Lov Šarana.

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
admin
Potpredsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:46
Pridružen/a:16 lip 2006, 16:20
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Lov Šarana.

Post Postao/la admin » 23 lip 2006, 21:13

Hajde Šeha i Emire, da vas èujem, recite koju pametnu.


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 24 lip 2006, 15:08

Lokacija lokacija i opet lokacija......
Eto ti tri pametne odjednom :lol: .
Glupo mi ovako nasumice pisat o saranskom ribolovu.Ima tu gomila stvari oko kojih se jos uvijek "lome koplja" ali slozicemo se svi u jednoj stvari BOILI SU ZAKON.
Evo poslacu ti slike i text procedure pravljenja boilia..Pao sam s" noga rolajuci boilie za ribolov u BiH i akobogda za 10 tak dana bi se trebale naci na dnu jednog predivnog jezera....
Mogu reci samo jedno ...........Hvala ti Mirza !!

Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Post Postao/la Mujacic Mirza » 24 lip 2006, 18:15

Nema na cemu Seha , neznam jesam li ti rekao da ce i EMIR gostovati na istom mjest samo otprilike dvije sedmice iza tebe!
Vidjecemo koga ce sreca vise posluziti ,jer ste obadvojca vrhunski majstori ''sreca ce presuditi'' a bogami i vrjeme a vrijeme na tom jezeru sve znaci!
Nemam vremena da sjednem i da napisem pricu i o tom predivnom jezeru na kojem ce te imati cas da lovite...

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 24 lip 2006, 18:30

Evo sredio sam preko jednog dilera dvije rakete za razbijanje oblaka koje je mazno u svabiji za SP u fudbalu :roll: ..
Nista ja neprepustam slucaju....hehe hajd na Chat (na pocetnoj je stranici)

Avatar
Emir
Štela
Postovi:97
Pridružen/a:25 lip 2006, 10:01
Lokacija:Germany
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Emir » 25 lip 2006, 10:23

Evo da se i ja ucipim i na ovom novom forumu mada nemam u zadnje vrijeme nesto puno vremena za ovakve stvari jer sam se sad malo posvetio vodi posto nam priroda kompletno kasni pa i mrijest sarana sa tim svim skoro nemoguce naci sarana osim onih frisko poribljeni mislim prosle jeseni sto su pusteni, i tako da se rasturi po ovim mojim jezerima i rijekama trazim i uzvodno i nizvodno i u dubokom i u plitkom ali valda nagli porast temperature ga nesto sje.. i napokon sam uspio da nadjem kobinaciju vode i boila koje su mi ovog vikenda podarile nekih 5-6 riba preko 10 kg s tim da mogu da pecam samo navece od 22-8 ujutro pa kuci cuvaj dijecu sve u svemu sam zadovoljan mada sam dosao na ideju da u ovim slucajevima treba saran da se prihrani sa jedno 2-3 kg vijagre pa da se pusti da ocejfi 3-4 dana pa onda navaliti sa hranom i pecanjem a ne cekati ga da on lagano odgudi po svom cejfu malo sale nije na odmet a sto se tice ovog za pecanje u Bosni mogu da kazem samo HVALA MIRZA valjda postoji nacin da se covijek oduzi pruzices mi sansu valjda za to,a ti Seha brate ostavi i meni kojeg sarancica nek`je frtalj kila samo nek je BOSANCEROS i ja cu biti zadovoljan samo da svoj album ukrasim sa jednim DOMACIM pa onda raja vozdra idem da pravim dijeci dorucak i da vidim valjaju li mi slicice posto sam nasao lijevaka da me slika i ako na digitalcu nemoze mnogo da se pogrijesi ipak ljudi i u tom uspijevaju pa oda pozdrav
budi fer,uhvati i pusti


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 25 lip 2006, 12:50

Buraz ako nas akobogda vrijeme posluzi bice manekena za sve!
Ako mi bude radio na ovaj smrad (koji kako Mirza kaze inace slabo prima na toj vodi - ja nebi bio ja kad nebi probao nesto imposibile) ostavicu vam par kila kod Mirzinog starog..
Suti nezajebaji da si samo uhvatio par preko 10kg. Ja se satrah ziv da prokuzim dali postoji arhiva u biblioteci gdje je zapisano koliko je sarancica ubacio monarh Hans Hansen 65 godine u jedno jezero koje namjeravam loviti nakon odmora.Ovdje se ribe preko 15-ke sepure u privatnim jezerima (obavezan je i zamak u diskretnoj atmosferi) na kojim love samo privilegovani (kod im je - "zuta kosa plave oci") hebem ih zute !
Pozdrav svima i nek vam je maximalno Bistro from me !!
Zadnja izmjena: Seha, dana/u 26 lip 2006, 13:40, ukupno mijenjano 2 puta.

stuka
Haman Štela
Postovi:35
Pridružen/a:21 lip 2006, 19:45
Lokacija:daleko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la stuka » 25 lip 2006, 12:58

Ljudi, ove vase sarancine jesu to divljaci(nisu valjda :shock: ) ili oni drugi?? Mrijeste li se u Danskoj sarani ili ih moraju stalno ubacivat? Kolko kostaju dozvole za prosjecne vode, ne moraju sarani biti oni najveci...

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 25 lip 2006, 13:09

Ove sto lovim na ovom jezeru su divljaci ili vretenci kako ih neki zovu.
Oni tovljeni su u privatnim jezerima. Sa dozvolom od 25 km mozes loviti na svim otvorenim vodama rijeke , jezera i more ......
Ovdje saranu rijetko kad uspije mrijest jer temperatura vode rijetko bude dovoljno topla da bi se mladj izvalila iz ikre bez poslijedica pa je velika razlika medju generacijama.

Avatar
Emir
Štela
Postovi:97
Pridružen/a:25 lip 2006, 10:01
Lokacija:Germany
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Emir » 10 srp 2006, 00:03

Postovanje ljudi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nisam ni slutio da ce vrijeme godisnjih odmora da utice na ovu stranicu nesto se zacutilo ili je vrijeme u pitanju ili ideje svi se koncentrisu na ljetovanja pa je ribolov zapao u treci plan ili??????????Valjda ce se nesto promijeniti uskoro mada i ja moram da priznam da je i moje javljanje urijedilo ali cesto otvorim i pregledam stranicu samo posto na temu saranskog ribolova osim mene i Sehe koji je trenutno na odmoru niko nepokaziva neki interes primjecujem manjak teme za rasprave i stvarno se priupitam dali saranski ribolov u BOSNI ima nekakvo znacenje ili je to ipak onako kad pecam na kukuruz dodje poneki put i saran :roll: Pozdrav do sledeceg javljanja
budi fer,uhvati i pusti

Avatar
StariAlas
Piskaralo
Postovi:234
Pridružen/a:16 lip 2006, 19:17
Lokacija:na obali ili u camcu!!!
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la StariAlas » 10 srp 2006, 02:39

BISTRO EMIRE I OSTALI, JESTE DA SE SE MOGI UCUTALI, HAMAN IH NAPALI ODMORI, I JA CESTO (SVAKI DAN) NAVRATIM NA STRANICU ALI NEMA NIKOGA, SVI SE HAPILI ODMORA, JA SAM IZLAZIO OVAJ VIKEND NA VODU I BAS SAM ISO NA SARANA , SUPER SAM PROSO USTVARI POKUSO SAM DA NAPRAVIM UGODZAJ MOM SINU HARISU, MALI JE SE ODUSEVIO KADA SMO IZVUKLI (USTAVRI ON JE IZVUKOI) JA SAM SAMO POSMATRO SA STRANE, PAR KOMADA NISU BILI NESTO VELIKI IZMEDZU 3KG PA SVE DO 7 KG. NIJE BITNO SAMO NEK JE DIJETE ZADOVOLJNO, AKO BOGDA BICE I VECIH,,,,,,,,,,,,,,,,,BISTROOOOO
StariAlas

Avatar
hero
Prava Štela
Postovi:160
Pridružen/a:24 lip 2006, 00:15
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la hero » 10 srp 2006, 20:16

pozdrav drustvo samo da se javim i da kazem da sam bio sa sehom i snimali smo emisiju o saranu tako da smo dosta aktivni bio je i jedan od 9 i po kila. bistro svima nisu svi na godisnjem
Bistro BiH NTV Hayat

Avatar
Emir
Štela
Postovi:97
Pridružen/a:25 lip 2006, 10:01
Lokacija:Germany
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Emir » 11 srp 2006, 01:20

Postovanje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! E svaka cast ljudi ipak nije moj vapaj bio u prazno,pa onda cestitam na uspijesima oboici Alasu na ulovu a i tebi hero (ili ako mora VAMA) na kako vidim uspijesnom snimanju jeli seha peca na onom jezeru sto ga je Mirza preporucio i kako stoje stvari tamo posto sam i ja druge sedmice u augustu na istom i imam namijere i ja da vidim bar ako neuspijem da ulovim kakvog sarana pa onda ljudi velik pozdrav i BISTRO do sledeceg javljanja
budi fer,uhvati i pusti

Avatar
StariAlas
Piskaralo
Postovi:234
Pridružen/a:16 lip 2006, 19:17
Lokacija:na obali ili u camcu!!!
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la StariAlas » 11 srp 2006, 01:38

Emire pozdrav i tebi, i nema persiranja, pa mi smo samo ribari i alasi, i naravno RAJA sto je najbitnije,,,,,,
StariAlas

Avatar
Emir
Štela
Postovi:97
Pridružen/a:25 lip 2006, 10:01
Lokacija:Germany
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Emir » 11 srp 2006, 20:30

E onda raja bez persiranja "PA IPAK SMO MI NEKAKO ISTOMISLJENICI"sto bi nas narod reko RAJA
budi fer,uhvati i pusti

Avatar
hero
Prava Štela
Postovi:160
Pridružen/a:24 lip 2006, 00:15
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la hero » 12 srp 2006, 18:41

bistro svima od hera
Bistro BiH NTV Hayat

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Tehnike i sistemi”