Neko ko se razumije u Johnsonove motore?

Moderator/ica:emin

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:
Re: Neko ko se razumije u Johnsonove motore?

Post Postao/la adi » 19 sij 2011, 17:05

da nije bilo ovog baljuna nista nebi rjesili <valjanjeodsmijeha>
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Neko ko se razumije u Johnsonove motore?

Post Postao/la Seha » 19 sij 2011, 17:12

adi je napisao/la:da nije bilo ovog baljuna nista nebi rjesili <valjanjeodsmijeha>
Rekao sam ti ja nadji dobar baljun i neboj se. <valjanjeodsmijeha>
slika

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: Neko ko se razumije u Johnsonove motore?

Post Postao/la adi » 19 sij 2011, 17:13

a problem ga kod vas u kaliforniji nac pravo :135:
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Neko ko se razumije u Johnsonove motore?

Post Postao/la Seha » 19 sij 2011, 17:17

Jest rodio kao i obicno, ali tanko je bilo te sezone baljuna ovih u obliku bubrega <valjanjeodsmijeha>

Haj bjaazi pokvar temu sa tvojom supljom ......... Buuuuurrssshh
slika

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Neko ko se razumije u Johnsonove motore?

Post Postao/la rusko » 19 sij 2011, 18:15

Kovach je napisao/la:Jarane upravo takva ! Sto se tice svjecice jos je njena fabricka jer je motoru druga godina, a ljetos isao na servis i kupio jos jednu originalnu svjecicu. Filter od goriva nisam mjenjao nego ga samo malo propuhao. Seha jarane, kad se ona ugasi nema teorije upaliti. I jos nesto, to se vecinom desava kad je gorivo pri kraju, pa kontam da nije talog ili voda na dnu. A znas sta sam nadosao, skinem poklopac rezervoara i puhnem svom snagom. Onda tek progura i upali, ali odose mi pluca i para od goriva ubi. <valjanjeodsmijeha> Da je bar rakija u rezervoaru lakse bi sve to podnio. :135: Pumpu nisam skidao,a moracu kao i karburator pa sve lijpo ocistiti i propuhati da vidim sta ce se desiti . U svakom slucaju hvala na savjetu moracu joj nesto prouciti do pocetka sezone! BISTRO!
Pa to je isto kao i na onoj mojoj starudiji... MEMBRANA na pumpi za gorivo!!!
slika slika


Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Neko ko se razumije u Johnsonove motore?

Post Postao/la Kovach » 20 sij 2011, 01:39

Seha jarane hvala na iscrpnom odgovoru. Rascerupacu ja nju samo dok malo otopli ne da mi se sad zafrkavati oko nje dok je ovako hladno. Sto se tice rastavljanja tu sam se vec ispraksao na onim Tomosovim starudijama koje su se kvarile svako malo. Znao sam onu Tomosovu rasturiti svu u komadice i polako sastaviti dio po dio. Znam da su ti sarafi samo za stelovanje smjese i na onim starim sam to uspjesno stelovao (bar tako mislim, ali radile su ko singerica). A to da je bilo viska djelova jest, dok se rastavi par komada mozes komotno jos jednu sastaviti <valjanjeodsmijeha> . Nisam htio cackati mnogo ovu Yamahu jer je jos bila pod garancijom pa sam je zato i nosio u servis. Dohakacu je njoj samo dok je malo skontam, a u tome si mi mnogo pomogao. Jarane, ako sta zapne javicu ti. Hvala vam obojici na pomoci i BISTRO!!

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Neko ko se razumije u Johnsonove motore?

Post Postao/la Seha » 21 sij 2011, 16:12

Tu smo da pomazemo jedni drugima buraz. Ako gdje zapne i ako nisi siguran sta i kako slikaj pa da rijesimo enigmu.
Sto se tice stelovanja smijese (zrak - benzin) svijecica je ogledalo koje ti kaze sve svojim izgledom. Idealnoje da je suha bez ikakvih naslaga i da ima boju cigle. Tad znas da je sagorijevanje tip top.
slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Čamci i pente/motori”