip ZXC 21B

Post Postao/la zlaja » 10 lip 2011, 22:24

Drug predsjednik ima uvijek šansu :mrgreen: nego bez šale -da li su finansije manje od onog dućanskog gotovog proizvoda?
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

scorp
Prava Štela
Postovi:128
Pridružen/a:23 ožu 2010, 12:32
Lokacija:Breza
Kontakt:

Re: Prototip ZXC 21B

Post Postao/la scorp » 10 lip 2011, 22:47

Kad Emir poraste na 204 cm :135:

Mislim da sam ovaj prototip i ja vidio kada sam bio u Jelahu skoro, ostao mi u glavi znak koji je stajao pored njega na kojem pise velikim crvenim iksom prekrizeno ime Adi :135: :135: :135:

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: Prototip ZXC 21B

Post Postao/la adi » 10 lip 2011, 23:13

jumping stilts.jpg
fly-jumpers-sporting-equipment.jpg
toliko o protutipu <adiposlijepunopive>
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Prototip ZXC 21B

Post Postao/la @ldin » 10 lip 2011, 23:14

<valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> :135: :135: :135: :135: :135: :135: :135:
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!


Avatar
soha
Nobelovac
Postovi:1431
Pridružen/a:13 lis 2008, 00:10
Lokacija:Stari grad Soko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Prototip ZXC 21B

Post Postao/la soha » 10 lip 2011, 23:23

adi je napisao/la:
jumping stilts.jpg
fly-jumpers-sporting-equipment.jpg
toliko o protutipu <adiposlijepunopive>
Konstruktori su napravili rod pod za normalne uslove pecanja, dakle sasvim funkcionalan takav kakav jeste. E sad dal ce neko pored sve opreme koju nosi u ribolov nabaviti i viljuskar ili ove naprave za skakanje to je do njega, pa ko oli nek izvoli :135:

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Prototip ZXC 21B

Post Postao/la AlaS » 11 lip 2011, 22:38

Poznat mi ovaj rod pod mislim da sam ga i ja uzivo vidio :wink:
slika
Bistro

Avatar
Durdubak
Haman Štela
Postovi:49
Pridružen/a:05 ruj 2010, 15:27
Lokacija:Tešanj
Kontakt:

Re: Prototip ZXC 21B

Post Postao/la Durdubak » 11 lip 2011, 23:59

Primjećujem da se ovdje nigdje ne spominje Mirza (Alas) glavni majstor, zbilja ga je majstorski napravio.
Zlaja što god te zanima pitaj Mirzu.

Avatar
soha
Nobelovac
Postovi:1431
Pridružen/a:13 lis 2008, 00:10
Lokacija:Stari grad Soko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Prototip ZXC 21B

Post Postao/la soha » 12 lip 2011, 00:28

Durdubak je napisao/la:Primjećujem da se ovdje nigdje ne spominje Mirza (Alas) glavni majstor, zbilja ga je majstorski napravio.
Zlaja što god te zanima pitaj Mirzu.
Bio si i sam prisutan kad je covjek izricito rekao da se ne pise ko ga je uradio .

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Prototip ZXC 21B

Post Postao/la Seha » 12 lip 2011, 14:42

Soha super izgleda ovaj tri pod. Svaka cast i idejnom tvorcu i majstoru ;)
Sto se tice Adija jedino ce ti pomoci da ga svezes strikom za brezu, nakon toga onako muski ga opletes kompaktnom ubadaljkom (citaj od prokroma) preko skocnog zgloba (lijevi mu je Ahilova peta ;) ). Tek onda ga odvezi, daj mu zilet pivu i reci izvini jarane neznam sta mi bi.
Nema veze sto nisi uspio visinom eliministati najbrzu ruku "srednje Bosne" ovako kad budemo lovili blizu samo da se dogovorimo ko ce ponijeti strik, a ko stipavice pa da susimo raji mokre gace jer u njima (pjesma kaze) saran skace.
slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Štapovi, mašinice, stalci za štapove”