roller za boile

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
soha
Nobelovac
Postovi:1431
Pridružen/a:13 lis 2008, 00:10
Lokacija:Stari grad Soko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
roller za boile

Post Postao/la soha » 17 pro 2008, 20:17

bistro kolege, imal neko da mi pomogne i da da adresu gdje u bih, ili blize na podrucju TK-a mogu kupiti roller za boile


Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Re: roller za boile

Post Postao/la Mujacic Mirza » 18 pro 2008, 18:00

soha je napisao/la:bistro kolege, imal neko da mi pomogne i da da adresu gdje u bih, ili blize na podrucju TK-a mogu kupiti roller za boile
Roller u BiH mozes jedino na licu mjesta da kupis u sarajevu tacnije pazaric RACA COMPANI a u tuzli jedno kod Arsena da narucis pa da ti donese za sedam dana.Radnja mu je na stupinama preko puta pijace u zgradi kros koju ide prolaz radnja se nalazi na sredini prolaza.
Eto tako a kod race imas razni velicina od mini do mega rollera koji rola iz jednog cuga 54 boila.
Evo ti broj od radnje Raca kompani pa nazovi pa se informisi 033/805069
Bistro

Avatar
soha
Nobelovac
Postovi:1431
Pridružen/a:13 lis 2008, 00:10
Lokacija:Stari grad Soko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: roller za boile

Post Postao/la soha » 18 pro 2008, 18:26

mirza hvala na informaciji i na telefonskom broju, ako se ne uspijem snaci ovdje vidjet cu da narucim od koga iz inostranstva...nego sta bi za jezero sicki, dal ce pit sta vode ova peticija i imal drugih nacina da se zastiti jezero, moja raja je spremna izaci i na ceste ako bude trebalo preduzimati radikalne mjere, dosta je sto su nam j..ali sprecu, pa sad i ovo jezeru na TK-a, pa dokle vise....

Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Re: roller za boile

Post Postao/la Mujacic Mirza » 19 pro 2008, 13:59

soha je napisao/la:mirza hvala na informaciji i na telefonskom broju, ako se ne uspijem snaci ovdje vidjet cu da narucim od koga iz inostranstva...nego sta bi za jezero sicki, dal ce pit sta vode ova peticija i imal drugih nacina da se zastiti jezero, moja raja je spremna izaci i na ceste ako bude trebalo preduzimati radikalne mjere, dosta je sto su nam j..ali sprecu, pa sad i ovo jezeru na TK-a, pa dokle vise....
Nema na cemu tusmo da pomognemo jedni drugima.
Za sicki nadmse da cemo uspjeti sprjeciti ekolosku katastrofu i spasiti sav nas trud i sacuvati ovaj biser koji nam je jedini ostao.Poznavajuci raju sa sickog znam da nece dozvoliti da se to desi pa makar u zadnjem redu silu upotrebiti.Jer i sama rajs kaze ako politikom ne uspijemo se dogovoriti kao civilizovane danasnje nacije u cjelom svetu.Onda ce morati upotrebiti silu da prodzu sa kamionima,ali od srca se nadm da nece doci do toga.
Hvala svima na podrsci,da nebi temu prebacivao u ovu rubriku ,svi komntari i diskusije su pod temom ''omiljna mjesta za ribolov pod SICKI KOP.
Bistro.

Avatar
soha
Nobelovac
Postovi:1431
Pridružen/a:13 lis 2008, 00:10
Lokacija:Stari grad Soko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: roller za boile

Post Postao/la soha » 19 pro 2008, 17:41

valjda cemo imati dovoljno snage i volje, a drugi svijesti pa da sačuvamo jezero, posebno kad se zna da su pojedinci dali dio svojih zivota za ocuvanje i uredjenje samog jezera, ugradili su sebe, ali kao što rece necmo ovdje o tome, nego da slucajno nemas arsin broj tlefona, ja sam iz gracanice, pa ne navracam bas tako cesto u tuzlu, a znam gdje je arsina radnja, pa ako slucajno imas njegov broj da se czjem s njim oko nabavke rollera...unaprijed hvala i bistro bilo u novoj 2009


Avatar
labud
Pravo piskaralo
Postovi:342
Pridružen/a:14 sij 2008, 00:33
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: roller za boile

Post Postao/la labud » 27 pro 2008, 18:40

Mujacic Mirza je napisao/la:
soha je napisao/la:bistro kolege, imal neko da mi pomogne i da da adresu gdje u bih, ili blize na podrucju TK-a mogu kupiti roller za boile
Roller u BiH mozes jedino na licu mjesta da kupis u sarajevu tacnije pazaric RACA COMPANI a u tuzli jedno kod Arsena da narucis pa da ti donese za sedam dana.Radnja mu je na stupinama preko puta pijace u zgradi kros koju ide prolaz radnja se nalazi na sredini prolaza.
Eto tako a kod race imas razni velicina od mini do mega rollera koji rola iz jednog cuga 54 boila.
Evo ti broj od radnje Raca kompani pa nazovi pa se informisi 033/805069
Bistro
netrebas cekati 7 dana, RACE CAMPANY radi s mojom firmom tako da ce ti paket doc za 1 dan u TZ iz Zovika. Platis 10 km dostavu do kuce.

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Silkovi, udice, olova i ostali sitni pribor”