Indikatori!

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
DOX
Prava Štela
Postovi:112
Pridružen/a:05 tra 2011, 13:23
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Indikatori!

Post Postao/la DOX » 09 ožu 2012, 00:02

Nisam uspjeo naci temu "indikatori" evo napravio sam temu kako bi mogli da postavljamo slike nekih od indikatora:

slika


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Indikatori!

Post Postao/la Seha » 09 ožu 2012, 11:46

Modelom EV + se Delkim izblamirao zestoko. Ja sam prosle godine uzeo 4 komada i nakon par ribolova po kisi 2 su riknula. Imao sam garanciju i vratio sva 4 nazad jer mi je gazda trgovine rekao da je vratio nazad distributeru delkima za skandinaviju oko 50 % kupljenih i savjetovao mi vrati sva 4 evo ti lovu nazad. Prvi model delkima koji sam kupio i jos uvijek lovim sa njima su stari 19 godina i nikad mi nisu zatrokirali.
slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Silkovi, udice, olova i ostali sitni pribor”