konoplja

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Miki
Početnik
Postovi:5
Pridružen/a:27 kol 2006, 18:36
Lokacija:Hercegovina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Miki » 17 ruj 2006, 16:03

Ljudi hvala vam na savjetima. Kada se malo vrijeme popravi radit će mo nešto. Javiti ću se.


klapna
Štela
Postovi:79
Pridružen/a:17 sij 2007, 19:52
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la klapna » 12 ožu 2007, 11:26

Miki sad u proljece lovi na najplicem dijelu jezera.
A to ti je kad gledas od igraliste ljeva strana.
Zatim odmah ispred skakaonice desno.
Ne bacaj daleko i lagano ustopaj sistem da povalja travu.

Saran se ne mrijesti u Krenici ili jako rijetko.
Druga stvar je sto vi vidite da lupa po trski.
To je njegov nagon al mrijest ne uspjeva. :wink:

Jel lovis jos negdje po Hercegovini??

jko33
Početnik
Postovi:26
Pridružen/a:24 lip 2011, 00:57
Lokacija:Odzak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: konoplja

Post Postao/la jko33 » 21 kol 2011, 21:48

pozz
nasao sam kod nas u ribarskoj radnji,neku przenu konoplju,pakovanje ko u nekom vecem galonu!
Zanima me jel se ona melje ,pa se dodaje u primamu,ili se moze koristiti nako citava za pecanje?
nisam dosad to nikad probo ni vidio,pa bih uzeo sebi da probam
za zivot samo treba pribor i dobar mamac,i po mogucnosti ribe pun ranac :D

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: konoplja

Post Postao/la adi » 21 kol 2011, 21:58

tako przenu najbolje je mljeti za mix za boile....
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Avatar
pecaroš_112
Haman Štela
Postovi:43
Pridružen/a:29 svi 2011, 18:25
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: konoplja

Post Postao/la pecaroš_112 » 25 kol 2011, 12:12

Ako ces prihranjivati sa konopljom najbolje da ju natopis 24 h u vodu i kuhas ju 30 min. :) :)


Avatar
sasavt
Početnik
Postovi:23
Pridružen/a:22 srp 2012, 08:56
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: konoplja

Post Postao/la sasavt » 25 srp 2012, 15:57

Da ja neku pametnu napišem dosli ste na neko mjesto gdje bi bilo vama idealno za pecanje i sada niste imali ni griza cijeli dan evo kako ja to radim . Pripremite kuhani kukuruz jednu kantu od 20 litara može se stavit i kuhane ili još bolje pržene konoplje koja se može kupit u ribičkim trgovinama u poljoprivrednim apotekama i trgovinama za kučne ljubimce . Prije toga kukuruz ostavite jedan dan da ostoji u vodi i onda ga kuhate zajedno s konopljom neka se dobro skuha da popuca kožica na kukuruzu. Odete na svoje mjesto i izraketirajte ali da bas niste na udaru nekih ribiča koji samo snimaju gdje ko hrani pa da vam nedođe na mjesto . Tako hrante 4 dana da privučete ribu ali ostale dane ne raketiram tako puno kukuruza 5 dan dođem pecat i 85 % da čete dobit ribu ostalih 15% je zanje :grin: .Ja raketiram do 100 metara zasto tako daleko samo zato što mnogi nemogu zabacit tako daleko i da mi je mjesto donekle sigurno. Bistro !!!!!!
Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pozorno slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Mamci i prihrana”