Element baits???

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
_dexter_
Haman Štela
Postovi:36
Pridružen/a:28 stu 2010, 15:50
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Element baits???

Post Postao/la _dexter_ » 01 vel 2011, 22:53

Bistro svima...
Skoro nekad se otvorila fima koja je pocela proizvoditi boile, aditive i ostale proizvode vezane za saranski ribolov pod nazivom element baits, jeli neko upoznat sa ovim brand-om???? o cemu se zapravo radi???


Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: Element baits???

Post Postao/la adi » 01 vel 2011, 22:59

slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:

Re: Element baits???

Post Postao/la masterbih » 02 vel 2011, 16:16

Samostalnao Obrtnička Djelatnost "Element Baits" nastalo je u Januaru 2010.godine. Naše sjedište i proizvodni pogon nalazi se u Sarajevu, na Trgu Heroja 23. Element Baits se bavi proizvodnjom i prodajom mamaca i aditiva za šaranski ribolov.

Naši su proizvodi vrhunskog kvaliteta i plod su kombinacije dugogodišnjeg iskustva u pravljenju i upotrebi mamaca osnivača Prašljivić Almira, sa vrhunskim sastojcima svjetski poznatog CCMoore-a.

Element Baits je generalni zastupnik C.C.Moore proizvoda za Bosnu i Hercegovinu.

Kakvi su im mamci u to necu ulaziti jer nisam probao, ali vjerovatno su dobri jer su koristili CC Moore komponente, ali ima jedna druga stvar na osnovu koje sam stekao los dojam o njima!

Zasto lazu ljude da su generalni zastupnici za CC Moore kad jos niko nije u BiH zastupnik!!!??
Nemam nista protiv njih, zelim im uspjeh, ali ne volim muljanje + jos u samom startu!

elementbaits
Početnik
Postovi:1
Pridružen/a:29 sij 2011, 15:04
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Element baits???

Post Postao/la elementbaits » 03 vel 2011, 03:14

OBAVJEŠTENJE ZA JAVNOST


Poštovani prijatelji, kolege pecaroši i poslovni partneri. Molimo sve one koji su se našli uvrjeđeni i one koji su pretrpili neugodnosti da nam oproste u ime firme Element Baits. Takođe vas molimo da ne nasjedate na malverzacije pojedinaca i pokušaja blačenja Element Baits tima, naše firme, ugleda i proizvoda.

Firma INEL D.O.O je jedini, legalni i direktni uvoznik c.cmoore proizvoda u BiH. Pomenuta firma je u istom vlasništvu kao i firma Element Baits. Takođe pozivamo sve naše poslovne partnere koji sumnjaju u naš identitet da se jave uvaženoj gospođi Tamari Mađerić putem e-maila tamara@ccmore.net koja je menadžer prodaje c.cmoore proizvoda za zemlje okruženja.
Hvala na razumjevanju,


Element Baits team

castorcic
Početnik
Postovi:5
Pridružen/a:03 vel 2011, 11:47
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Element baits???

Post Postao/la castorcic » 03 vel 2011, 11:54

masterbih je napisao/la:Samostalnao Obrtnička Djelatnost "Element Baits" nastalo je u Januaru 2010.godine. Naše sjedište i proizvodni pogon nalazi se u Sarajevu, na Trgu Heroja 23. Element Baits se bavi proizvodnjom i prodajom mamaca i aditiva za šaranski ribolov.

Naši su proizvodi vrhunskog kvaliteta i plod su kombinacije dugogodišnjeg iskustva u pravljenju i upotrebi mamaca osnivača Prašljivić Almira, sa vrhunskim sastojcima svjetski poznatog CCMoore-a.

Element Baits je generalni zastupnik C.C.Moore proizvoda za Bosnu i Hercegovinu.

Kakvi su im mamci u to necu ulaziti jer nisam probao, ali vjerovatno su dobri jer su koristili CC Moore komponente, ali ima jedna druga stvar na osnovu koje sam stekao los dojam o njima!

Zasto lazu ljude da su generalni zastupnici za CC Moore kad jos niko nije u BiH zastupnik!!!??
Nemam nista protiv njih, zelim im uspjeh, ali ne volim muljanje + jos u samom startu!


vi ste neki prijatelj c.c mora ili vanjsko trgovinske komore pa tvrdite da element baits ne uvozi cc more ili?????? nije mi nekako jasno .....sto bi rekli u CSI imate li neke dokaze?????


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Element baits???

Post Postao/la Seha » 03 vel 2011, 12:04

Vi bogami kao da radite u poreznoj upravi pa vam se sve treba napismeno..
Zar niste nimalo radosni da je neko od raje startao prvu BiH firmu sa kvalitetnim mamcima za saranski ribolov ?
Ja brate jesam. Samo naprijed Element !
slika

castorcic
Početnik
Postovi:5
Pridružen/a:03 vel 2011, 11:47
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Element baits???

Post Postao/la castorcic » 03 vel 2011, 14:18

<idila> go go element... <flag>

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Element baits???

Post Postao/la senad » 03 vel 2011, 15:08

Za izvođenje zaključka treba prvo postaviti pitanja i dobiti odgovore.
Svi uvijek na prečac zaključujemo.Ja idem logikom da niko ne bi smio napisati da je nečiji predstavnik, ako to stvarno nije (mada se i to dešava, i to je nešto na šta nam je skrenuta pažnja od prvih pravih uvoznika/dilere pojedinih brendova, da se u časopisu povede računa o tim reklamama u kojim se "tvrdi" da je neko generalni/diler/predstavnik i da se traži dokaz - carinska deklaracija ili slično).
Što kaže Šeha, kupujmo i podržimo domaće --naravno, ako zadovoljava kvalitetom.Na žalost, kod nas se prvo upali ona iz vica o dva Mostarca kad razgovaraju:
Mostarac 1: "Jesi čuo, maaajke ti, umro Meha?"
Mostarac 2: "Ma 'ta će on!"
Isto ovo sam govorio i većini raje sa kojom sam razgovarao/dopisivao se vezano za časopis (Masterbih, čini mi se da sam i tebi pisao o tome) - čega se najviše bojim, što bi moglo najviše štetiti opstanku časopisa je upravo ovo naše: "Ma ta će oni, čuj oni pokrecu casopis!"
Vjerujte, govorim iz iskustva stečenog na stranici.Samo je bitno unijeti malo pozitive u sve, onda se svašta uraditi može. :wink:
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

scorp
Prava Štela
Postovi:128
Pridružen/a:23 ožu 2010, 12:32
Lokacija:Breza
Kontakt:

Re: Element baits???

Post Postao/la scorp » 03 vel 2011, 16:41

Imao sam priliku i cast da vidim Element Baits boile, razgovaram sa vlasnikom fime i za sada su dojmovi odlicni. Sam sastav boila kao i cinjenica da se prodaju upakovane u jednu vrstu dip-a predstavlja nesto sasvim novo ne samo kod nas vec i mnogo sire.
Isto je cinjenica da su stranci vec prepoznali kvalitet ovih proizvoda i ja se iskreno nadam da cemo i mi to isto prepoznati i da nam se nece desiti nasa poznata glupost da je kod komsije trava uvijek zelenija. Uostalom nama je ovdje i Dzeko dok je igrao bio kloc a sad je Idol nacije, samo zato sto vise nije ovdje. Da nam je neko ponudio boile od neke Element Baits firme koja je na primjer registrovana u Engleskoj a ne u Sarajevu stojali bi u redu i otimali se za njih i sigurno ne bi trazili dlaku u jajetu.

O ostalim sitnicama da li je neko ili nije zastupnik, ma ljudi moji lako provjerljivo. Zazovite CC Moore i provjerite ako vam je to toliko vazno. Ja garantujem da niko nije provjerio, ali je pozurio da takvo nesto objavi cisto da bi nesto napisao, opet nas sindrom, zar ne?!

Od mene Almiru puna podrska, radi nesto fenomenalno po cemu ce nasa saranska zajednica zasigurno postati jos poznatija u svijetu i od mene ima punu podrsku.

Avatar
AdiR
Gledač u daljinu
Postovi:240
Pridružen/a:07 pro 2009, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Element baits???

Post Postao/la AdiR » 03 vel 2011, 17:11

Na jednom drugom postu sam vec konstatovao da je ljudima jako tesko povjerovati da dobra vijest stize iz Bosne, a ima ih,nije da ih nema.Jedna od njih je svakako i ova inicijativa Elementbaitsa i ja je uveliko podrzavam te jedva cekam priliku da ih isprobam.Ma ako treba, stavljacu ih i u salatu, samo nek je nase <flag>
slika

Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:

Re: Element baits???

Post Postao/la masterbih » 03 vel 2011, 20:10

Naravno da ih i ja podrzavam, niko to nije ni spomenuo, cak sta vise drago mi je sto je to krenulo i zelim im uspjeh.
Ne znam cemu ovolika frka, nista nisam izmislio, istina je da Element Baits nije uvoznik. Vec ste i sami naveli, uvoznik je Inel.
A ko je vlasnik firme itd.. u to ne ulazim nit me zanima.
Zanima me da znam ko je uvoznik pravi, a ne da se zajebem i negdje kupim losu robu!
Nista ja ovde nisam mislio lose, vec mi je dosta muckanja sa tim markama i podvaljivanjem muda pod bubrege.
Sto da vucaram komponente ako ih mogu nabaviti u BiH, ali zelim da znam porijeklo, a ne da dajem pare na nesto ne provjereno.

Pozdrav <flag>

candr BN
Piskaralo
Postovi:213
Pridružen/a:27 srp 2006, 18:52
Lokacija:Bijeljina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Element baits???

Post Postao/la candr BN » 03 vel 2011, 21:33

senad je napisao/la:Za izvođenje zaključka treba prvo postaviti pitanja i dobiti odgovore.
Svi uvijek na prečac zaključujemo.Ja idem logikom da niko ne bi smio napisati da je nečiji predstavnik, ako to stvarno nije (mada se i to dešava, i to je nešto na šta nam je skrenuta pažnja od prvih pravih uvoznika/dilere pojedinih brendova, da se u časopisu povede računa o tim reklamama u kojim se "tvrdi" da je neko generalni/diler/predstavnik i da se traži dokaz - carinska deklaracija ili slično).
Što kaže Šeha, kupujmo i podržimo domaće --naravno, ako zadovoljava kvalitetom.Na žalost, kod nas se prvo upali ona iz vica o dva Mostarca kad razgovaraju:
Mostarac 1: "Jesi čuo, maaajke ti, umro Meha?"
Mostarac 2: "Ma 'ta će on!"
Isto ovo sam govorio i većini raje sa kojom sam razgovarao/dopisivao se vezano za časopis (Masterbih, čini mi se da sam i tebi pisao o tome) - čega se najviše bojim, što bi moglo najviše štetiti opstanku časopisa je upravo ovo naše: "Ma ta će oni, čuj oni pokrecu casopis!"
Vjerujte, govorim iz iskustva stečenog na stranici.Samo je bitno unijeti malo pozitive u sve, onda se svašta uraditi može. :wink:
100% potpisujem

Veliki postotak ljudi se u nasoj zemlji ujutro budi s recenicom "ma 'ta ce oni...".Nisam smio napisat koji postotak jer ce se naci neko da kaze:"Ja,bo/a,on zna!"
Volio bih da znam sta treba da se desi da ljudi pocnu pozitivno razmisljati.Zasto svaki pokusaj da se nesto uradi dobro u ovoj zemlji mora da se docekuje na noz?Zasto je bitno,nama obicnim kupcima,da li je neko generalni,exkluzivni,uvoznik distributer,diler...Zar nije najbitnije da roba ima deklaraciju i dobru cijenu?Bas me briga i ako je 9. ruka ako mu je cijena dobra.Sta imamo od toga sto je naj-exkluzivniji-generalni i ini uvoznik ako udara jaku marzu?
Masterbih,molim te nemoj da mislis da je moj post upucen ciljno tebi nego je napisan uopste.Meni kao trgovcu moze da smeta kad se neko kiti perjem "generalnog...",a i ja sam isto tako uvoznik te iste robe,a obicnog kupca interesuje ispravnost robe i cijena!
Sto se tice Element bait i njihovih proizvoda zelim im svu srecu ovoga svijeta sa nama ovakvim kupcima.Ovdje se u startu odbacuje nesto cim je proizvedeno u BiH,a iz uvoza moze biti i najvece g...o-to je full!!
Zamislite nekog prosjecnog kupca iz BiH koji kupi njihove bojle i ode na vodu i ne upeca nista!?Odmah ce da se raspise po forumima,bla,bla,bla,kakav Almir,kakvi bakraci!
A sjetite se svi koliko puta ste izasli na vodu sa najboljim bojlama najboljih svjetskih proizvodjaca i niste upecali nista!Ne vjerujem da je neko reko:"E,znao sam da ovaj Hutchinson nema pojma!"
Almira dobro poznajem i ne sumnjam u njegovo poznavanje materije ali ne mogu apriori da tvrdim da su njegove bojle ni dobre ni lose.Jedino sto mogu da garantujem je da cu ih sigurno naruciti za prodavnicu,a i da cu ih licno testirati do besvjesti.
Da je srece svi bismo trebali tako ili bar oni koji su u mogucnosti.

candr BN
Piskaralo
Postovi:213
Pridružen/a:27 srp 2006, 18:52
Lokacija:Bijeljina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Element baits???

Post Postao/la candr BN » 03 vel 2011, 21:45

Jos jednom da kazem,da se moj post ne odnosi ni na koga posebno nego,eto razmisljam naglas

Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:

Re: Element baits???

Post Postao/la masterbih » 03 vel 2011, 21:46

Bas tako, u potpunosti se slazemo!

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Element baits???

Post Postao/la Seha » 03 vel 2011, 22:06

Bravo candr BN samo vise pozitivnog nacina razmisljanja ce nas izvuci iz ovog ambisa nad kojim visimo cini se citavu vijecnost.
Nekako spontano se sjetim onog Pejakovicevog
Jede kaze moj jaran onaj keks i sve govori joooj kako je dobar ovaj americki keks.
Proizveden 65-te mos" mislit kakav je tek tad bio.
Takvi smo mi nazalost sve nam je tudje draze i bolje.
I od mene maksimalna podrska Almiru i cim budem u prilici kupicu njihove boilie da ih probam.
Ukoliko budem zadovoljan sigurno cu u buducnosti kupovati njihove proizvode kad lovim u BiH amortizeri na autu ce mi sigurno biti zahvalni ;)
slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Mamci i prihrana”