Secerac

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
pecaroš_112
Haman Štela
Postovi:43
Pridružen/a:29 svi 2011, 18:25
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Secerac

Post Postao/la pecaroš_112 » 20 tra 2015, 22:44

Pozdrav svima!
Zanima me da li se moze aromatizirat secerac iz konzerve, imam aromu od jagode pa me zanima kako da ga aromatiziram i sta da jos dodam posto idem na kratki ribolov?


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Secerac

Post Postao/la Seha » 22 tra 2015, 13:16

Ako je koncentrisana aroma za proizvodnju boilia pazljivo procitaj upustvo koliko ces staviti jer predoziranje aromom odbija ribu od hranilista..
Ukoliko je dip ili specijalno pripremljena aroma za aromatiziranje partikla rokni u kesu secerac i prelij sa dipom..
Napusi kesu promuckaj i ostavi tako da prenoci prije ribolova.
Nije lose i obojiti ga u neku drugu boju crvenu zelenu braon i sl. Nerijetko upravo te nijanse odlucuju kada riba slabije radi.
slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Mamci i prihrana”