Ucinak vodenog cvijeta na jezerima

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
faikkk
Početnik
Postovi:20
Pridružen/a:06 vel 2013, 23:29
Lokacija:BANOVICI
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Ucinak vodenog cvijeta na jezerima

Post Postao/la faikkk » 15 ožu 2013, 16:35

da li se sa vodenim cvjijetom moze pecat na jezerima uzeo sam 2 kilograma vodenog cvjeta iskljucivo lovu soma. na rjekama ima veliki uspjeh pa bi zamolio nekog ako je pecao na jezerima da odgovori imal kakvog ucinka.


Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Ucinak vodenog cvijeta na jezerima

Post Postao/la AlaS » 15 ožu 2013, 20:00

Ja mislim kolega da mozes negdje sam podavno citao clanak vezan bas za ovo pitanje i neko je uspjesno lovio i na stajacim vodama ,ako se sjetim gdje sam to citao kopirat cu ti link ovdje u temu ...Bistro
slika
Bistro

Avatar
faikkk
Početnik
Postovi:20
Pridružen/a:06 vel 2013, 23:29
Lokacija:BANOVICI
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Ucinak vodenog cvijeta na jezerima

Post Postao/la faikkk » 15 ožu 2013, 21:23

pecam ja na savi i dobro se pokazao vodeni cvijet al ima jezero jedno 2 minute voznje od mene gdje zivim puno soma pa konto sam dat malo vecu minutazu na ovom jezeru vodenom cvijetu zato me interesuje imal efekta vodeni cvijet

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Tehnike, sistemi i mamci za pojedine vrste riba”