takmičenja

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

goran
Početnik
Postovi:9
Pridružen/a:16 sij 2007, 18:54
Lokacija:PRIJEDOR
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la goran » 26 vel 2007, 18:20

Sta je musicari nesto ste se ucutili.Izgleda se svi spremamo za Ribnik pa stedimo dah.
pikaso


Avatar
cori
Prava Štela
Postovi:116
Pridružen/a:20 stu 2006, 22:26
Lokacija:Novi Sad
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Izveštaj s otvora na Ribniku

Post Postao/la cori » 26 ožu 2007, 21:47

Bili smo ba Ribniku i bilo je pravo. Šteta što je to samo jednom godišnje. Pogledajte moj izveštaj na reportažama i u galeriji. Bistro i C&R Ivan.

ogifly
Početnik
Postovi:7
Pridružen/a:18 sij 2007, 01:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la ogifly » 26 ožu 2007, 22:19

Naravno da sam odmah pregledao čim je reportaža postavljena na sajt.Jedino što mogu reći je da mi je žao što nisam bio u mogućnosti da dođem ali mi je drago da vas ima koji ste uživali.Koliko sam uspio vidjeti revir je izuzetan.Nadam se da ću u toku sezone ugrabiti priliku da dođem.
Pozdrav svima

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”