Dizajn voblera

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:
Dizajn voblera

Post Postao/la masterbih » 22 vel 2011, 02:59

Evo malo se nakanio sjest i procackat, inace sa ovim programom sam sebi dizajnirao kalup za silikonce i trenutno je na izradi (CNC), a bice gotov za 3-5 dana pa cu ubacim slike.
Da li se iko jos bavi sa 3D zezancijama u ovom nasem fahu?

Evo par slika:

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika


zubi
Haman Štela
Postovi:48
Pridružen/a:14 srp 2006, 09:21
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dizajn voblera

Post Postao/la zubi » 22 vel 2011, 15:47

Koji je program u pitanju ?

Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:

Re: Dizajn voblera

Post Postao/la masterbih » 22 vel 2011, 21:40

MAYA 3D 2011

evo malo detaljnije: 3D dizajn voblera

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dizajn voblera

Post Postao/la AlaS » 22 vel 2011, 21:43

zahebavo bi se ja ako poneses cd da sebi instaliram :grin: :grin: ,svaka cast jaro imas slifa za ove stvari ,sa ovim bi mogao i ja kalup za pilkere designirat
slika
Bistro

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”