Jaskofin i njegove prve bojle

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
jaskofin
Štela
Postovi:77
Pridružen/a:12 lip 2008, 07:51
Lokacija:Helsinki - Finska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Jaskofin i njegove prve bojle

Post Postao/la jaskofin » 23 kol 2009, 20:16

Evo jedan recept nedaj boze nikom:

Kazu ljudi ko se ne zna saliti na svoj racun ne zna ni na tudji.

Kontam ja danas kako na vodu. Na ovoj vodi gdje ja lovim nema prihrane. Zabranjeno. Kontam u sebi ja cu nesto da im zamirise.
Nemam nista od brasna pa kontam moze i od bijelog.

<eureka>
Pa cu ti ovako. Naspem jedno
100 grama brasna bijelog psenicnog.
50 grama pahuljica od zobi
ubijem odmah jedno jaje

Eh sad kako da zamirisem. Naspem sirupa od visnje cuo ja klijen hoce na visnju. I zamjesim ispade tijesto zacas. Super evo ga reko tijesto sad jos malo sirupa da miruhi. Uzmirisalo se tijesto probam ga jos ono slatko lijepo Umal nisam i sam pojeo.

Super spakujem to u jednu malu mjericu i na vodu.


slika


<valjanjeodsmijeha>



Namontiram grunt i bacim samo sto sam bacio jedno dvije minute uze odnese mi stap. Imam dvije udice ni na jednoj nista najela se riba ja osto suh.
Super
Reko radi. Nova loptica. i Loptica po loptica uzolo jos dvaput triput gromoglasno ali odnese. Zato mi treba dlaka.

Zezno se ja nisam skuho ali nema veze ostalo mi tijesta skuhat cu odmah sljedeci put.
Jos cu ga popraviti. Sad je u frizideru. Uhvatio sam jednog Sljivara ono kako rekose drugovi na temi MRENA, SKOBALJ.
Muzjak. Ne na bojlu nego standard Kisna glista.
Bilo je i jedno dva tri mala grgeca.

Eto to su bile moje prve bojle sad necu ostati ziv od sarandzija ali nema veze ja se volim saliti i razgovarati pa tako nek bude.
Ljudi kako je uzela prvi put majke mi mora da je bila DEVA a moze

U ZDRAVLJE i BISTRO
Jasmin Sehovic- Jasa ili Seha
slika


Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jaskofin i njegove prve bojle

Post Postao/la montana » 23 kol 2009, 21:06

A od cega si fill za ovaj kolac pravio?
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jaskofin i njegove prve bojle

Post Postao/la Seha » 23 kol 2009, 23:59

Samo prelij agdom i u predhodno zagrijenu rernu 15 minuta na 200 C.
Sala naravno samo narolaj loptice i prokuhaj 1-2 min u kipucoj vodi ocijedi i stavi u hlad da se prosuse 1 dan.
Kad nadjes riblje brasno i ostale komponente "samo je nebo" granica......... Pusti masti na volju rolaj lovi i uzivaj !
slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Mamci i prihrana”