Kupujem čamac - jezero Modrac

Moderatori/ce:emin,zlaja

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
div
Početnik
Postovi:2
Pridružen/a:06 ruj 2009, 10:33
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Kupujem čamac - jezero Modrac

Post Postao/la div » 11 ruj 2009, 20:43

Bistro ribolovci!

Evo da se i ja ukljucim na ovaj forum otkako sam se registrirao!
Ne bih vas tusio s mnogo pitanja ali opet moram malo...
Nalazim se u Tuzli. Htio bih nekada otici i na pecanje jer mi je to nekako najbolje mjesto za opustanje... Mir i tisina... Pa bude ulova ili ne nije vazno... Bitno je da se vrijeme ispuni nekako.
Buduci da sam tek dosao ili bolje reci nakon dugi niz godina vratio se sada me zanima par stvari ovdje o mjestima za pecanje. Inace volim ici na soma. Jer mi je to najdraza riba. Bio sam na Kopu Sicki Brod. Doduse nisam pecao ali sam sjedeci uzivao gledajuci vodu.
E sad?!
Neki dan odem na Modrac. Vidim da ljudi pecaju ali svi nekako na plovak i deveriku i bjelicu pecaju.
Malo sam se raspitivao i ljudi mi vele da je najbolje na Modracu za soma. Jel to istina? Problem je sto se ne moze pecati som sa obale. Najbolje iz camca.
Sad me zanima PRODAJE LI TKO CAMCE. Ne bih htio drveni nego samo limeni. Ili mozda brodicu. Ako tko ima kakvih informacija neka mi odgovori. I nemojte da je preskupo...


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Savjet

Post Postao/la Seha » 11 ruj 2009, 21:24

Bistro div dobrodosao na forum.
Za soma imas Modrac i Snijeznicu i na obadvije vode je moguce loviti soma sa obale varalicama ,ali i plovkom i dubinski (on svakako u sumrak prilazi obali ;) )
Odgovarajuci camac ces najprije naci u oglasima u novinama ili na internetu..
slika

Avatar
adem93
Piskaralo
Postovi:294
Pridružen/a:05 srp 2009, 13:13
Lokacija:Srebrenik|Spionica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Savjet

Post Postao/la adem93 » 11 ruj 2009, 22:12

Poz i bistro!!!!
Evo probaj ovdje sta naci :
www.market.ba
www.automarket.ba
www.autopijaca.ba
www.pik.ba
Valjda bude sta pozzzz i bistro!! <idila>

div
Početnik
Postovi:2
Pridružen/a:06 ruj 2009, 10:33
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Savjet

Post Postao/la div » 12 ruj 2009, 20:28

Hvala vam ljudi na savjetu... Nadam se da cemo se sresti gdje pored vode... Gledao sam po netu malo oglase pa mozda i bude sta...

<camac2>

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Potražnja”