Novembar + Klen

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Slajfoo
Početnik
Postovi:10
Pridružen/a:12 lis 2010, 00:45
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Novembar + Klen

Post Postao/la Slajfoo » 15 lis 2010, 18:20

U nevembru kad covjek plovkari, na kakav mamac ide klen ? Zivi ili pirodni mamaci?.... idem u ribu u novembru pa me interesuje.

Jel se nalazi u dubljim vodama ili u plitkim? znam na sta ide ljeti al zimi neznam.... :oops:


Avatar
labud
Pravo piskaralo
Postovi:342
Pridružen/a:14 sij 2008, 00:33
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Novemar + Klen

Post Postao/la labud » 26 lis 2010, 16:53

Slajfoo je napisao/la:U nevembru kad covjek plovkari, na kakav mamac ide klen ? Zivi ili pirodni mamaci?.... idem u ribu u novembru pa me interesuje.

Jel se nalazi u dubljim vodama ili u plitkim? znam na sta ide ljeti al zimi neznam.... :oops:

:)
Imas 1000 tema o njemu sta kako i gdje. Citaj samo redom
LP

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Tehnike, sistemi i mamci za pojedine vrste riba”