Brown Trout

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Brown Trout

Post Postao/la montana » 26 lis 2010, 07:03

Hajde da vidim sutra sa dispecerom. Nije meni zbog ribe, nego zbog Ruska, da mu posaljemo slika! <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>

Valjda ce biti nekakva turica, da se iskombiniramo! Rusko, ovo je cudo nevidjeno ova Dzaferova rijeka. Visemilionski grad, rijeka tece kroz njega, hladna, puna pastrmke (nista drugo), a sve u skoro tropskoj klimi! Svi love, nije C&R, a ribe ko blata. Okolo jezera sa bassovima, i posebno jednim, kojeg jos nisam ulovio, a nije da nisam htio <jelmekotrazio> striped bassom!
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."


LJUBUNCIC
Piskaralo
Postovi:264
Pridružen/a:10 pro 2006, 00:19
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Brown Trout

Post Postao/la LJUBUNCIC » 26 lis 2010, 07:15

rusko je napisao/la:Gotiva!! Camac, lijepa rijeka, sincina pokraj... ribe.... IDILA!!

Uzivajte i :879798: da i mi mozemo uzivati!
Evo par slika za bracu musicare :wink:
slika

slika
ova zadnja slika mi je nesto posebna...lijek za dusu...

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Brown Trout

Post Postao/la montana » 26 lis 2010, 07:50

Cuj ga Rusko, "za bracu musicare"? Ovo je neka provokacija. Ima li na ovom forumu kakvo dugme da kliknem da malo izanalizira ovu recenicu? Garant ga Zlaja salje u izvidnicu! <jelmekotrazio>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Brown Trout

Post Postao/la zlaja » 26 lis 2010, 16:31

Kratki rukavi i sunce milina za pecanje a i sin vadi ribe ko veliki ,svaka čast i na fotkama,de mi reci da li ima pecaroška liga za juniore?

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Brown Trout

Post Postao/la rusko » 26 lis 2010, 17:54

Ma nema... mene jos samo ove slike drze u zivotu... odem na arbeit - mrak... vratim se kuci... noc & tama...

Zivot mi je kao da zivim u Ekremovim stihovima...

Jos taman nadjem jednu dobru livadu sa osvjetljenjem da vjezbam zabacivanje... kad se pojavi nekakav serijski manijak pa poceo da puca na ljude iz zbunja bas u tom podrucju gdje livada... kontam ako ja stanem na jedno mjesto i razmasem se ispasce... "sam sam to trazio"...

jedino me vadi sto mi je zenka dozvolila da okupiram jos pola kvadratnog metra stana za laboratoriju muha pa sad imam bolji pregled materijala i napokon mogu da vezem muhe i da istovremeno rasirim laktove...

Tako da.....

....saljite sto vise slika ili ce Rusko uskoro da bude :456:
slika slika


Avatar
tare
Nobelovac
Postovi:1304
Pridružen/a:14 lis 2008, 17:45
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Brown Trout

Post Postao/la tare » 26 lis 2010, 20:07

zlaja je napisao/la:Kratki rukavi i sunce milina za pecanje a i sin vadi ribe ko veliki ,svaka čast i na fotkama,de mi reci da li ima pecaroška liga za juniore?
a mi ovdje kako ko,neko sjedi u kuci igra rapale i ceka maj,a neko se okrece mladici i drugim ribama :grin:
ja cu poluditi do maja,ili marta kad pocinju pastrmke :twisted:

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Brown Trout

Post Postao/la angler » 26 lis 2010, 20:35

Dzafere svaka cast na slikama, to se zove uzivancija <championvanja>
Ali ona sa onim loopom je....uhhhh. Sta cu kad "nagonim" na nasu stranu :grin:

Rusko, i ja se lijecim slicnim slikama, jer ako postavim slike iz ovog mog okruzenja izvrsicu samoubistvo iz zasjede :456:

Tarik, pa motaj muhe...pomalo i ti naginjes gdje treba :mrgreen:

Ne mogu da vjerujem svojim optickim pomagalima da Zlaja nema komentara :grin:

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”