Meredov

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

amcho
Prava Štela
Postovi:142
Pridružen/a:05 vel 2011, 19:45
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Meredov

Post Postao/la amcho » 09 lip 2011, 14:26

nije to ni moj rad da tako kažem jer je iskorišten jedan reket, ali rekao bih da je nekad bio i meredov jer je nejakog okvira za meredov i od bambusa je a od nejga se reketi en prave kako znam. Postavljanje magneta rukohvat sa epoxi smolom i natpisom je moj rad. Mrežicu našao nekakvu mada nije loša jer dok skupim para da nađem silokonsku mekšu i kvalitetniju da postavim ili da kupim dobro vezivo i dobro platim (30KM) da se isplete mreža, ali na to ćemo malo pričekati. Sve u svemu više nego zadovoljan mada ima još dotjerivanja i ulaganja da bude baš extra. BISTRO


Avatar
tare
Nobelovac
Postovi:1304
Pridružen/a:14 lis 2008, 17:45
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Meredov

Post Postao/la tare » 09 lip 2011, 20:14

sad ugledah isti takav u dok sam nesto listao prodavnicu barakuda,ima dole slika,kombinezoni,i pored njih meredovi:
http://www.bistrobih.ba/nova/?page_id=9773#

amchuka
Haman Štela
Postovi:50
Pridružen/a:17 kol 2009, 22:25
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Meredov

Post Postao/la amchuka » 09 lip 2011, 23:14

isti fakat biće kao što sam i mislio meredov. Ako neko zna gdje ima uzeti, a čuo sam da imaju silikonske mrežice rado bih je zamijenio jer je ova kod mene nekako gruba

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”