kupujem opremu za saranski ribolov

Moderatori/ce:emin,zlaja

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
_dexter_
Haman Štela
Postovi:36
Pridružen/a:28 stu 2010, 15:50
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
kupujem opremu za saranski ribolov

Post Postao/la _dexter_ » 12 pro 2010, 12:24

kupujem saransku opremu, stapove masine i ostale sitnice, ciejna po dogovoruu :grin: :grin: :grin: :grin:
<123321>


Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: kupujem opremu za saranski ribolov

Post Postao/la senad » 12 pro 2010, 14:48

Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
_dexter_
Haman Štela
Postovi:36
Pridružen/a:28 stu 2010, 15:50
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: kupujem opremu za saranski ribolov

Post Postao/la _dexter_ » 12 pro 2010, 15:10

Zanimljiva ponuda, samo sto mene zanima nesto od shimana, chuba, fox, greysa, daiwe itd.
hvala na ponudi,
prijatno :grin: <123321>

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: kupujem opremu za saranski ribolov

Post Postao/la adi » 12 pro 2010, 16:31

dexter, kao prvo nemoj da pomislis da zelim da ti pametujem, ja cu ti samo par stvari iz vlastitog iskustava. nije obavezno da sve sto nosi znak shimano, daiwa, fox itd. je najbolje. ima jos firmi koje ne nose tako zvucna imena a imaju fantastican pribor, a nerjetko ces kod njih naci identicnu stvar i kvalitetom pa i izgledmo za troduplo manje pare. dakle nemoj uopste da bjezis od prologica, ultimate, spro, okuma itd itd. evo navescu ti i jedan primjer: Seha je imao jedan komplet cormoranovih stapova, sad su kod Senada, imao je pored toga i foxa i svasta nesta. ja sam na svim tim stapovima imao i vadio ribu, al vjeruj da niti na jednom stapu do sada nisam tako osjetio ribu i imao takav uzitak prilikom vadjenja kao na tim cormoranovim- jednostavno fenomenalna serija. bolje je malo prosurfati i po nasem forumu a i po ostalim, a pogotovo stranim pa ces vidjeti koliko ima malih firmi koje rade extra pribor i upravo niskom cijenom pokusavaju da se probiju na trziste. nemoj sta zamjeriti <valjanjeodsmijeha> i nek ti je Bistro!.
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:

Re: kupujem opremu za saranski ribolov

Post Postao/la masterbih » 12 pro 2010, 16:47

Slazem se sa nickom- Adi.
Mogu da nabavim kakvu pozelis opremu i nema sta nisam imao u arsenalu i shvatio da nekad placas samo ime, a ne kvalitet.
Neke marke stvarno imaju kvalitet, ali su zato i cijene...


Avatar
_dexter_
Haman Štela
Postovi:36
Pridružen/a:28 stu 2010, 15:50
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: kupujem opremu za saranski ribolov

Post Postao/la _dexter_ » 12 pro 2010, 19:45

Pa dobro svako ima svoje misljenje i to cijenim i postujem, jedni kazu kad uzimas pribor uzmi nesto renomirano, kako se nebbi zafrkavao pa opet kupovao, jedni su drugacijeg stava smatravsi da marka i cijena nisu neko obiljezje....
mada to je jedna tema o kojoj se moze nadugo i nasirokoo :) :)
<123321>

Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:

Re: kupujem opremu za saranski ribolov

Post Postao/la masterbih » 12 pro 2010, 19:56

Ne pobijamo mi tu tvrdnju vec govorimo o tome da ne bacas pare za npr. samo jedan stap (bez rolne) kojem je cijena 500 evra i vise..

Avatar
_dexter_
Haman Štela
Postovi:36
Pridružen/a:28 stu 2010, 15:50
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: kupujem opremu za saranski ribolov

Post Postao/la _dexter_ » 12 pro 2010, 19:58

Naravno, upravu si sto se toga tice, nebih se rasipao.....
:) :)
<123321>

Avatar
sasavt
Početnik
Postovi:23
Pridružen/a:22 srp 2012, 08:56
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: kupujem opremu za saranski ribolov

Post Postao/la sasavt » 24 srp 2012, 23:08

Pozdrav svima !!!!
Novi sam na ovom forumu a ova tema je dosta stara pa bi možda nekom preporučio ko sada kupuje šaranske štapove nove okume epix 3,5 libre 3,90 m mislim da su oko 500 kuna u Hrvatskoj. A rolu koju na nju stavit ja bi okumu power line 860 koju osobno imam tri komada treća im godina i rade ko da su sada kupljene . Sa svojim štapovima robinson 3,5 libri , 3,90 zabacuj oko 100 m , olovo 50 g i čašu (ledolinu) koja je oko 90 grama to je neka granica za štap i da se može daleko zabacit.
Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pozorno slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Potražnja”