Pomoc - izbor fishfinder-a

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
pocetnik
Štela
Postovi:63
Pridružen/a:12 tra 2007, 17:51
Lokacija:Trenutno BRCKO/DUBRAVE
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Pomoc - izbor fishfinder-a

Post Postao/la pocetnik » 26 sij 2009, 18:42

O ovome je vec bilo govora. No, eto tko zna nek pomogne...

Dobio sam donatora za fishfinder e sad koji da uzmem. Ne preko 400-500 KM. Moze li se sta uzeti za te pare kvalitetno.

Evo jedan link gdje ih ima pa pomozite ljudi sta biste vi uzeli

http://www.adrianis.hr/shop-40-elektronika/fishfinderi

Hvala unaprijed!

Bistro


Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pomoc

Post Postao/la AlaS » 26 sij 2009, 20:23

kolega sa save zasto mislis koristiti taj geret ako mislis soma nac bice ti to tesko na savi al eto ako imas sponzora onda te to nista nekosta
bistrooooooo ako sta nadjes javi i eto i mene tamo
slika
Bistro

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pomoc

Post Postao/la Seha » 26 sij 2009, 21:17

Ako vec imas "sponzora" dodaj malo sice i uzmi ovaj "prenosivi" ......
Eagle fishfinder Fishmark 320 portabilni sa krm.sondom
Ja vec par zadnjih godina derem Cuda 168 i prezadovoljan sam. 200khz je sasvim dovoljno za slatkovodni ribolov a i ostale karakteristike su za respekt, protekt, direkt :? ..
Veoma je jednostavno napraviti prenosivi tj da od modela koji je namjenjen za fiksiranje na plovilo preprevis da ga nakon ribolova razmontiras za sekund i poneses sa sobom. Imas u rubrici na forumu napravi sam pa pogledaj.
Ako te interesuju ekstra detalji na dnu uzmi neki sa dual beam jer on sonira duplim snopom tj po uglovima 90 i 60 pa tako i na relativno malim dubinama pokrivas soniras vecu povrsinu..
Sretno sa izborom i bistro
slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Silkovi, udice, olova i ostali sitni pribor”