Prepariranje riba - Taxidermija

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:
Re: Prepariranje riba - Taxidermija

Post Postao/la angler » 28 lis 2011, 08:33

Kad vas citam ne bih se usudio bjelicu ili plisku preparirati <jelmekotrazio>
To meni sve nesto komplikovano. A da bih volio imati koju prepariranu...bih.
Rodjo, imas moj duboki <juma>
Cekam finalnu sliku :98089:


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Prepariranje riba - Taxidermija

Post Postao/la Seha » 28 lis 2011, 15:11

Nek se nesto desava novo na forumu. Tanki smo sa novim temama skroz pa haj reko da pokrenemo jos koju novu ;)
Mislim da bi Zlaja u ovome bio pravo dobar jer je covjek umijetnik. Dobro bi bilo da neko od raje savlada tehniku prepariranja pomogne kucni budzet i pomogne kolegama koji zele karabaju na zidu. Zlaja sibni kad budes imao vremena mi na pp ili mail taj fazon iz fotoshopa koje se boje mijesaju da bi se dobile one nijanse sa slike.
Vidicemo Rusko u buducnosti ako bude neki projekt pa te kontaktiram za taj peraben. Sada je kasno da bilo sta uradim sa ovom ribom jer je zasivena i vec se pocela susiti (peraja su vec ko kamen)
slika

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Prepariranje riba - Taxidermija

Post Postao/la zlaja » 28 lis 2011, 21:11

Seha odrađeno,imaš pp <titinpionir>

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Prepariranje riba - Taxidermija

Post Postao/la Seha » 28 lis 2011, 21:46

Hvala buraz ovo oko boja ce mi itekako pomoci. Moj duboki naklon
slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”