Pomoc u odabiru varalice

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Pomoc u odabiru varalice

Post Postao/la enko » 17 srp 2011, 01:24

E ovako cijenjene kolege ribolovci.Meni bi trebala pomoc ok izbora varalice za soma.Netrazim sada extra lovnu varalicu nego varalicu koja je jednostavna za vodjenje jer fakat pojma nemam o varalicarenju.Na kasiku sam lovio i imao finog uspjeha pa me zanima i varalica koja se vodi slicno kao kasika bez tih nekih vasih jigovanja suspenda ovoga onoga.Ako uopce postoji takva varalica volio bih da znam koja je to.Znam sad ce mnogi reci a sto neucis vjestine varalicarenja.Neucim jer sam Sarandzija i volim povremeno soma da poganjam.Unaprijed zahvalan.


Avatar
tare
Nobelovac
Postovi:1304
Pridružen/a:14 lis 2008, 17:45
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pomoc u odabiru varalice

Post Postao/la tare » 17 srp 2011, 12:18

JSR,Eldar ga ubi na nju,a i kod nas se na prvom izlazku dokazala...Vodis je normalno,samo sto se lako kidaju,jer je dubokoronac...

enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pomoc u odabiru varalice

Post Postao/la enko » 18 srp 2011, 11:05

Hvala Tare

I niko osim Tareta nema nikakav savjet??????????Nemogu da vjerum

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pomoc u odabiru varalice

Post Postao/la montana » 18 srp 2011, 11:16

Evo da ja predlozim da probas na strimera? <jelmekotrazio>

Salim se, nemam iskustva nikakvog sa somom, ali mislim da svaka mladicarska varalica prolazi, posebno nesto sa krupnom zveckom ili dvodijelno. Ove druge ti se lakse voze i lakse ih je naci. Upari to sa priborom, da njome mozes ovladati pri zabacaju i vodjenju. Najbolje je varalice izmedju 10 i 15 cm, srednjeronece da ti ne zapinju. Citao sam i mislim da se som izdize na povrsinu u lov ljeti, tako da netrebas rizikovati da prekines na dnu. Bitna je vibracija, a ne boje jer je ovaj corav. Vece varke podrazumjevaju i jace trokuke, pa neces imati velikih problema sa lomljenjem. Probaj one Monarch-Dok Unske varjante (mislim da se tako nekako zovu ili Eleza, mada imas i Rapale i druge samo zvecke i dvodijelne, ali u silki ili slicne. U narodu te zovu glavinjare, ali njih vuces na druge nacine. Jerkovi su odlicni, ako ih znas voditi. Posebito oni pljosnatiji, da prave vise valova. Valjda ovaj brko reaguje na pokret...
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pomoc u odabiru varalice

Post Postao/la enko » 18 srp 2011, 12:44

Problem je montana druze sto ja neznam previse o vodjenju varalica zato sam i zamolio za pomoc za neke jednostavnije varalice..Hvala tebi na pomoci


BcRich
Književnik
Postovi:850
Pridružen/a:03 pro 2010, 16:04
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pomoc u odabiru varalice

Post Postao/la BcRich » 18 srp 2011, 14:32

jsr,5cm, 7cm jest skup i kida se kako tare rece,ali je dobar skroz, ujko 4cm 5cm jeftina varalica a dobra za soma.ako lovis u jakim maticama,varku bacas malo uzvodu,tako da zaroni,do zeljenog mjesta,i kad matica zategne varku onda se lagano mota,a moze se i odma nizvodu da odmah zategne varku.

enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pomoc u odabiru varalice

Post Postao/la enko » 18 srp 2011, 15:10

BcRich je napisao/la:jsr,5cm, 7cm jest skup i kida se kako tare rece,ali je dobar skroz, ujko 4cm 5cm jeftina varalica a dobra za soma.ako lovis u jakim maticama,varku bacas malo uzvodu,tako da zaroni,do zeljenog mjesta,i kad matica zategne varku onda se lagano mota,a moze se i odma nizvodu da odmah zategne varku.
Hvala na odgovoru eldare

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”