SPIN sekcija OSR Konjic

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
amcho
Prava Štela
Postovi:142
Pridružen/a:05 vel 2011, 19:45
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
SPIN sekcija OSR Konjic

Post Postao/la amcho » 02 lip 2011, 13:22

Evo da Vas pozdravim i dam informaciju da su osnovane spin i fly sekcije koje će djelovati u sastavu OSR Konjic. Sekcije imaju svoja pravila,zaduženja,obaveze i sve ostalo u skladu sa pravilnikom Organizacije Sportskih Ribolovaca Konjic. Osnovni cilj sekcija je organizacija članova udruženja i pripremanje istih za takmičenja na prostorima BiH kao i sve druge aktivnosti koje se tiču OSR Konjic. Ja sam predsjednik spin sekcije pa svi koji su zainteresovani mogu da mi se jave zbog članstva. Prvi radni sastanak će biti sad u Subotu sa početkom u 15,00 u prostorijama Spin sekcije (prizemlje Hotela Garden city). BISTRO


Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: SPIN sekcija OSR Konjic

Post Postao/la zlaja » 02 lip 2011, 17:53

Amcho čestitam i bistro za tvoju sekciju,čitajući tvoje reportaže u zadnje vrijeme stičem utisak da će ipak doći to dobro vrijeme koje čekamo tako dugo.
Sretno druže <titinpionir>

amcho
Prava Štela
Postovi:142
Pridružen/a:05 vel 2011, 19:45
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: SPIN sekcija OSR Konjic

Post Postao/la amcho » 03 lip 2011, 12:04

hvala puno samo su mi se nešto Konjičani pritajili, ali tek je krenulo pa vidjećemo. Veliki su planovi

amchuka
Haman Štela
Postovi:50
Pridružen/a:17 kol 2009, 22:25
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: SPIN sekcija OSR Konjic

Post Postao/la amchuka » 23 srp 2011, 23:18

ima li neko od aktivnih na ovom forumu da je iz Konjica ???

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”