Oprema

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
waDe
Početnik
Postovi:3
Pridružen/a:05 srp 2012, 13:16
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Oprema

Post Postao/la waDe » 05 srp 2012, 19:36

Imam pitanje,poceo sam se zanimati na lov šarana pa me zanima ovo

Imam štap marke DAM (California Green) pa me zanima da li je on dobar za to,evo i osobine njegove - http://ch-slike.com/image/V42

Takodje bih uzeo mašinicu i planiram dati nekih 70-80 maraka za masinicu i ako imate neke prijedloge predlozite

Koje olovo,udicu da koristim i ako moze objasnjenje kako postaviti dubinski metod...

Hvala i bistro


Avatar
AdiR
Gledač u daljinu
Postovi:240
Pridružen/a:07 pro 2009, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Oprema

Post Postao/la AdiR » 05 srp 2012, 20:51

Dobro dosao waDe na forum,

dosta dobrih postova imas upravo u ovoj kategoriji gdje si postavio pitanje, znaci nek ti ne bude mrsko , malo prelistaj sve postove i sigurno ces naci dosta dobrih savjeta.
link viewforum.php?f=120

Bitno je da sto vise vremena provodis u ribolovu , pa ce se polako s vremenom iskristalisati koja tebi oprema najvise odgovara a i koja je najbolja za vode na kojima planiras pecati.
Ovako na prvu ruku, mogu ti samo malo pomoci a ti vidi ...
Stap je malo tvrdji i kraci nego sto su sada obicno saranski stapovi ,( 3.60 ili 3.90 ) ali ako nemas nista drugo posluzice i on ...
Sto se tice udica, i to zavisi od mnogo faktora ( vrsta mamca, jel sistem na dlaku il nije i td ) Bitno je da samo nisu tanke puno jer te deru usta ribi puno pa ako si i pristalica "uhvati i pusti" onda njih svakako izbjegavaj. Ja licno koristim 4ke i 6ice.

Sto se tice masinice, za tu svotu malo teze ce se naci neka pouydanija saranska masinici ali nikad ne znas. Misim da Okuma ima u tom rangu masinice sa Bait Runnerom koje ti preporucujem jer su i namjenjene saranskom ribolovu.
Eto, nadam se da sam ti makar malo pomogao a ako ne slobodno pitaj , ima dosta sarandzija na forumu sa zavidnim iskustvom te si na pravoj adresi za odgovore.

Bistro
slika

waDe
Početnik
Postovi:3
Pridružen/a:05 srp 2012, 13:16
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Oprema

Post Postao/la waDe » 05 srp 2012, 21:45

Hvala na dobrodoslici i na savjetima

waDe
Početnik
Postovi:3
Pridružen/a:05 srp 2012, 13:16
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Oprema

Post Postao/la waDe » 07 srp 2012, 18:45

Kakav je ovaj stap za šarana ?

Daiwa 576m-360 ,duzina 3.6 metara ,120-180 g

http://n1.vatera.hu/photos/cf/ec/58f5_1_big.jpg
http://n1.vatera.hu/photos/cf/ec/58f5_2_big.jpg

I imate li prijedloga za mašinicu šaransku do 100 KM ? :)

nehro
Početnik
Postovi:12
Pridružen/a:23 stu 2010, 20:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Oprema

Post Postao/la nehro » 07 srp 2012, 20:27

Dobrodosao waDe kao sto rece kolega AdiR malo prelistaj forum ima svaceg zanimljivog.Sto se tice stapa cini mi se solidan a sto se tice masinice mozes za 100 km kupiti finu masinicu koja moze izvlaciti vece komade
BISTRO

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Štapovi, mašinice, stalci za štapove”