treba mi pomoc

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Boris Lovric
Početnik
Postovi:1
Pridružen/a:04 srp 2016, 22:06
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
treba mi pomoc

Post Postao/la Boris Lovric » 05 srp 2016, 11:59

posto sa pocetnik ribolovac trazim opremu ne preskupu ali koliko toliku dobru pa sam na piku naso nesto i zanima me misljesnje strucnjaka sta misle o toj opremi http://www.olx.ba/artikal/21724465/pribor-za-pecanje/


Avatar
Shelby gt500
Štela
Postovi:95
Pridružen/a:02 ožu 2016, 12:45
Lokacija:South Park
Kontakt:

Re: treba mi pomoc

Post Postao/la Shelby gt500 » 05 srp 2016, 17:06

Po kojoj cijeni druže? Tu je svega nadrobljeno. Koja te tehnika interesuje prije svega, da li samo dubinka ili bi probao još nešto?

Avatar
Klenolovac
Piskaralo
Postovi:223
Pridružen/a:12 ožu 2012, 20:09
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: treba mi pomoc

Post Postao/la Klenolovac » 05 srp 2016, 23:05

Boris Lovric je napisao/la: koliko toliku dobru
Nema tu ništa dobro... Lošije štapove od ovih jedino možda kod Kineza možeš naći.
Vidi gnjurca voda mu do koljena, kad dođe plima...

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Štapovi i mašinice”