Berkley Skeletor 2 2,70m 15-40gr

Moderatori/ce:emin,zlaja

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Berkley Skeletor 2 2,70m 15-40gr

Post Postao/la AlaS » 13 stu 2010, 23:02

Evo da postavim oglas mozda neko ima da bih prodao ili mijenjao trazim skeletora 2,70m 15-40 grama neznam sta mi bi pa sam skrenuo sa shimana moracu i ja nekom hodzi sa Rubom skupa :grin: sala mala.Puno sam procitao podataka o testiranju i licnim iskustvima za ovaj stap posebno sto mi se svidja je design optika ,mislim da se ubio za moje potrebe na rijeci bosni smudj,bucov,stuka,i manji somic
evo i slike da se zna o kojem stapu se radi
slika
slika
slika

U racun dajem dva komada Shimano baitrunner st 6000 ra masine nove u orginalnom pakovanju namotane obadvije spulne sa power pro 0,30 strunom ful
slika
Zadnja izmjena: AlaS, dana/u 14 stu 2010, 09:00, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Bistro


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Berkley Skeletor 2 2,70m 15-40gr

Post Postao/la Seha » 14 stu 2010, 02:17

Majstore i ja namjeravam uzeti ovaj stap.. Kod mene je cijena 200 km. Jesi li nalazio negdje jeftinije ?
slika

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Berkley Skeletor 2 2,70m 15-40gr

Post Postao/la angler » 14 stu 2010, 03:45

Vidim da treba poceti davati "vodu preko mashica" ili kakve zapise.
Tako ti je kad se druzis sa Rubom :wink: :135:

Zanimljiv ovaj stapic po izgledu donjeg dijela. Svidja mi se i to sto ima hejbet karika (slicno "nekim" vrstama stapova :mrgreen: ) odlicno rasporedjeno opterecenje.

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Berkley Skeletor 2 2,70m 15-40gr

Post Postao/la AlaS » 14 stu 2010, 08:59

Seha je napisao/la:Majstore i ja namjeravam uzeti ovaj stap.. Kod mene je cijena 200 km. Jesi li nalazio negdje jeftinije ?
Seha problem je sto ga u BiH nema da ima za 100 eur kao kod tebe uzeo bi ga odmah,uletim cesto na eBay ima ovih stapova ali druge duzine i gramaze ,onih modela sa plutom serie 1 ima dosta ali ja samo ovaj hocu jedno je sigurno preko zime ga moram nac i to sto prije
slika
Bistro

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Berkley Skeletor 2 2,70m 15-40gr

Post Postao/la zlaja » 14 stu 2010, 18:58

Alas ako smijem da napomenem: Scorpion DNC Zagreb ima berkley,na svom sajtu ne unose svu robu ali možeš nazvati pa pitaj za ovaj model...


Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Berkley Skeletor 2 2,70m 15-40gr

Post Postao/la AlaS » 14 stu 2010, 22:03

Zlaja neki dan smo malo zapoceli o skeletoru sto sad mali Irfan koristi ,taman da te upitam kakav je stap okrenuli smo na neku salu ,pa ako ti nije mrsko napisi 2-3 reda kako radi bacanje akcija brzina paraolik itd evo i Seha je zainteresovan treba nam informacija iz prve ruke,da napomenem blank od skelija 2 je isti kao kod serije 1 samo sto 2 ima malo jacu opremu provodnici halter za masinicu i jos neki sitnica
slika
Bistro

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Berkley Skeletor 2 2,70m 15-40gr

Post Postao/la Seha » 15 stu 2010, 00:58

Informacije o ovom modelu su jako sture i na oficijalnoj stranici, Ja cu stap kupiti tek kad odem u tu trgovinu koja je malo podaleko od mene. Ipak volim stap prvo probati u ruci. Dobra masinica svakom legne na prvu dok je odabir stapa malo hmmmmmmmmm

Berkley - Skeletor Pro - Casting

The futuristic design and faultless performance of Berkley's Skeltor series of spinning and casting rods brought widespread awe and admiration upon its launch. But the future never stands still. Which is why the creation of Skeletor Pro as a worthy successor to the original sensation was necessary for the fast-moving fishing scene of 2010/11.

The 18-strong range includes nine two-piece Spinning models, starting with a 7ft (2.1m) Light actioned weapon for 2-12gr casting weights and running through to a 10ft (3m) Heavy duty workhorse which handles lures up to 70gr with ease. The need for technique-specific rods has never been greater, and in the Skeletor Pro range you'll find a perfectly engineered Dropshot Spin model, plus two Vertic Spin rods and a Vertic Cast version. All four are of one-piece construction, in lengths of 5ft 6in (1.68m) or 6ft (1.8m) and with different weight ratings to cover all the bases.

Three other Casting rods from 6ft to 9ft (2.7m) plus an exquisite pair of fast action River Spin models at 10 and 11ft (3 & 3.3m) complete the evolution which is Berkley Skeltor Pro.

-New IM7 Carbon blank
-Specific Cork handle with insert
-Original SIC Guides (Braid friendly)
-Skeletor reelseat
slika

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Berkley Skeletor 2 2,70m 15-40gr

Post Postao/la zlaja » 15 stu 2010, 17:10

Ja sam pecao sa tb: 8-32 i pravo uživao na vodi,sam sebe oduševim kad vidim koliko zabacim mirashad koji je težak samo 4 grama,znači izbačaj fenomenalan.Kad se voze vobleri od 4 do 10 grama plitkoronci i srednjoronci štap se samo blago jedva primjetno povije u prvoj trećini i onda kada riba udari na varku direktno udarac prenosi na srce jer je na rukohvatu jedan dio blanka otvoren i dođe tačno na ruku pa je osjećaj rada varke fenomenalan.E ono glavno što mi se svidjelo je da inače brz štap ne pravi onu nepravilnu grbu kada zamaram ribu (inače tu grbu shimano antares i speedmaster prave pri zamaranju ribe koji su takođe brzi štapovi) skeletor radi čitavo vrijeme u polu-paraboli i pumpa i umara ribu pa je kočnica manje potrebna i dobro drži ribu da ova ne spada zbog tog pravilnog doziranja snage. Ja ga svojom greškom slomi u vrhu 7-8 centi pa sam pomjerio vršnu vodilicu ,eh tek sada kada mu je smanjen kut savijanja je još tvrđi i nanos lista u vodi na vobler se osjeti u ruci pa sam dao štap sinu dok ne uđe u foru,vjerovatno najbolji štap za ljetni lov bucova i klena na koji sam naišao,ovaj štap što vas dvojica tražite je savremeniji jer su na njemu Sic a na mome su stara verzija titaniumski vodilica.Onda ovaj ima veću težinu bacanja pa je idealan za jig sa glavama do 25 gr. i čak neke dubokoronce,po meni odličan izbor za smuđa jer kod njega treba dobra kontra i dobar blank za zamaranje ribe a ovaj ima oboje i to je nekako malo čudno kad se peca skeletorom kao da ima A i B/C akciju zajedno.

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Berkley Skeletor 2 2,70m 15-40gr

Post Postao/la AlaS » 15 stu 2010, 21:08

seha kupi 2 komada mozda dobijes popusta a ja ti dajem 120 eur za stap :grin: bacio sam se u ozbiljnu potraznju cekam na neke informacije kako u BiH doci do njega ,zagreb mi malo daleko,ja sam definitivno odlucio i znao sam da je dobar spiner a evo i zlaja potvrdio ,nebi se ja lahko prebacio sa shimana samo tako
slika
Bistro

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Berkley Skeletor 2 2,70m 15-40gr

Post Postao/la Seha » 15 stu 2010, 21:30

Nema ovdje popusta burazeru cijena je ta koja je. Ja ga iskljucivo uzimam za smudja i stuku 9" 15-40 gr.
Imam neke opreme koju nekoristim cim to trsim odoh ga probati i kupiti ako vidim da je ok.
slika

Avatar
ruba
Nobelovac
Postovi:1156
Pridružen/a:20 sij 2010, 21:21
Lokacija:TESLIC EVROPA I STO JE MOGUCE PRIJE NAZAD
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Berkley Skeletor 2 2,70m 15-40gr

Post Postao/la ruba » 15 stu 2010, 23:34

dobar je to stap ja u norveskoj umalo da nisam kupio.a sad sam sebi nasao konacno stapic koji cu uzet 101% prava ljepotica daiwa poput skeletora malo opremljenija i 15-45g 2,70m,iako je sportex zito kupujem daiwu.alas ako nenadjes nigdje skeletora da porucim ja iz njemacke :grin:
Ruba Vobleri

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Berkley Skeletor 2 2,70m 15-40gr

Post Postao/la AlaS » 22 stu 2010, 00:28

Shimano masine su prodate ,znaci od sad kupujem za kes skeletora ,javite se ljudi cekam
slika
Bistro

Avatar
ruba
Nobelovac
Postovi:1156
Pridružen/a:20 sij 2010, 21:21
Lokacija:TESLIC EVROPA I STO JE MOGUCE PRIJE NAZAD
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Berkley Skeletor 2 2,70m 15-40gr

Post Postao/la ruba » 22 stu 2010, 20:35

hehe ti alas ko one sa hota.javite se ljudi cekam mazna sam <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>

sala druze,porucicemo zajedno iz njemacke ima do proljeca jos,sad ganjaj na spro
Ruba Vobleri

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Berkley Skeletor 2 2,70m 15-40gr

Post Postao/la AlaS » 22 stu 2010, 20:40

odma on meni treba ko za lijeka osto sam sa dva stapa samo, jedan je ranjen garbolino nije za smudja slomio bi ga ponovo a tvoj spro je dobar jedino malo prejak 60gr je previse za smudja

Jeli moguce da nema niko ni za pare ovaj stap Cekam :12532: :12532:
slika
Bistro

Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:

Re: Berkley Skeletor 2 2,70m 15-40gr

Post Postao/la masterbih » 06 pro 2010, 23:53

Jesi nabavio stap?
U kojem gradu se nalazis u BiH?
Imam ovakav stap za prodaju, ako si zainteresovan..
Dolazim u BiH iz Njemacke pa nosim neku ribolovacku opremu ljudima dole, ako zelis mogu i ovo da ponesem, samo sto je kod nas u radnji cijena 139 eur. Mozes ga dobiti za 130 (Naravno original, i full pakovanje).

2.70 15-40g


Evo i slika:
slika

Zaključano
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Potražnja”