Penn Slammer 560

Moderatori/ce:emin,zlaja

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
elo
Prava Štela
Postovi:125
Pridružen/a:29 stu 2009, 15:31
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Penn Slammer 560

Post Postao/la elo » 19 pro 2012, 23:36

Mijenjam penn slammer 560 za penn slammer 360.
Mašinu sam kupio davno, ali je na vodi bila svega nekoliko puta. Bez obzira koliko se trudi da to prevaziđem, ipak mi je preteška i zato zamjena za istu ali manju. Mašina je radni konj, koja može da se izbori sa največim riječnim i morskim alama, a zbog materijala od kojih je izrađena i jednostavnosti izrade mislim i da je dugotrajna.
Ima par ogrebotina (prikazano na slikama) od nošenja u torbi sa drugim mašinicama i štapovima, ali je u suštini kao nova.

slika
slika
slika


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Penn Slammer 560

Post Postao/la Seha » 20 pro 2012, 14:43

Mozda nebi bilo lose da stavis i prodajnu cijenu ukoliko bude neko zainteresovan.
slika

elo
Prava Štela
Postovi:125
Pridružen/a:29 stu 2009, 15:31
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Penn Slammer 560

Post Postao/la elo » 20 pro 2012, 18:21

Kontam Šeha šta hočeš da kažeš, ali mi prodaja trenutno ne igra ulogu obzirom mogu kupiti samo novu jer u oglasima po forumima nisam vidio da se prodaje neka polovna 360. A da postavim cijenu koliko je nova 360 ili približno bilo bi bezobrazno. Zato idem sa opcijom zamjene.

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Prodaja”