FLYFISHING

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:
Re: FLYFISHING

Post Postao/la adi » 17 vel 2011, 22:20

ono ja se ne kontam i ne volim da pametujem o necemu sto ne poznajem dovoljno, al meni fakat oni vasi stapovi djeluju ko grisini <valjanjeodsmijeha> , pa sam valjda zato i fasciniran... <juma>
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija


Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: FLYFISHING

Post Postao/la angler » 18 vel 2011, 02:50

Hem ko grisini hem "mehki ko dusa" :135:

Definitivno najatraktivnija riba na stapu. Poslije onakve eksplozije iz vode meni bi se noge osjekle. Valjda iz tog razloga onaj sjedi u "dubku" :135: Bar meni, kad riba izleti iz vode i pocne mlatarati u zraku, adrenalin skoci da se tresem ko Jermenija, za razliku od onih koje vuku u dubinu pa ne znas ni sta je ni koliko je, mada se tad nejavise ispricam sa tom ribom <valjanjeodsmijeha>

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: FLYFISHING

Post Postao/la montana » 18 vel 2011, 05:42

Ma nek' pukne i stap, al' ja ne sjedio u "dubku" nema para. Gledao sam videa kad ajkule zajme ovako ribu zakacenu, a ja k'o boila (plutajuca) na slaufu? <more>

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NawH4kAye44[/youtube]


Ma Dzafa je nesto obecavao za ljeto, pa mozda..., ali ove su zaista glomaznije nego li sam zamisljao... <jelmekotrazio>

Predvez mu je 130lbs, pa sad zamisli? Ja imam #10 i dobro rolu da umocim, ako pukne nista od mladicarenja :(

Joj Adi, ova kad bi samo proplivala pored mene dobili bi ste prvog albino-montija!
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: FLYFISHING

Post Postao/la adi » 18 vel 2011, 09:21

jarane ja sam se sasro gledajuci, a ne da prodje pored mene :135:
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: FLYFISHING

Post Postao/la montana » 18 vel 2011, 23:57

Evo deseta godina kako sam ovamo, i mjerkam li mjerkam tarpune, a ima tu jos nekoliko interesantnih riba u tim lagunama i uscima, ali mi je jedan kapetan ovih brodica rekao ni u snu sam gazati. Vecinom su to bull shark i ove cekicare. Bull sharkovi ubiju najvise ljudi na svijetu jer zive u plicaku i cak ulaze u rijeke. Nedavno je u mom seher Illinoisu u Mississipiju ulovljena preko 120cm, a kazu da u jezeru Michigen, na plazi u Chicagu imaju 2 zabiljezena napada. (slatkovidno jezero)

Godisnje na Floridi samoj ima oko 80 napada ove bull shark ribice. Kazu naucnici u neznanju? <jelmekotrazio>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”