Velike il' Male

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
AdiR
Gledač u daljinu
Postovi:240
Pridružen/a:07 pro 2009, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Velike il' Male

Post Postao/la AdiR » 02 pro 2010, 15:01

Bistro svima,

Hajd rekoh posto je sezona vezivanja da cujem Vasa razmisljanja oko velicine udica.Sreo sam dosta sarandzija i vidim da neki preferiraju manje a neki vece udice.Siguran sam da uvijek ima i PRO i CONTRA za bilo koji izbor od ova dva, pa cak i kad se surfa malo po internetu cuces razlicita tumacenja.
Ja licno koristim 1 ili 2 , ali me interesuju Vasa iskustva.

Pozdrav
AdiR
slika


zbalder
Početnik
Postovi:1
Pridružen/a:19 stu 2010, 19:35
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Velike il' Male

Post Postao/la zbalder » 03 pro 2010, 19:36

Ovako velićina udice ovisi o više faktora ko naprimjer veličina mamca,jeli voda pod velikim pritiskom to jest ostećenja usta riba, opreznost ribe itd.A na kraju veličinu udice treba prilagoditi uvjetima na vodi . Glavno da je udica oštra , kvalitetna , pouzdana a drugo je sve samo opterečenje .

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: Velike il' Male

Post Postao/la adi » 06 pro 2010, 10:50

iskljucivo velike <titinpionir>, u posljednje vrijeme barbless <djed>
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Silkovi, udice, olova i ostali sitni pribor”