Prepariranje lovackih i ribolovackih trofeja

Moderatori/ce:emin,zlaja

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
adoBBB
Početnik
Postovi:8
Pridružen/a:27 ruj 2009, 23:31
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Prepariranje lovackih i ribolovackih trofeja

Post Postao/la adoBBB » 09 lis 2009, 21:31

LOVCI, RIBOLOVCI I OSTALI ZAINTERESOVANI.
Preparirajte sami svoje i tude lovne trofeje sigurnim vodjenjem do uspijeha, korak po korak uz tekst i crteze knjige koju sam napisao nako 45 godina aktivnog rada a kojom otkrivam, prvi put na prostorima bivse Jugoslavije sve tajne znanja i vjestine prepariranja ptica, glava divljaci i riba.
Knjigu i tecnost za rad kao i sve informacije mozete dobiti pozivom broja telefona 035-204-328.


alexvanmix
Početnik
Postovi:17
Pridružen/a:31 lis 2011, 18:27
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Prepariranje lovackih i ribolovackih trofeja

Post Postao/la alexvanmix » 01 stu 2011, 11:31

Mene interesuje pošto se duže vrijeme pripremam za to a i nabavio sam već neke preparate . Kako do knjige i šalješ li poštom

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Usluge”