MEDE SPAVAJU ZIMSKI SAN

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
VIBA
Štela
Postovi:88
Pridružen/a:12 stu 2007, 13:54
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
MEDE SPAVAJU ZIMSKI SAN

Post Postao/la VIBA » 12 stu 2007, 14:37

:D ...pozdrav svima, znanim i neznanim

Evo zime i jos samo sretni mogu pronaci kakvu rupu u ledu i musicariti...jos nam je ostalo samo da u toplim carapama kraj kompjutera lovimo ribe na igricama i da cekamo proljece. Dok spavate zimski san , i dok se ribe mrijeste po plicacima, dok vode borbu za opstanak, proucavajte taj divni svjet da bi na proljece bili veci vitezovi i humaniji ribari . Speremajte se da svoju dusu poklonimo toj ljepotii da je cuvamo i za sebe i za nasu djecu.

Volim ribu samo kad je u vodi !!!

...pozdrav svim Medama... :D
VIBA-macak u cizmama


Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Pozdrav.

Post Postao/la senad » 12 stu 2007, 15:02

Dobro dosao, Viba!
Nadam se da se dobro sjecam, culi smo se i nasli preko youtube.
Ima li kakvih novih snimaka tamo :wink:
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
VIBA
Štela
Postovi:88
Pridružen/a:12 stu 2007, 13:54
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pozdrav.

Post Postao/la VIBA » 12 stu 2007, 15:35

senad je napisao/la:Dobro dosao, Viba!
Nadam se da se dobro sjecam, culi smo se i nasli preko youtube.
Ima li kakvih novih snimaka tamo :wink:
Ima snimaka, ali nema se vremana za sve, radi se puno, a dan je kratak.

pozdrav... :D
VIBA-macak u cizmama

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Pozdrav.

Post Postao/la senad » 12 stu 2007, 15:58

I sam sam ti takav, fali mi jedno 5 sati dnevno da sve stignem.
Bice bolje, samo da li ce nas biti tada? :wink:
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

diver
Prava Štela
Postovi:184
Pridružen/a:27 lis 2006, 23:33
Lokacija:Bosanska Krupa
Kontakt:

Post Postao/la diver » 13 stu 2007, 14:21

MA IMANAS MLADJI DOCEKACEMO HEHEHEHEHHEEH SALA MALA POZDRAV MOJIM JARANIMA SENADU U VIBI OD DIVERA SA JEDINE

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”